Buradasınız: HomeEtkinliklerPARANIN YALANLARI

PARANIN YALANLARI

Rate this item
(0 votes)

Merhaba
  
Heyecanlıyız!!
Niye mi? Amerika’dan gelecek olan Dr. Lisa Cooney’nin Eylül sonunda İstanbul da gerçekleştireceği 3 etkinliğine ev sahipliği yapıyoruz da ondan!

 Merak ediyoruz bu seminerler bizleri, yaşamlarımızı, bedenlerimizi ve ülkemizi nasıl değiştirecek? Kimlere, nasıl bir katkı olacak?
 
Dr. Lisa’nın Türkler için özel, tercümeli ve ücretsiz olarak yaptığı telekonferansı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz:
 
İçinde Access Consciousness’ın en son temizliklerinin de bulunduğu, bu sıra dışı videonun katılımcılar üzerinde yaptığı etkiyi merak ediyor musunuz? O zaman önce telekonferansın hemen sonrasında bize sunulan geri bildirimleri dinleyin ve eğer seçerseniz bu linkleri ilgileneceğini düşündüğünüz kişilerle paylaşın lütfen. Acaba bu ne yaratır?

.be

İLKİ: 27 Eylül akşamı 2 saatlik PARANIN YALANLARI workshop’u. Bunun için bakın Dr. Lisa neler diyor:
 
‘’Hiç merak ettiniz mi, neden onca kitap okumanıza, sınıflar ve seminerlere katılmanıza rağmen hala para ile mücadele ediyorsunuz? Eğer böyleyse doğru yere geldiniz –zira para workshop’unda bu konunun köküne ineceğiz – çünkü burası bu konunun gerçekten değiştiği tek yer.
 
Bu workshop gerçekten arzu ettiğiniz miktarda parayı neden tezahür ettiremediğinizin sebepleri üzerine odaklanmıştır. İçinde yaşadığınız, ardına saklandığınız, yaratmakta başarısız olduğunuz paranın yalanlarını keşfedecek ve aynı zamanda bunları temizleyerek, parayla ilişkinizi tamamen değiştirerek, nasıl her alanda daha fazla seçim, olasılık ve kolaylıkla genişleyeceğinizi de keşfedeceksiniz.’’ 
  
Ücreti sadece 60 dolar olan ve ön koşulu bulunmayan bu seminerde bizimle birlikte olmak ister misiniz? Hatta İstanbul da değilseniz ya da etkinliğin yapıldığı, Taksim ELITE WORLD İSTANBUL'a  (http://www.eliteworldhotels.com.tr) kadar gelemiyorsanız ONLINE da katılabilirsiniz bize. İşte size kayıt linki ve de her türlü sorularınızı cevaplamayı seçen ev sahibi ekibi. Bundan daha iyi nasıl olur?
 
http://www.accessconsciousness.com/en/class-catalog/special-topics/other-special-topic-classes/Lies-of-Money-Taster5/
Ev sahibi ekibi:

Ülkü Tunca: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   cep: 532 317 74 73
Berrak Banu Tarım: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  cep: 532 651 90 51
Ebru Tarım Dilekcan: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 
Ne dersiniz artık PARA REALİTELERİmizi DEĞİŞTİRME, kendimizi zaten doğanın içinde, evrenin akışında var olan bolluğa açmanın ZAMANI gelmiş olabilir mi!? Bizce EVET!!!:) Ya Sizce?
 
Seçen Herkesi Bekliyoruz!
 
Biz Kendimiz OL'mayı seçtik ve eğer seçerseniz sizin maceranıza da katkı olmaya gönüllüyüz..
 

Berrak Banu Tarım & Ebru Tarım Dilekcan

 
Uluslararası Sertifikalı Access Consciousness Eğitmenler

 

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Read 34 times Last modified on Pazartesi, 25 Eylül 2017 05:51

Sosyal Medya

Yazı Takvimi

« October 2017 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

REVOLUTIONARYFIRE

Kendimden bile hala sakladığım hangi devrimlere sahibim ?