Buradasınız: HomeEtkinlikler

Merhaba
  
Heyecanlıyız!!
Niye mi? Amerika’dan gelecek olan Dr. Lisa Cooney’nin Eylül sonunda İstanbul da gerçekleştireceği 3 etkinliğine ev sahipliği yapıyoruz da ondan!

 Merak ediyoruz bu seminerler bizleri, yaşamlarımızı, bedenlerimizi ve ülkemizi nasıl değiştirecek? Kimlere, nasıl bir katkı olacak?
 
Dr. Lisa’nın Türkler için özel, tercümeli ve ücretsiz olarak yaptığı telekonferansı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz:
 
İçinde Access Consciousness’ın en son temizliklerinin de bulunduğu, bu sıra dışı videonun katılımcılar üzerinde yaptığı etkiyi merak ediyor musunuz? O zaman önce telekonferansın hemen sonrasında bize sunulan geri bildirimleri dinleyin ve eğer seçerseniz bu linkleri ilgileneceğini düşündüğünüz kişilerle paylaşın lütfen. Acaba bu ne yaratır?

.be

İLKİ: 27 Eylül akşamı 2 saatlik PARANIN YALANLARI workshop’u. Bunun için bakın Dr. Lisa neler diyor:
 
‘’Hiç merak ettiniz mi, neden onca kitap okumanıza, sınıflar ve seminerlere katılmanıza rağmen hala para ile mücadele ediyorsunuz? Eğer böyleyse doğru yere geldiniz –zira para workshop’unda bu konunun köküne ineceğiz – çünkü burası bu konunun gerçekten değiştiği tek yer.
 
Bu workshop gerçekten arzu ettiğiniz miktarda parayı neden tezahür ettiremediğinizin sebepleri üzerine odaklanmıştır. İçinde yaşadığınız, ardına saklandığınız, yaratmakta başarısız olduğunuz paranın yalanlarını keşfedecek ve aynı zamanda bunları temizleyerek, parayla ilişkinizi tamamen değiştirerek, nasıl her alanda daha fazla seçim, olasılık ve kolaylıkla genişleyeceğinizi de keşfedeceksiniz.’’ 
  
Ücreti sadece 60 dolar olan ve ön koşulu bulunmayan bu seminerde bizimle birlikte olmak ister misiniz? Hatta İstanbul da değilseniz ya da etkinliğin yapıldığı, Taksim ELITE WORLD İSTANBUL'a  (http://www.eliteworldhotels.com.tr) kadar gelemiyorsanız ONLINE da katılabilirsiniz bize. İşte size kayıt linki ve de her türlü sorularınızı cevaplamayı seçen ev sahibi ekibi. Bundan daha iyi nasıl olur?
 
http://www.accessconsciousness.com/en/class-catalog/special-topics/other-special-topic-classes/Lies-of-Money-Taster5/
Ev sahibi ekibi:

Ülkü Tunca: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   cep: 532 317 74 73
Berrak Banu Tarım: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  cep: 532 651 90 51
Ebru Tarım Dilekcan: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 
Ne dersiniz artık PARA REALİTELERİmizi DEĞİŞTİRME, kendimizi zaten doğanın içinde, evrenin akışında var olan bolluğa açmanın ZAMANI gelmiş olabilir mi!? Bizce EVET!!!:) Ya Sizce?
 
Seçen Herkesi Bekliyoruz!
 
Biz Kendimiz OL'mayı seçtik ve eğer seçerseniz sizin maceranıza da katkı olmaya gönüllüyüz..
 

Berrak Banu Tarım & Ebru Tarım Dilekcan

 
Uluslararası Sertifikalı Access Consciousness Eğitmenler

 

Merhaba,
  
Emrace your R.O.A.R.  (Kendi Radikal Orgazmik Canlı Realiteni Kucakla) dünya turu çerçevesinde 27 Eylül - 2 Ekim 2017 tarihlerinde İstanbul'a gelen Dr. Lisa Cooney’nin 3 etkinliğine ev sahipliği yapıyoruz.

"Suistimalin Ötesindeki Yaşamı Yaratarak - Kendi Radikal Orgazmik Canlı Realitenizi (ROAR) Yaşayın!"

Dr. Lisa Cooney’in benzersiz ve tamamen kendine has, sıra dışı kolaylaştırıcılığı, sizi yanlışlık ve yargı’dan çıkararak, kendi muhteşemliğiniz ve bütünlüğünüzle kucaklamaya davet ediyor.

İçinizden bir parça, DAHA FAZLASINI mı özlüyor? Kendisi için daha fazlasını yaratamamış olmaktan dolayı hayal kırıklığına uğramış ve yılgın olan herhangi bir kısmınız daha fazla seçenek, olasılık, eğlence ve kolaylığı mı özlüyor?

Sonunda KENDİNİZ olabileceğiniz bu yaşam değiştiren sınıf için lütfen Dr. Lisa Cooney’e katılın! Her şeyden öte, sihri yaratın ve dinamik olarak farklı bir realitenin nasıl ortaya çıkabileceğini keşfedin.

 28-29 Eylül ( 2 günlük sınıf) SUİSTİMALİN ÖTESİNDEKİ YAŞAMI YARATMAK:
(Ön Koşul yok!) 
Türkiye için 640$.
http://www.accessconsciousness.com/en/class-catalog/special-topics/other-special-topic-classes/Embrace-Your-ROAR-Radically-Orgasmically-Alive-Reality19/

Bu iki etkinlik için Taksim ELITE WORLD İSTANBUL'a  (http://www.eliteworldhotels.com.tr) kadar gelemiyorsanız bize ONLINE olarak da katılabilirsiniz.

3) 30 Eylül - 1-2 Ekim 3 GÜNLÜK BEDEN SINIFI:
(Ön koşul: 1 gün  Bars + 4 gün Foundation) 
Türkiye için 3450 TL
http://www.accessconsciousness.com/en/class-catalog/body-classes/3-day-body-class/Access-3-Day-Body-Class184/

4) ÖZEL SEANSLAR İÇİN 3 Ekim günü ayrılmıştır.
 
Her türlü soru ve ödeme bilgileri için ev sahibi ekibi:
Ülkü Tunca: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   cep: 532 317 74 73
Berrak Banu Tarım: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  cep: 532 651 90 51
Ebru Tarım Dilekcan: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 
Katılan herkesin hayatını, bedenini ve PARA realitesini değiştireceğini bildiğimiz bu etkinliklere Seçen Herkesi bekliyoruz!
 
Biz Kendimiz OL'mayı seçtik ve eğer seçerseniz sizin maceranıza da katkı olmaya gönüllüyüz..
 

 

Berrak Banu Tarım & Ebru Tarım Dilekcan

 
Uluslararası Sertifikalı Access Consciousness Eğitmenleri
 
RA SHEEBA UYGULAYICI VE MASTER EĞİTİMİ
Ra Sheeba kullandığımız ve öğrenmeye çalıştığımız enerji ve şifa öğretilerinin çoğunda olduğu gibi, kadim zamanlardan gelen, Mısır bilgeliğini ve Atlantis bilgisini içinde barındıran çok kuvvetli bir evrensel enerji ve şifa öğretisidir.
Doğrudan Çakralar üzerinde 
Sembollerle çalışan, 
DNA'daki tanrısal ışığı açığa çıkartıp, bağışıklık sistemini güçlendirerek, negatif enerjilere karşı bütün bedenleri temizlemeyi ve korumayı sağlayan,
titreşimimizi yükseltmeye yardımcı olup, yükselişimizde bizlere liderlik etmek için insanlığa tekrar verilmiş yeni ve çok kuvvetli bir ruhsal gelişim enerjisi
Ra Sheeba Eğitimi ile,
• Farkındalık artar.
• Eril ve dişi enerjiyi dengeler ve güçlendirir.
• Fiziksel ve ruhsal şifa verir.
• Titreşimleriniz ve ruh renklerinizi değişirken sevginin benliğinizin içinden akması için yolu açar.
• DNA’mızı ve elektromanyetik alanımızı değişime uğratır. 
Bu şekilde bize SEVGİ‘yi öğretir ve onunla bağlantımızı kurar.
• Sistemle bağlantımız kolaylaşır, 
• 3. Gözümüz aktifleşir.
• Ruhtan gelen iç ses her an daha duyulur.
• Zaten var olan bolluk ve bereket kendini göstermeye başlar.
• Haz alış ve neşe artar. 
• Cinsellikte doyum artar. 
• İfade rahatlığı gelir.
• İlişkilerde uyum yakalanır.
Eğitim içeriği :
• Ra- Sheeba nedir ? 
• Ra-Sheeba uygulayıcı uyumlaması 
• Ra –Sheeba sembolleri ve kullanımları
• Ra-Sheeba şifa prosedürü
• Bir odaya vorteks nasıl açılır?
• Ra-Sheeba master uyumlaması
• Ra-sheeba ile uzağa şifa gönderme
• Ra-Sheeba master şifa sembolleri ve kullanımı 
• Masterlar için Gezgin sembolü ve kullanımı
• Masterlar için Ah-thon ( iletişim)sembolü ve kullanımı
• Ejder nefesi uygulaması
Ra- Sheeba Eğitimimizde 
Bir bütün olarak 3 uyumlama uygulayıcı olmak ve 2 uyumlama da masterlık için alınır. 
Katılım belgesi ve açıklamalı bir kitapçık verilecektir.
Ruhunuzun size rehberlik etmesine izin verin.
Devrim Dayıoğlu
 
Damla Selin Tomru 
Kimimila Ruhsal Dönüşüm
7-8 Ekim
 
https://www.facebook.com/kimimila11/

 

Her ayın hilalinde bir araya gelip, astrolojinin rehberliğinde, önümüzdeki günlerde neler olabileceğine birlikte bakış atacağız.

Hayatımızı yönlendiren ilişkiler, iletişim şeklimiz… İletişim biçimimizi yönetebilir konuma gelirsek, önce kendimizle olan, sonra diğerleriyle, hayat daha kolay bir akışta olacaktır. Astrolojinin rehberliğinde faydalanacağımız ana konular içinde olacak.

Söyleşimizde ayın genel konuları, neye vurgu yaptığı en çok hangi burçların etkilendiği, nelere dikkat etmemiz gerektiği , merak ettiğiniz soruların yanıtları ,çözüm önerileri neler olabilirin yanıtları olacak.

Faydasını maksimumda göreceğiniz buluşmalar olsun.

26 Eylül 2017

İletişim 

Dilek Demir 

Kuantum Alan

 

Mısır, binlerce yıldır, ışığı arayanların ziyaret ettiği bir toprak…

Peki ya Mısır’daki mabetlerde onbinlerce yıl önce öğretilen bilgiler? Bu bilgilere nasıl ulaşabiliriz? Eğer Piramitlerin firavunların mezarlarıyla hiçbir alakası olmadığını düşünüyorsunuz, şu anda doğru turu inceliyorsunuz.

14-21 Ekim 2017 tarihleri arasında yapacağımız Kadim Mısır Turu’nda Mu ve Atlantis Uygarlık’larından Mısır’a miras kalan bilgileri ve ritüelleri öğrenme şansı yakalayacağız.

Tur boyunca Damla Selin Tomru, şifa çalışmaları ve meditasyonlarla, bu çok özel enerjiye sahip bölgede ruh-beden-zihin dengemizi sağlamak ve bu kadim enerjilerle uyumlanmak için bize destek olacak.

Eski Mısır Uygarlığı Uzmanı rehberimiz Amro Mounir ise tur boyunca bizi, öğretilenlerin ötesindeki Mısır ile buluşturacak.
Kadim Mısır Turu’nun belki de en özel yanı, Giza Bölgesi’ne ekibimizle 2 saat boyunca özel ziyaret gerçekleştirecek olmamız. Büyük Piramit’in yeraltı tünellerini ziyaret edip, özel uyumlanma çalışması yapacağımız bu iki saati ömrünüz boyunca anımsayacaksınız.

Detaylı bilgi için Damla Selin Tomru ile iletişime geçebilirsiniz.

14.21 Ekim 2017

 

Ellerimizin ve ayaklarımızın vücudumuzla olan inanılmaz benzerliğini daha önce fark ettiniz mi?

Peki, elinizdeki bir noktaya bastırdığınızda baş ağrınızı ya da diz ağrınızı geçirebildiğinizi?

19 Ağustos Cumartesi günü 10:00 - 17:00 saatleri arasında Nea Yaşam Merkezi'nde İyileşme Sanatı'nın en yeni ve en etkili yöntemlerinden Su Jok Terapi 1. Kur eğitimini düzenliyoruz. 

Hem kendinin hem de yakınlarının doktoru olmak isteyen herkesi bu eğitime bekliyoruz.

Yeni grupla Astroloji Eğitimi kayıtlarımız başladı. Dersler her hafta yüz yüze yapılacaktır. Astroloji eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM
YER : Moso Tree Nefes Atolyesi
Nurgül DÜZENLİ 0533 428 47 02
Atike TEKEL 0 530 348 81 43

 

 

BIOENERJİ Seanslar Ve BIOENERJI Eğitimi
Theta healing Seanslar ve eğitimi
ACCESS BARS Seanslar ve Eğitimi
Melek Koçluğu
EFT Teknıkleri Eğitimi 

http://www.simyadegisim.com
 
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 
Oğan Güneş 
 
0535 490 0059
Sayfa 1 / 2

Sosyal Medya

Yazı Takvimi

« October 2017 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

REVOLUTIONARYFIRE

Kendimden bile hala sakladığım hangi devrimlere sahibim ?