Buradasınız: HomeGünün Gökyüzü

Ay İkizler burcunda ve  Dübran konağında.

Toprak alım satımı, hakimiyet,maddeye sahip olmak için uygun, ne kadar dürüst ve sözünün eri olursa ödülü de bir o kadar büyük olan, güç barındıran, bu gücü de en iyi şeklide yönetimine vurgu yapan bir menzil; eğer  dürüstlükle ilgili  maddelere dikkat edilmezse yıkıcılığı ortaya çıkar.

İkizler’in değişken, daldan atlayan zaman kalitesi hakim,  bilgi hızlı yayılır ve yüzeyseldir. İletişimde hız kazanmak, halka ilişkiler isteyen işleri halletmek, öğrenmek istediklerimize hızlıca ulaşmak için uygun. Gölge yanıyla dedikodu, asılsız haberlerde artış olur.

İkizler bugün kendi doğasını tümüyle sergileyemeyebilir. Hızı sekteye uğrayabilir, yine de Ay fazının da uygunluğundan yola çıkarak iradeyi hayata geçirmek, somutlaştırmak için güçlü bir itilim içinde oluruz.Yeni girişimler, yeni görüşmeler için uygun ama akıp giden bir enerji yok, kısıtlanma ve engellenmeler de söz konusu. Zaman zaman gerginlikler yaşanabilir bunu işlerin üstesinden gelmek için kullanırsak şahane. Aksi kalp kırıklıklarına sebep olur.

17.40 ile 20.40 arasında yönetilmesi gereken güçlü, yüksek bir enerji var; değerlendirelim.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

 

14.45  ile  03.07 arası  Ay boşlukta. Öğleden sonra 14.45 itibariyle yeni girişimlerde bulunmamak, günü rutin işlerle bitirmek faydalı.

23 Şubat gecesi Ay İkizler’e  geçiş yapıyor.

Süreyya menzili olumlu etkiler barındırır, evlilik , uzun beraberlikler için güzel bir zaman dilimi.

14.45 ile 18.10 arasında manipülatif güçte artış,derinliği olan mistik konulara kolaylıkla giriş, olumsuz kullanımında yıkıcı güç veren keskin bir etki var.

18.10 ile 21.35 arası  güçlü ve yoğun bir güç hem yıkıcı olabilir hem de yönlendirilirse yüksek konsantrasyonla adımlar atılabilir. Üstesinden gelemediğiniz mevzular varsa bu saatler uygun.

Gün boyu abartılı ,inişli çıkışlı duygu halleri olabilir. Dengeyi bulmakta zorlanabiliriz.

Duygularda dönüşüm, tutku, güç akşam saatlerine kadar hakim, değerlendirelim.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

 

Ay Boğa’da ve Buteyn menzilinde.

Ay Boğa’da iken yüceldiğinden , bu yükseliş enerjisini değerlendirmek gerekir. Dünya ile  uyumlu olan Boğa burcunun yönelimi maddeyedir, üreterek somutlaştırmak ve sahip çıkmak ihtiyacı içindedir.Pratiktir. Ay Boğa’da iken hazlara yönelim artar.

Buteyn menzilinde bolluk bereket enerjisi yükselir, değerlendirelim. Bereketin  artması için her türlü niyet çalışması yapılabilir.Bu tarz çalışmalar frekansın eşitlenmesiyle ilgilidir, frekans yükselir, değişirse yürüdüğümüz yol makas değiştirir, hayatımıza bereketi, bolluğu yüksek işleri, kişileri çekmeye başlarız, elbette bu yalnız niyette bulunmak ile değil aynı zamanda adım atıp eylemde bulunmak gerekliliği vardır.

Gün boyunca rahat akan, yumuşak bir enerji var. Anlayış ve iyimserliğimizin artmasında tek sakınca para alış verişinde aşırılığa neden olabilir, bu etkiler söz konusu iken borç alıp vermemek iyi olur, para kaybına yol açar.

Mistik konulara , sanat ve yaratıcılığa eğilim artabilir ya da yönelmek zaman kalitesine daha uygun, yoğun bir aşk yaşanabilir. Şefkati  yaşayabileceğimiz  zaman kalitesi, şefkatin kökü  “ar “ dan gelir, gerçek şefkat diğeri ile eşdeşlik kurar, sorumluluk duyarak yardım elini uzatmak, beklentisizlik içinde olmaktır, acımak değil; bu kadar sulu sepken yoğun duygular söz konusu iken iki kavram birbirine rahatlıkla karışabilir. Farkında olalım.

Gece 23.23 ‘te ağızdan çıkanın rahatlıkla somutlanacağı bir zaman kalitesi, kendi gücünüze inanıyorsanız değerlendirmekte fayda var.

Sabah 9.50 ile 12.50 arası ikili ilişkilere pek bulaşmamak faydalı, ortaklı işlerde başarı veren bir etki var değerlendirelim.

Yine aynı saatlerde mistik konulara, astrolojiye olan ilgi artabilir, sanatsal faaliyetler için uygun, yaratıcılık oldukça artıyor.

Akşam 21.24 ile 00.29 arası ilgisi, yönelimi olanlar için,  toplumun bilinçaltından bilgi çekmek, bunları anlamlandırmak için uygun.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

 

 

Ay 14.11 ile 22.11 arasında boşlukta, sonrasında yücelimdeki Boğa’ya geçiş yapıyor.

Şarteyn menzilinde iken her ne kadar Ay fazı hilal de olsa bugün için yeniye adım atmamak daha yerinde.

20.34 ile 23.34 arasında ikili ilişkilerde, devam eden ilişkilerde sevgi alış verişinde yüksek bir enerji var, yakınlaşmak, gerçek gönül bağı kurmak,yaraları sarmak açısından faydalı.

Duygularda, iç dünyada ani, sert çıkışlar ve inişler, dalgalı ruh hali. Ani, beklenmedik ,olumlu ya da olumsuz gelişmeler olası.

14.34 ‘e  kadar daha içe dönük, daha mahremiyet ihtiyacında, daha sınırlı algı içinde olabiliriz.Akşam üstü itibariyle enerji akışı daha rahat, Ay Boğa’ya geçtikten itibaren aile büyüklerinden destek almak, bir şeyleri sağlamca yapılandırmak, sabitlendirmek için uygun, eğer odak noktanız ilişkiniz ise akşam saatleri çok uygun bir zaman dilimi.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

 

 

Ay  Koç burcunda ve Er Reşa menzilinde,  albeninin artması, zenginlik ve sosyal statüde yükselme olasılığını barındırır.

15.15 ile 18.15 arasında enerji yükselip, iradenin hayata geçmesi güçlenecek, menzille bağlantılı olarak varsıllık enerjisi artacak, değerlendirelim.

Öğleye kadar çeşitli kısıtlanma, engellenmelerle  karşılaşsak da öğle sonrası rahat bir akış var, Ay fazının saat 20.00 sularında Hilal’e de geçmesiyle yeni girişimler için uygun zaman dilimi başlamış olacak.Daha cesur ve atak adımlar atabiliriz.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

 

 

 

1.14  ile 15.05 arasında Ay boşlukta, Koç burcuna geçiş yapıyor.

Ferülmuahhir menzilinde sanat , bilim çalışmaları için uygundur, zihin keskinleşir, bu menzilde doğanlarında arasından dâhiler çıkar.

11.29-14.29 arası kazalara karşı önlemli olalım, bağışıklık sisteminin zayıf olacağı bu saat diliminde dikkatli olalım.

Bugün  7.27 ‘de Merkür Balık burcuna geçiş yapıyor.Ortaya çıkarılabildiğinde , derinlerde kalmış sezgi ve imajinasyon yeteneği ile Merkür Balık’ın hayatına çekemeyeceği şey yoktur. Çekim yasasını  hakkıyla yaşayabilir, uygulayabilir. Çoğu zaman bundna habersiz yaşayan Merkür Balık genelde her şeyi kolay unutan, iletişimi zayıf, ticarette geri planda kalan olarak kendini ortaya koyar. Oysaki doğallığında barındırdığı çok değerlidir. Mistisizm, felsefe, psikoloji konularına yatkınlık ve çok farklı bir yaratıcılık söz konusudur. Kolektifteki hikayeyi sünger gibi çekerler, şifacı özellikleri buradan gelir, en kolay empatlardan biridir. Maddenin ağırlığından az  ya da çok özgürleşeceğimiz zaman kalitesi…

20.17 ‘de Güneş Balık Burcuna geçiyor. Kışın sonlandığının, bahara geçişin habercisi Balık burcu ile görünmeyen plan Güneş tarafından aydınlandığından sırların ortaya çıktığı, bilinmeyenin  gün yüzüne çıktığı skandalların yaşandığı bir zaman kalitesi. Hastaneler, hapishaneler, huzurevleri gibi kapalı mekanlar ile ilgili mevzular gündem oluşturur. Bir yolculuğun sonu olduğundan ve hayatla, sistemle ilgili her ne varsa içinde barındıran Balık Güneş’i ile kendi içimize yolculuk yapmak, farkında olmadığımız hallerin keşfi açısından değerlendirilebilir. Bu 30 günlük süre içinde bilinçaltı çalışmaları yapmak ya da rehberlik almak diğer zamanlara göre daha verimli sonuçlar verecektir. Karmik etkileri de daha yoğun yaşayacağımız bir zaman dilimi. Bununla birlikte acilen ihtiyacımız olan birlik bilincini deneyimleyip yaşayabileceğimiz, unuttuğumuz değerleri yeniden anımsayabileceğimiz, insanlık değerlerini yeniden gözden geçirebileceğimiz en azından bu fırsatları içinde barındıran bir sinerji…

Ay Koç burcunda iken yeni başlangıçlar için daha bir hazır ve atik olur, daha enerjik ve güçlü bir duruş içinde hissedip irade gücümüzü kullanabiliriz, bununla birlikte kullandığımız dil keskinleşebilir, direkt söylem kendini gösterebilir, seksüel dürtüler de artış olur. Bütün bu etkiler söz konusuyken Balık ikliminin egemenliğinden ve su elementinin baskın oluşundan Ay Koç enerjisini tam anlamıyla yaşayamabiliriz.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Ay Balık’ta ve Ferülmukaddem menzilinde.

Bu menzil aşk, sevgiye, cinselliğe yönelim, bağlılık verir.

8.50 ile 11.50 arasında daha mutlu, daha anlayışlı, daha iyimser, daha merhametli  hissedeceğimiz zaman kalitesi var, değerlendirelim.

Özellikle öğleden sonra itibariyle travmaların şifalanması, içsel dönüşümlerin yaşanması için uygun zaman kalitesi var.

Duygu yoğunluğunda mantığın yoğunluğunu kaybetme, aşırıya kaçma olasılığı söz konusu, farkında olalım.

Akşamüstüne kadar eril figürlerle çatışmalı haller olabilir, irademizi ortaya çıkarmakta zorlanabiliriz.

Orijinal ve yaratıcı fikirlere ev sahipliği yapmak ve paylaşmak adına destekleyici görünümler var.

Aldanmalara, hırsızlığa , hileye uygun zaman kalitesi özellikle öğleden sonra aynı zamanda bağışıklık sistemi hassasiyeti oluşabilir.

18 Şubat 01.14 ile 07.27 arasında Ay boşlukta, bu gece hem tutulmanın etkisi hem de Ay’ ın boşlukta olmasından kaynaklı rüyaları uyanınca yazmak hatta bunu alışkanlık haline getirmek faydalı.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

00.05- 5.42 arasında Ay Balık burcuna geçinceye kadar boşlukta.

Tutulma sonrası Balık burcunun etkisini daha yoğun algılayabiliriz. Bu gece rüyalar rehberlik yapabilir, Ay Balık’ta iken bilinmeyen, bilinçaltı, rüyalar gündemde olur. Mistik konulara doğru çekiliriz. Kolektifin algısına daha açık oluruz, evrensel bilgiyi daha kolay çeker hale geliriz. Duygu dalgalanmalarına açık, zaman zaman melankolik olabileceğimiz, gözyaşlarını unutanlar ve yeniden hatırlamak isteyenler için AY balık zamanı tam bir anımsatıcı olabilir. Daha yumuşak, daha duygusal bir süreçtir, bu aşırıya kaçtığında keyifsiz bir hal alabilir.

Saadülahbiye menzilinde odaklanmada sıkıntılar yaşayabilir, karmaşaya düşebiliriz, farkındalıkla yönetildiğinde muazzam bir güç barındırır.

10.44 ve 13.44 arası niyetlerinizin tezahürü, dualarınızın kabulü için olumlu, destekleyici açık kapılar var. Meyilli olanlar değerlendirebilir.

Özellikle bugün ve önümüzdeki 1 hafta boyunca yorgunluk, bitkinlik, uykusuzluk, baş ağrısı gibi etkiler yaşayabiliriz, bünyeyi zorlayacak aktivite ve ortamlardan mümkün mertebe uzak durmak faydalı. Balık burcunda iken aşırı alkol tüketimi, ilaç kullanımı daha hassaslaşır, hormonal dengede şaşmalar olabilir, tutulma sonrasına denk gelmiş olması bu etkileri arttırabilir, dikkatli olmak da fayda var.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Ay Kova burcunda ve Saadüssuud menzilinde…

Gökyüzü Güneş tutulmasına ve yeniaya hazırlanıyor. Yine değişimlerin olacağı, yeni başlangıçlara gebe bir zaman kalitesi.

Bu menzil isteklerin gerçekleşmesi, niyetlerin tezahürü, yeni başlangıçlar için uygun ve bu atmosferde bir Güneş tutulması yaşayacağız, değerlendirelim. Bu gece 00.05 ‘te gerçekleşen Kova Güneş tutulması hayırlara vesile olsun.

http://www.revolutionaryfire.com/index.php/astroloji/item/838-16-subat-2018-kova-da-gunes-tutulmasi-devrim-dayioglu

Gün boyunca özgün, yeni fikirlere açık bir zihin yapısı var, daha önce aklımıza gelmeyen fikirleri projeler için ev sahipliği yapabiliriz, olaylara çok farklı açılardan bakma şansımız var. Klasik yaklaşımlar bu zaman kalitesinde pek yerini bulmaz ve gerginliği azaltmanın yolu da farklı zihin faaliyetleridir.

Yaratıcı , sanatla ilgili yeteneklerin hayat bulacağı zaman kalitesi; buna benzer girişimleri, projeleri olanlar var ise hayata geçirmek için uygun. İlk adımı atmak, görünür olmak adına güzel bir zaman dilimi.

Duygularda abartıya kaçmamak, geçmişe takılı kalıp savunmacı olmak bir hal söz konusu, hem günün hem de tutulmanın sinerjisine ters akış yaratacağından dirençler ortaya çıkabilir, her şeyin değişiyor olduğunu zaten görüyoruz.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Ay Kova burcunda ve Saudbela menzilinde…Bu menzil tüm etkileri içinde barındırdığından kaotik bir etki yaratabilir, beraberinde güven bunalımı oluşabilir, bununla birlikte günün sinerjisi bu etkiyi içinde harmanlayacak nitelikte…

Gruplar içinde, kitlelerle hareket etmek, projeleri fikirleri hayata geçirmek adına uygun zaman kalitesi.Çevremizden gelen önerilere yenilikçi yaklaşımlara açık olmak faydalıdır. Daha önce düşünmediğimiz, aklımıza gelmeyen çözümler zihnimize düşebilir. Alternatif çözüm yolları belirebilir.Aile konularından çok topluluklarla birlikte vakit geçirmek Ay Kova’yı en faydalı şekilde değerlendirmek olacaktır.

Harcamalara dikkat etmek gerekir bugün, aynı zamanda tepkilerde abartıya kaçabiliriz.

Gün boyunca irademizi rahatlıkla hayat geçirmek için destekleyici görünümler var, yapabilirlik oranımız artışta bugün, gölge yanıyla öfkeli yaklaşımlar olabilir.

Sevgi dilinde, anlayışımızda artış var, aynı zamanda yüksek niyetleri de gün içinde destekleyici ritüellerle dile dökebiliriz. Bugün bolca sarılın lütfen, bu enerjiyi büyütmek hepimizin ihtiyacı dahilinde…

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

 

Sayfa 1 / 17

Sosyal Medya

Yazı Takvimi

« February 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

REVOLUTIONARYFIRE

Kendimden bile hala sakladığım hangi devrimlere sahibim ?