Buradasınız: HomeItems filtered by date: Eylül 2017
Items filtered by date: Eylül 2017

5 Ekim civarında Koç - Terazi eksenini çalıştıracak, bireysel haritalara göre öncü burçlar,13/21 derecelerinde Koç, Yengeç, Terazi , Oğlak burçlarında yerleşimleri olanların bu zamana kadar yapageldiklerinin ya meyvelerini yiyecekleri ya da farkındalıklarının ve güçlerinin daha da artacağı bir dönem var.

Bu dolunay evresi şimdi başladı 9 Eylül' e kadar sürecektir. Artık Öncü burçların sınavları ve sıkıntıları bitmek üzere... Son Dersler; ilişkiler, ortaklıklar, sosyal bağlar ile ilgili çıkacaktır. Ancak bazıları söylediğim gibi bu sınavları çoktan verdi. O halde ödüller gelsin ! ...

Mars ve Venüs'ün kavuşumu da bu sürecin genellikle ilişkilerdeki karmik - dharmik süreçleri açığa çıkaracağını vurgulamak isterim. 8 Ekim' den sonra da Satürn ile Venüs' ün yaklaşık 1 hafta kadar sert etkisi başlayacaktır. Bu da yukarıda yaşanana ibarelerin ne kadar dengeli ve adaletli yaşandığını sınayacak , ancak sınarken de yine ödüllendirecek (Sonlara gelindi) bir zaman dilimidir.

Bu süreç zarfında aşağıdaki mantrayı en azından 1 hafta kadar her gün dinlemeniz rahatlatıcı ve zorlu açıların zihin ve ruhta yarattığı sorunları tedavi edicidir. Bu aynı zamanda 2013' den bu zamana kadar yaşanan spazmları ya da şifaları kanalize edecek ve çözecektir. Aşk, sevgi, ilişkiler ve para konularında şifalayıcıdır.

Yukarıdaki özel gökyüzü formlarını yumuşatan açı formları;

7 Ekim'e kadar kadar okuyabilirler bu akşamdan itibaren... Rahatlama ve sürur getirecektir.

El Berr ( Kare ve karşıt açıları yumuşatır. İyilik, ihsan, dilekler..Tiroit, nodül, guatr oluşumunu da önler ) 202 x 3 
El Latif(Karşıtlıklarda , zorluklarda kılıç gibidir. Tansiyonu , şekeri, diyabeti şifalar ) 129 x 3

Onur Güven

Published in Astroloji


5 Ekim tarihinde , saat 21:40 da Koç burcunun 12 derecesinde dolunay gerçekleşecek. Öncü ve Ateş elementi olan Koç burcunda gerçekleşecek bu dolunayda, atak , girişken , savaşçı , cesur doğası önemli konuları açığa çıkaracaktır. Dolunay anı haritasının yükselen burcunun İkizler olması iletişimin, konuşmanın, değişken koşulların olacağını işaret ediyor. Yönetici Merkür’ün Terazi burcunda yanık pozisyonu, sert çıkışlarla , kırıcı yaklaşımların olabileceğini işaret ediyor.

Dolunay Koç –Terazi aksında gerçekleşeceği için , ilişkiler mercek altında. Ben-sen arasındaki konularda, dengeye getirip biz demekte zorlanabiliriz. Uzun zamandır sürüncemede kalan , bitmesi gerekirken bitemeyen ilişkiler için , ayrılık rüzgarları esmeye başlıyor. Sürecin kırılgan bir süreç olduğunu fark ederseniz, kendi değişiminizi başlatırsınız. Temeli sağlam olan ilişkiler de kalıcı sorunlardan bahsedilmez ancak anlamını yitirmiş ilişkiler bu süreçte zorlanabilir. Riskli ve önemli başlangıçlar yapmaktan uzak durabilmek gerekecektir.

Düşünmeden ağzınızdan çıkan her söz , geri dönüşü olmayan sonlanmalar gerçekleştirebilir. Ayrıca Jüpiter – Uranüs karşıtlığı ile de, eğitim ile ilgili konularda yeni kararlar, öğretmenleri ilgilendiren gündemler söz konusu olabilir.

Sabırlı olmanın çok mümkün olmayacağı bu süreçte, migren ve tansiyon sorunları oluşabilir. Enerjiyi atacak aktiviteler yapmanız , spor ile ilgilenmeniz fayda sağlayacaktır.

Yeni başlangıç dönemi olmasa da, sorunlu gündemlerinizi çözmek için, cesaretle adımları atacağınız bir süreciniz olsun. Her bitiş yeni bir başlangıç değil midir zaten...

Nurgül DÜZENLİ
Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu

Published in Astroloji

Ay Kova burcuna geçiş yaptı.

Ay’ın Jüpiter ve Uranüs’ten aldığı açılarla bugün özellikle, daha sıra dışı, daha yenilikçi, daha ileriye dönük düşünceler, planlar içinde bulabiliriz kendimiz. Sabah saatlerinde hafif gerilimli bir etki yaratabilir ama uzun sürmeyecektir. Ay’ın güneş ve Merkür le uyumlu açıları haftanın en güzel günlerinden birini yapmaya aday. Terazi ve Kova ‘nın biz bilincindeki iklimi ile diğerlerinin düşüncelerine kulak vererek orjinal, özgün yaratımlar yapmak olası. Değerlendirelim. Hava elementinin esnekliğinden faydalanalım yeni fikirlere açık olalım.

Bununla birlikte Venüs ile Neptün arasındaki zorlayıcı görünüm bize dikkatli, uyanık olmamız gerektiği mesajını veriyor. Hesap kitap işlerinde dikkatimiz bir tık daha fazla olsun, bugün tanışacağımız  özellikle karşı cinsle ilgili yanılma payı daha yüksek olabilir. Değerlendirme yapmak, karar almak için uygun bir zaman dilimi değil. Etkisi yarında sürebilir.

Merkür Terzi’ye geçti yaklaşık 16 ila 20 gün Terazi burcunun özelliklerini yansıtacak olan zihin hallerine tanıklık yapacağız. Merkür’ün Şiron ile zorlayıcı açısında Terazi’nin daha ılıman, daha denge sever, uyum gözeten, biz bilincinde olan ikliminde, Başak burcuna göre etkileri rahatlayacak, ilişkilerimiz mercek altında olacaktır. İlişkilerde daha önce konuşamadıklarımızı , dile getiremediklerimizi iyileştirmek adına kullanabilirsek bu açıyı en verimli şekilde değerlendirmiş oluruz.

Merkür Terazi’de iken karşı tarafın ne dediğini, ne yaptığını anlayıp, ona uygun hareket ve söylemlerde bulunarak zihinsel birlikteliğimizi yükseltiriz. Fikirlerimizi birilerine danışmak için uygun zamanlardır. Arabuluculuk gündemimizde olabilir. Meselenin bütünü görme ve orta yolu bulma halleri,  adalet hak hukuk konuları iyice belirginleşir. Esneklik geliştirebilir . Estetik anlayışımızda incelme olur. Netlik kazanmaya, Terazi’nin kararsız havasının farkındalığı ile dikkat edelim.

Ay büyüyen ay fazında işlerimizi, niyetlerimizi, projelerimizi beslemek, büyütmek için çok uygun. Üstelik bunu işbirliğini gözeterek, diğerlerine danışarak, göremediğimiz kör noktaları aydınlatarak, bakış açımızda farklılara izin vermemizi destekleyen bir zaman kalitesi söz konusu. 5 ekim’deki Koç dolunayının dinamik, hareketli , riske açık, marsiyen etkilerine hazırlanarak büyüttüğümüz niyetlerde adım atma , atılım yapma şansını yakalayabiliriz.

Ay menzili olarak,  Satürn günü olmasına ve bir kısmımız için çalışma günü olmasına rağmen, yanında rahat hissettiğimiz kişilerle vakit geçirmek iyi gelebilir.

Günün sayıları hayatta görüşlerine değer verdiğimiz kimselerden feyz alarak, onlara fikir danışarak, yarım  bıraktığımız işler, düşünceleri, niyetleri tamamlayıp, parantezi kapatıp, yeniye yüzümüzü dönebiliriz demekte…

Tarot kartları, Azize’nin altında  Dünya, Adalet ve Yıldız; kararsızlıktan ve kuşkudan uzaklaş , dürüstlükle adım at ki uyumla gelen adalet sağlansın ve  geleceğe umutla bakabilelim. İyileşme, umut ve kendine güvenle gelen, beklenmeyen, ilahi bir yardımın kapısını açmak için kalbi açmak, hissedilene güvenmek dürüst olmakla ilgili. Ve böylelikle girişimlerimiz sonuç verebilir, yeniliklere yelken açabiliriz.

Farklı bakış açılarına açık olduğumuz bir gün olsun.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Published in Günün Gökyüzü

Ay Pluto kavuşumundaki iken tutkularda yoğunluk, sezgisel derinlik, kadınlıkla ilgili dönüşüm  verir.

Güçlü bir yerleşimdir. Haritasında bu yerleşim olanların isteklerinin tezahür etmesi  daha kolaydır, ne istediklerini bilmeleri, niyetleri konusunda emin olmaları kendi faydalarına olur. BU bilgiden yola çıkarak bugün kendi içimizde Terazi ikliminin vurgusu ile muhakeme ederek Mars’ın verdiği itekleyici güçle, güç kazanarak adımlarımızı atarsak, bu yoğunluğu , tutkulu enerjiyi daha verimli kullanmış oluruz.

Satürn’ün Ay’a uyumla açısıyla disipline olma, düzenleme şansı yakalayabiliriz.

Günde Venüs enerjisi de kendisini hissettirdiğinden zaman zaman gerilimlere yumuşak dokunuşlar yapacaktı diyebilirim.

Akşam vakitleri içsel yaraları sarmak, çeşitli şifa çalışmaları yapmak, dua etmek vb. ritüeller için uygun. Kendimizi pasifize  etmek daha güzel olabilir.

Gece vakitleri ve Cumartesi sabah vakitleri Ay’ın Uranüs ile açısı beklenmeyen haberlere, gelişmelere gebe. Hayatın hazırlığı olmaz.  Olumlu ya da olumsuz kabullenici olabilmek ve gerekeni yapabilmek için enerjiyi dengeli kullanmak her zaman uygulanacak bir reçete.

Ay menzili olarak pek iç açıcı bir durak değil, içsel olarak olumsuzluğa, karamsarlığa pabuç bırakmamak adına neyi benimsemişsek uygulayabiliriz.

Ay’ın Oğlak’ta oluşu, Pluto kavuşumundan yola çıktığımızda Tarot kartları Şeytan, Mahkeme ve Dünya ile bize şu mesajı verir;

“İhtiraslarının farkına var, diğerinin manipülasyonuna kapılmadan, kendi gücün ile iç sesine kulak vererek, muhakeme yeteneğini harekete geçirip parçalardan bütüne ulaşarak çözüme ulaşıp umutlarını tazeleyerek adımlarını somutlaştır.”

Günün sayı anlamı, 11.9.1;  dönüşerek(varlığa ya da yokluğa doğru), tamamlanma ve yükselme, yeni başlangıçlara adım atma.

Güçlü bir gün değerlendirelim.

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Published in Günün Gökyüzü

Ay Oğlak'ta yolculuğuna devam ediyor.

Sabah saatlerinde  öğleye kadar zaman durmuş hissine eşlik eden zaman zaman gergin olabileceğimiz , çeşitli erteleme, engellerle karşılaşma olasılığı olan bir zaman dilimi…

Öğle saatlerinden itibaren  günün ikinci yarısı daha  akıcı, daha destekleyici, ay menzili olarak da lütuflara açık, farkında olursak çeşitli fırsatların çıkabileceği bir zaman kalitesi.

Akşamüstünden itibaren Ay’ın Neptün ile olan yumuşak açısını biz de daha esnek, anlayışlı olmak için kullanabiliriz.

Her türlü abartıdan kaçınmak, söze dikkat etmek ve düşünceleri somutlaştırmak için  acele etmeden özellikle Cumartesi günü çeşitli kararlar almak, harekete geçmek faydamıza olacaktır. Seçim bize ait.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Published in Günün Gökyüzü

Ay bugün 14.08 ile 19.25 arasında boşlukta olacak, ve Oğlak’a geçiş yapacak. Sorumluluklarımızı ciddiye aldıracak bir zaman kalitesi başlamış olacak.

Sabah Satürn ve Merkür’ün Ay ile zorlayıcı dansı sabah vakitlerinde işimize , gücümüze yansıyabilir, çeşitli erteleme, engelleme, ufak sıkıntılar  söz konusu olabilir. Öğle saatlerin Ay boşluğa girince kadar nispeten daha rahat bir akış var.

Öğleden sonra saatlerinde akışın daha yavaş, daha bilinemeyenleri barındırdığı düşünüldüğünde yeni adımlar atmadan, bildiğimiz alanda iş gününü kapatabiliriz.

Ve gün boyunca sebebi bilinmeyen tartışmalara, dilde saldırganlığa çekilebiliriz, el freni çekilmiş olursa sonrasında pişmanlık duyacağımız sözleri sarf etmemiş oluruz.

19.25 ‘te Ay Oğlak’a girerken, akşam saatlerinde Pluto durağan pozisyonuna geçecek. Bir okçunun yayı gerdiği ve hedefe kilitlenip bir iki saniye beklediği an gibi gezegenlerin durağan pozisyonu… Ve en bilinemeyen , zaman zaman kısıtlayıcı etkilere gebe…Plutonik etkilerin karşısında durmak mümkün olmadığından esneklikle gelen teslimiyet her zaman geçerli bir yaklaşım olacaktır. Pluto 29 Eylül günü ileri harekete geçerek yola kaldığı yerden devam edecek.

Satürn’ün Yay’da olmasına rağmen Oğlak ikliminde etkisini görmeye başladık.  Değişimlerin, dönüşümlerin  gün yüzüne çıktığı, somutlaştığı zaman bölgesine doğru yakınlaşıyoruz.

En verimli şekilde değerlendireceğimiz bir gün olsun.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Published in Günün Gökyüzü

Ay menzili  olarak özellikle 15.00 sularından sonra ve  gece boyunca içsel çalışmalar yapmak, meditasyon, şifa, kundalini üzerine çalışmak için uygun.

Gün geneli  haftanın zorlu günlerinden birisi. Bu zorlu günü kendi çabamızla aşacak olduğumuz da aşikar.  Gücümüzü dengeli kullanabilir, ağzımızdan çıkan laflara dikkat edersek günü verimli bir  şekilde değerlendirebiliriz.

Satürn ‘ün etkisini hissedeceğimiz gün genelinde savrukluktan uzak, disiplinli hareket etmek faydalı…

Mars gününde, iletişimde aldanmalara, yanılgıya, çatışmaya, üstelik bunların abartı hale gelmesine  açığız.

Özellikle öğle saatlerinde gecikmeler, engellenme, ertelemeler kendini göstermeye başlayabilir, olmayanı zorlamadan , başka bir konuya dahil olup, olabilirliği yüksek işlere yönelip zorlamamak en iyisi.

Kendimize, diğerlerine esnek ve alan bırakarak hareket edebildiğimiz sürece daha rahat adımlar atabiliriz.

Kolay bir gün olsun.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Published in Günün Gökyüzü

Merhaba
  
Heyecanlıyız!!
Niye mi? Amerika’dan gelecek olan Dr. Lisa Cooney’nin Eylül sonunda İstanbul da gerçekleştireceği 3 etkinliğine ev sahipliği yapıyoruz da ondan!

 Merak ediyoruz bu seminerler bizleri, yaşamlarımızı, bedenlerimizi ve ülkemizi nasıl değiştirecek? Kimlere, nasıl bir katkı olacak?
 
Dr. Lisa’nın Türkler için özel, tercümeli ve ücretsiz olarak yaptığı telekonferansı aşağıda sizlerle paylaşıyoruz:
 
İçinde Access Consciousness’ın en son temizliklerinin de bulunduğu, bu sıra dışı videonun katılımcılar üzerinde yaptığı etkiyi merak ediyor musunuz? O zaman önce telekonferansın hemen sonrasında bize sunulan geri bildirimleri dinleyin ve eğer seçerseniz bu linkleri ilgileneceğini düşündüğünüz kişilerle paylaşın lütfen. Acaba bu ne yaratır?

.be

İLKİ: 27 Eylül akşamı 2 saatlik PARANIN YALANLARI workshop’u. Bunun için bakın Dr. Lisa neler diyor:
 
‘’Hiç merak ettiniz mi, neden onca kitap okumanıza, sınıflar ve seminerlere katılmanıza rağmen hala para ile mücadele ediyorsunuz? Eğer böyleyse doğru yere geldiniz –zira para workshop’unda bu konunun köküne ineceğiz – çünkü burası bu konunun gerçekten değiştiği tek yer.
 
Bu workshop gerçekten arzu ettiğiniz miktarda parayı neden tezahür ettiremediğinizin sebepleri üzerine odaklanmıştır. İçinde yaşadığınız, ardına saklandığınız, yaratmakta başarısız olduğunuz paranın yalanlarını keşfedecek ve aynı zamanda bunları temizleyerek, parayla ilişkinizi tamamen değiştirerek, nasıl her alanda daha fazla seçim, olasılık ve kolaylıkla genişleyeceğinizi de keşfedeceksiniz.’’ 
  
Ücreti sadece 60 dolar olan ve ön koşulu bulunmayan bu seminerde bizimle birlikte olmak ister misiniz? Hatta İstanbul da değilseniz ya da etkinliğin yapıldığı, Taksim ELITE WORLD İSTANBUL'a  (http://www.eliteworldhotels.com.tr) kadar gelemiyorsanız ONLINE da katılabilirsiniz bize. İşte size kayıt linki ve de her türlü sorularınızı cevaplamayı seçen ev sahibi ekibi. Bundan daha iyi nasıl olur?
 
http://www.accessconsciousness.com/en/class-catalog/special-topics/other-special-topic-classes/Lies-of-Money-Taster5/
Ev sahibi ekibi:

Ülkü Tunca: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   cep: 532 317 74 73
Berrak Banu Tarım: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  cep: 532 651 90 51
Ebru Tarım Dilekcan: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 
Ne dersiniz artık PARA REALİTELERİmizi DEĞİŞTİRME, kendimizi zaten doğanın içinde, evrenin akışında var olan bolluğa açmanın ZAMANI gelmiş olabilir mi!? Bizce EVET!!!:) Ya Sizce?
 
Seçen Herkesi Bekliyoruz!
 
Biz Kendimiz OL'mayı seçtik ve eğer seçerseniz sizin maceranıza da katkı olmaya gönüllüyüz..
 

Berrak Banu Tarım & Ebru Tarım Dilekcan

 
Uluslararası Sertifikalı Access Consciousness Eğitmenler

 

Published in Etkinlikler

Merhaba,
  
Emrace your R.O.A.R.  (Kendi Radikal Orgazmik Canlı Realiteni Kucakla) dünya turu çerçevesinde 27 Eylül - 2 Ekim 2017 tarihlerinde İstanbul'a gelen Dr. Lisa Cooney’nin 3 etkinliğine ev sahipliği yapıyoruz.

"Suistimalin Ötesindeki Yaşamı Yaratarak - Kendi Radikal Orgazmik Canlı Realitenizi (ROAR) Yaşayın!"

Dr. Lisa Cooney’in benzersiz ve tamamen kendine has, sıra dışı kolaylaştırıcılığı, sizi yanlışlık ve yargı’dan çıkararak, kendi muhteşemliğiniz ve bütünlüğünüzle kucaklamaya davet ediyor.

İçinizden bir parça, DAHA FAZLASINI mı özlüyor? Kendisi için daha fazlasını yaratamamış olmaktan dolayı hayal kırıklığına uğramış ve yılgın olan herhangi bir kısmınız daha fazla seçenek, olasılık, eğlence ve kolaylığı mı özlüyor?

Sonunda KENDİNİZ olabileceğiniz bu yaşam değiştiren sınıf için lütfen Dr. Lisa Cooney’e katılın! Her şeyden öte, sihri yaratın ve dinamik olarak farklı bir realitenin nasıl ortaya çıkabileceğini keşfedin.

 28-29 Eylül ( 2 günlük sınıf) SUİSTİMALİN ÖTESİNDEKİ YAŞAMI YARATMAK:
(Ön Koşul yok!) 
Türkiye için 640$.
http://www.accessconsciousness.com/en/class-catalog/special-topics/other-special-topic-classes/Embrace-Your-ROAR-Radically-Orgasmically-Alive-Reality19/

Bu iki etkinlik için Taksim ELITE WORLD İSTANBUL'a  (http://www.eliteworldhotels.com.tr) kadar gelemiyorsanız bize ONLINE olarak da katılabilirsiniz.

3) 30 Eylül - 1-2 Ekim 3 GÜNLÜK BEDEN SINIFI:
(Ön koşul: 1 gün  Bars + 4 gün Foundation) 
Türkiye için 3450 TL
http://www.accessconsciousness.com/en/class-catalog/body-classes/3-day-body-class/Access-3-Day-Body-Class184/

4) ÖZEL SEANSLAR İÇİN 3 Ekim günü ayrılmıştır.
 
Her türlü soru ve ödeme bilgileri için ev sahibi ekibi:
Ülkü Tunca: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   cep: 532 317 74 73
Berrak Banu Tarım: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  cep: 532 651 90 51
Ebru Tarım Dilekcan: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 
Katılan herkesin hayatını, bedenini ve PARA realitesini değiştireceğini bildiğimiz bu etkinliklere Seçen Herkesi bekliyoruz!
 
Biz Kendimiz OL'mayı seçtik ve eğer seçerseniz sizin maceranıza da katkı olmaya gönüllüyüz..
 

 

Berrak Banu Tarım & Ebru Tarım Dilekcan

 
Uluslararası Sertifikalı Access Consciousness Eğitmenleri
Published in Etkinlikler
22 eylül tarihinde Sonbahar ekinoksu ile birlikte, Güneş Terazi burcuna geçiş yaptı. Terazi burçları doğum günlerini kutluyor. Haftanın genel etkisi aldanmaya açık, eleştirel yaklaşımlar açısından yoğun olan bir süreç.  Fikirlerimizi iletirken ani çıkışlar yapmaya müsait bir ortamda olacağınız. Haklılık arayışın yoğun olduğu bu hafta, başkasının açığını aramak yerine , kendi iletişiminizi düzenlemekte fayda var.Ayrıca bazıları açısından yetersizlik hissi oluşabilir ve endişeli hissedilebilir.  Bu dönem gerçekçi bakış açısı ile , hizmet ve üretimle bu konular aşılabilir.  Hafta sonu Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak ve bu durum dengeleri sağlamak açısından fayda sağlayacak. İletişimde daha dengeli , uyumlu , uzlaşma odaklı olacağız. Bu etkileri burcunuz ve yükselen burcunuza göre okuyunuz, sevgiler.
 
 
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR  
 
Bu hafta gökyüzü enerjisi eleştirel yönünüzü açığa çıkartıyor. İlişkilerinizde karşılıklı fikir alış verişi yapmanız açısında önemli. Evliliğinizde, ortaklığınız da beklentilerinizi uzaklaştırmanız gerekebilir. Gerçekçi  bakış açınızla konulara mantıklı bakabilmeniz gereken süreçtesiniz. Haklılık arayışınız artarsa , ilişkilerde kırgınlıklar oluşabilir.  Konuştuğunuz kelimelerin karşı tarafı yaralayıcı olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Yolculuk planlarınızda aksaklıklar oluşabilir. Hafta sonu Merkür’ünde Terazi burcuna geçmesiyle daha uzlaşmacı , adil davranmak istediğiniz bir süreç başlayacak. Anlaşmalar için fırsatlarınız söz konusu olabilir.
 
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR 
 
Bu haftaya finansal konularla ilgili gündemlerle başlıyorsunuz. Eşinizle ilgili olan konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Ayrıca bu dönem sizler için çocuklarla ilgili konular düşündürücü olabilir. Bazılarınız eleştirel tarzda çıkışlar yapabilir. Ruhsal ve fiziksel sağlığınız açısından gerçekçi bakış açısıyla değerlendirmeleriniz olmalı. Beklentiler, hayaller  içsel olarak sizleri zorlayabilir. Günlük işlerinizin hızla ilerlemediği haftanın ilk günleri sıkılabilirsiniz.  Hafta sonu Merkür Terazi burcu geçişiyle  daha nazik uyumlu enerjiler içerisinde olabilirsiniz. Bu dönem iş anlaşmaları gündeme gelebilir.
 
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR 
 
Bu hafta iletişiminiz bir net ve sert olabilir. Ailenizle ilgili konular veya çocuğunuzla ilgili konularda ani çıkışlar yapabilirsiniz. Eşinizin yaklaşımlarından rahatsız olabilirsiniz ve eleştirel yaklaşabilrisiniz. Bu hafta beklentilerinizi minimumda tutarak ilerlemeniz fayda sağlar. Konut alım satımları açısından dikkatli olmanız gereken bir süreç. Hafta sonu Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve bu durum sizler açısından çocuklarla ilgili konularda daha uzlaşmacı , daha rahat enerjiler mevcut.  Birlikte olduğunuz kimse yok ise bu dönem ilgi odağı olabilirsiniz. Yaratıcılığınızın arttığı bir dönem .
 
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR 
 
Bu hafta aile içinde ani konularınız gündeme gelebilir. İstediğiniz bir konunun , sizin beklentilerinizle gelişmediğine tanıklık edebilirsiniz. Eviniz , yaşadığınız yer iş koşullarından etkilenebilir. Bu dönem fikir ayrılıklarında duygusal yaklaşımlarda bulunmak yerine, olaylara daha akılcıl bakabilmeniz fayda sağlar. Duygusal yaklaşımlarınız sizleri yaşama karşı yavaşlatıyor.  Hafta sonu Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve bu durum sizler açısından aile ilişkilerinizde daha uyumlu bir süreci işaret ediyor. Bazılarınız ev alım satım konularıyla ilgilenebilir. Bazılarınız ise ev içi tadilat yapabilir veya ev eşyası satın almak isteyebilir.
 
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR 
 
Bu hafta çocuklarınızla ilgili konularda fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.  Haftanın genelinde eleştirel olmak yerine, daha analitik yaklaşımlar sergilemeniz gerekiyor. Akrabalarınız ile ilgili konularda ani sürprizli gündemleriniz söz konusu olabilir. Finansal konularda hareketliliğin olduğu bu dönem , attığınız imzalarda , detayları gözden kaçırmadan anlaşmalar yapın. Hafta sonu Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve bu durum sizler açısından iletişim ile ilgili konularda daha dengede yaklaşımlarınız olabilir. Eğitimler , seminerler , seyahatler, sosyal medya konuları önceliğiniz de yer alabilir.
 
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR 
 
Haftaya başlarken odağınız da aileniz yaşadığınız yer var. Evinizde düzen oturtmaya çalışırken, iş koşullarında girişimler yapmak için de hareketlisiniz. Finansal açıdan kazancınızın yükselmesini istiyorsunuz ve bunun için kaygı duymak yerine,  üretmek ve harekete geçmek önemli.  Gerçekçi bakış açınızı biraz daha esneterek hareket etmeniz faydalıdır. Hafta sonu Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve bu durum sizler açısından finansal anlaşmaların olabileceğini işaret ediyor. Bazılarınız maaş artışı için görüşmeler  yapabilir.
 
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR
 
Bu dönem sizler için daha çok ön planda olacağınız, sosyal olacağınız bir dönem. Güneşin sizin burcunuzda hareket ediyor olması etrafınızda daha çok fark edildiğiniz bir süreci işaret ediyor. Ancak bu dönem ilişkiler ve ortaklıklar açısından gergin etkiler altında olabilirsiniz. İletişim kurduğunuz kişilerde ,  kendi değerlerinizi ortaya koyabilmeniz gerekiyor. Hafta sonu Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve bu durum sizler açısından çevrenizle iletişiminizi artırıyor. Kendi yeteneklerinizi daha çok ortaya koyacağınız, daha çok konuşacağınız bir dönem olabilir. 
 
AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR 
 
Haftaya başlarken odağınızda eğitim yayıncılık, kazançlarınız ile ilgili konular söz konusu. Bu dönem Güneşin Terazi burcunda transit ediyor olması sizler için ilişkilerle ilgili gündemlerinizi daha geri plandan takip ettiğinizi işaret ediyor. Sosyal çevreniz açısından gelişen konuları yanlış anlamlarınız olabilir. Hafta sonu Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve bu durum sizler açısından , içsel olarak yalnız kalmak isteyeceğiniz, kendi içinizde dengeyi bulmak isteyeceğiniz bir süreç . Bu dönem yazılar yazmak sizler açısından fayda sağlayabilir.
 
YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR 
 
Haftaya başlarken daha hareketli, enerjik ve motive olmuş hissedebilirsiniz. Bu dönem Güneşin Terazi burcunda hareket ediyor olması sizlere sosyalleşmeyi getiriyor. Arkadaş gruplarınızla daha çok bir arada olmak , onlar tarafında desteklendiğinizi bilmek sizleri mutlu edebilir. Bazılarınız bu dönem iş koşullarında yeni başlattığı gündemlerinde eleştirel yaklaşımları olabilir. İş hayatınızda kaygı duyduğunuz bir gündeminizi konuşarak çözmeye çalışabilirsiniz. Hafta sonu Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve bu durum sizler açısından arkadaşlarınızla bol bol bir araya geleceğinizi, fikir paylaşacağınızı  işaret ediyor.
 
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR 
Haftaya başlarken iş hayatınızda daha çok ön planda olacağınız gelişmeleri beraberinde getiriyor. Patronlarınız , amirleriniz tarafından fark edileceğiniz bu süreçte, kendinizi ön planda hissedeceksiniz. Bazılarınız bu dönem iş yerinde gurur yapmaya müsait davranabilir.  Kendi bildiğiniz doğruda inat etmek yerine ,esnek davranabilmek bu hafta önemli. Hafta sonu Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve bu durum sizler açısından , iş yerinizde fikirlerinizi rahatça ifade edeceğinizi işaret ediyor. Bazılarınız yeni sözleşmeler imzalayabilir.
 
KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR 
 
Haftaya başlarken odağınız da gelecek beklentileriniz, eğitim yayıncılık gibi konular yer alabilir. Bu dönem Güneşin de terazi de transit ediyor olması sizler açısından yeni şeyler öğrenme , kendini ortaya koyma ihtiyacınızı artırabilir. Yaşamınız hareketlenmeye başladığı bu dönem , seyahat planları içerisinde olabilirsiniz. Bu süreçte  uzak mesafe planlarının sizler için faydalı olduğu durumlar söz konusu olabilir. Finansal açıdan planlı olmanız gereken zamandasınız.  Hafta sonu Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve bu durum sizler açısından felsefik konular, yolculuklar, uzak mesafe eğitimler anlamına geliyor.
 
BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR 
 
Haftaya başlarken çalışma hayatınızla alakalı yeni eğitim araştırmalarınız olabilir. Bazılarınız yabancılar yurtdışı gibi konularda iş görüşmesi yapabilir. Ayrıca bu dönem Güneşin terazi ye geçmiş olması odağınızın ortaklı işler veya eşin parası gibi gündemlerde olacağınızı işaret ediyor. Bazılarınız sigorta , bankacılık gibi konularla ilgilenebilir. İş konusunda sorumlulukların ağır geldiği bu süreçlerde , görev bilinci ile hareket etmeniz gerekiyor. Hafta sonu Merkür Terazi burcuna geçiş yapıyor ve bu durum sizler açısından psikolojik olarak eğitim araştırmalarınız söz konusu olabilir. Bu dönem iletişimsel çatışmalarınızı yönetebilmeniz gerekiyor.
 
ASTROLOJİ EĞİTİMİ- DOĞUM HARİTASI YORUMU- KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU SEANSLARI İÇİN İLETİŞİM
 
MAİL : nurgul.duzenli @hotmail.com
http://www.miraastrolojiakademisi.com/
TELEFON : 0 533 428 47 02
 
Nurgül DÜZENLİ
Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu
 
Published in Astroloji
Sayfa 1 / 5

Sosyal Medya

Yazı Takvimi

« September 2017 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

REVOLUTIONARYFIRE

Kendimden bile hala sakladığım hangi devrimlere sahibim ?