Buradasınız: HomeItems filtered by date: Ağustos 2017
Items filtered by date: Ağustos 2017

Olumlu , iyimser  bir bayram sabahı… Her ne kadar Ay’ın konağı sıkıcı bir  konakta olsa da…

Gün boyunca yardımda bulunmak, elimizdekileri paylaşmak için destekleyen görünüm var. Günün anlam ve önemi ile örtüşüyor.

Öğleden sonra başlayan etkisi ile akşam vakitlerinde kendini hissettirecek olanla ne yapacağımız bize kalmış. Egoda çözülme yaşayacağımız, koşulları fazla zorlamadan, kalp kırıklıklarına mahal vermeden geçirmekte itina göstermemiz gereken bir akşam. Haklı olmaya çalışmak boş atış olacaktır.

Derilerde olanı keşfetmek, kendimizde daha önce görmediklerimize ışık tutmak için uygun bir zaman kalitesi.

Aile büyükleri  ile çeşitli içsel yüzleşmeler yaşayabiliriz, bunu şifalanmak için kullanabiliriz. Her zaman ataya saygı ilkesini akılda tutarak, zira iletişim şeklimiz abartıya, manipülasyona yatkın.

İç barışımızın gerçekleştiği bir bayram olması dileğiyle…

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

https://www.facebook.com/devrimdayioglu

Published in Günün Gökyüzü

7.42 – 11.18 arası Ay boşluktan geçip Oğlak’ta yola devam edecek.

Bu saatler arasında dikkat gerektiren işlerde zorlanabiliriz.

Akşamüstü saatlerine kadar Ay gayet destekleyici, güzellikler getirici zaman kalitesinde; kendi işimizde,  kendi yolumuzda olduğumuz sürece, had aşıp diğerinin alanına girmediğimiz sürece elbette…

Yola çıkmak, harekete geçmekte kolaylık yaşayacağımız bir gün.

Ay Oğlak’ta seyrederken daha düşük, daha takıntılı, daha izole hissedebilir, manipülatif hallerle kendi içimizde kendimizi uğraşırken bulabiliriz. Ay’ın kendini pek rahat hissetmediği evdir Oğlak. Kişi ve olaylara şüphe ile yaklaşımda artış olabilir, Merkür’ün de geri harekette olup akşamüstü saatlerinde Aslan’a geçeceği göz önünde bulundurduğumuzda, altı boş bir cesaretle sözlerimizle, kalp kırma olasılığı güçlenebilir. Çoğumuz kendi ailesiyle vakit geçireceğinden okları aile büyüklerine, bireylerine çevirmekten kendimizi alıkoymalıyız.

İkili ilişkilerde tutkunun da yüksekliği, ateş elementinin aktif olması daha bir dikkatli olmamız gerektiğini söylüyor, dönemden etkilerle , pire için yorgan yakmamak, ezberleri bozup, farklı bakış açıları geliştirmek faydamıza…Sosyal varlıklar olduğumuzu, gelişebilmek, değişebilmek, dönüşebilmek ya da tersi için birbirimizle bağımız ve belli ölçülerde ihtiyacımız olduğu gerçeğini akılda tutalım. Önümüzdeki günlerdeki bu etkiler, Güneş tutulmasının devam eden yansıması  ile yeniden daha belirgin tetik alacak.

Ağız tadının maksimumda olduğu, illa kurban edilecekse nefsin kurban edileceği bayramlar olması dileğiyle…

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

https://www.facebook.com/devrimdayioglu

Published in Günün Gökyüzü

Öğle saatlerinde kendini hissettiren akşam vakitlerinde daha belirgin olan rahat akış ile birlikte baskın olan ; gün boyunca iç sıkıntısı, çeşitli engellenme, gecikme, ertelemeler yaşamamız olası…

İç disiplin geliştirme fırsatı da veren bir görünüm. Farkındalığa bağlı…Ruhsal çalışmalar yapmak için uygun zaman kalitesi.

Akşam vakitlerinin destekleyici etkisini gereksiz cesaret girişimleri , içi boş konuşmalarla heder etmeyelim derim.

Ay Yay’da yolculuğuna devam ederken yol planları yapmak için gayet uygun, yol ile ilgili önlemleri almak her zaman gerekli, malum bayram trafiklerinde daha elzem.

Ve elbette asıl gündem maddesi 30 Ağustos Zafer Bayramı. Şehitlerin ruhu şad olsun.

Atatürk’ün ışığının hiç sönmeyeceği bilinci ile  bayramımız kutlu olsun.

Devrim Dayıoğlu

İletişim için

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

https://www.facebook.com/devrimdayioglu?ref=bookmarks

Published in Günün Gökyüzü

Ay Yay burcunda yolculuğuna devam ediyor.

İkili ilişkilerde özellikle sabah vakitleri uyumu yakalamak için destekleyici görünümler var.

Öğleden itibaren, her türlü iletişimde daha dikkatli olmamız gereken bir zaman kalitesi var, sabahın iyimserlik rüzgarları yerini anlaşmazlıklara bırakabilir. Koşulları zorlamak pek hayrımıza olmayacak gibi…

Akşam üstü itibari ile kolaylıkla aldanmalara düşebiliriz, yanlış algılanmaktan , algılamaktan yana muztarip olacağımız bir akşam var önümüzde. Gerçekçi olmayan projeler, teklifler çıkabilir ya da biz aynısını yapıyorken bulabiliriz. Ayağımız e kadar yere sağlam basarsa o kadar iyi.

Gün genelinde karışık bir enerji var, ilişkilerde paradokslar , çelişkili haller yaşayabiliriz. Becerebildiğimiz oranda netlik ve sakinlik, reçetesi olacaktır. En azından bunun niyeti içinde olalım.

Devrim Dayıoğlu

Doğum haritası danışmanlığı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

https://www.facebook.com/devrimdayioglu?ref=bookmarks  aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Published in Günün Gökyüzü

 

 
 
Güneş'in Başak burcunda, Venüs'ünde Aslan burcunda  transiti başladı. Bunların sizlere olan etkisini yükselen burcunuz ve güneş burcunuza göre okuyunuz, sevgiler. 
 
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR  
 
Bu hafta Satürn geri hareketinin tamamlanmasıyla haftaya başlıyoruz. Uzun dönemdir nelerin planını yaptınız, neleri sağlamlaştırdınız veya sonlandırdınız, bunları artık farkedip ilerleme zamanı. Güneş’in başak burcuna geçmesi , günlük rutinleriniz de bazı şeyleri sağlamlaştırma ihtiyacınızı işaret ediyor. Bu dönem Venüs’ün de Aslan burcuna geçmesiyle , kendinizi daha uyumlu, sevgi dolu paylaşımcı hissedebilirsiniz. Çocuklarınızla keyifli vakit geçirebilir, tatil programı yapabilirsiniz. Salı günü civarında eğitim ve seyahat konularıyla ilgilenebilirsiniz.
 
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR  
 
Bu hafta Satürn geri hareketinin tamamlanmasıyla haftaya başlıyoruz. Uzun dönemdir süre gelen yaşamsal sorunlarınız, hayatınızın temellerini size sorgulattı. Şimdi ilerleme zamanı ve hangi konuda sorumluluk almanız gerektiğini fark etme zamanı. Venüs’ün Aslan burcunda transit ediyor olması, evinizi güzelleştirmek, ev için alışverişler yapmak anlamına gelebilir. Aile bireyleriyle uzun dönemdir süre gelen konularda uzlaşma noktası bulabilirsiniz. Salı günü civarında finansal konularla ilgili gündemlerle ilgilenebilirsiniz.
 
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR  
 
Bu hafta Satürn geri hareketinin tamamlanmasıyla haftaya başlıyoruz. Artık ilişkilerinizde her neyi farkedip düzenlediyseniz, sorumluluk alıp ilerleme zamanı. Bu hafta Güneş Başak burcuna geçmiş olması sizlerin aile hayatında daha çok fark edileceğinizi, anne babanızla ilgili gelişmelerde ön planda olacağınız durumları işaret ediyor. Venüs’ün de Aslan burcuna geçmiş olması sizleri yakın çevreniz ve akrabalarınızla ilgili gelişmeleri getiriyor. Bu dönem arkadaşlarınıza sevgi dolu paylaşımlarınız söz konusu olabilir.
 
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR
 
Haftaya Satürn geri hareketini bitirip ileri hareketine geçmesiyle başlıyoruz. Bir müddettir süre gelen günlük işlerinizde yaşana  aksilikler , artık düzeliyor. Bazılarınız iş konularında sorumluluklarının farkına varması gereken süreçlerde olacaklar. Güneş’in Başak burcunda hareket ediyor olması, etrafınızda olup bitenlerle daha çok ilgileneceğinizi, bazılarınız ise eski arkadaşlarıyla tekrar bir araya gelebilir. Venüs’ün Aslan burcunda Transit ediyor olması, finansal açıdan sizlere fayda sağlayacak nitelikte. Bu dönem kazançlarınız artacak ancak harcamalarda dikkat etmekte fayda var. Yeni iş anlaşmaları yapabilirsiniz.
 
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR  
 
Haftaya Satürn geri hareketini bitirip ileri hareketine geçmesiyle başlıyoruz. Uzun dönemdir yaşamınızda bazı konularınız da  gel git yaşamış olabilirsiniz. Kendinizden şüphe edip, ilerlemek çok kolay olmamış olabilir. Ancak şimdi sorumluluk bilinciyle ilerleme zamanı. Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi sizlerin çevrenize daha sevgi dolu yaklaşımlarınız olabileceğini işaret ediyor . Fiziksel imajınızı yenilemek isteyebilirsiniz.  Güneşinde Başak burcuna geçmesiyle artık kazançlarınız ile ilgilenme zamanı. Gelir gider dengenizi planlama gereksinimi hissedebilirsiniz. 
 
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR  
 
Haftaya Satürn geri hareketini bitirip ileri hareketine geçmesiyle başlıyoruz. Ancak burcunuzda devam eden Merkür retrosu bir takım gündemlerinizde sağlamlaştırma istiyor. Çalıştığınız emek verdiğiniz konularda detaylı incelemeler yapıp, güncelleme düzenleme yapmanız bu dönem faydalıdır. Ayrıca Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ilişkilerinizle ilgili gündemleri getiriyor. Bazılarınız eski sevgilileri veya kadın arkadaşlarıyla tekrar karşılaşabilir. Salı günü civarında ailenizle veya yaşadığınız yer ile ilgili konularla ilgilenebilirsiniz.
 
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR                                                              
 
Haftaya Satürn geri hareketini bitirip ileri hareketine geçmesiyle başlıyoruz. Yaşamda uzun dönemdir içsel olarak sizi yoran , kısıtlayan düşünceleri artık bir kenara bırakabilmeniz gerekiyor.  Bu dönem Güneşinde Başak burcuna geçmiş olması iç dünyanızda yalnız kalma ihtiyacınız artabilir. İçsel olarak yaşadığınız stresleri çevrenize ifade edebilmeniz rahatlatabilir.  Bu hafta   Venüs’ünde  Aslan burcuna geçiş yapması ile birlikte bu durum sizin sosyal çevrenizde , arkadaş gruplarınızdan destek alabileceğinizi vurguluyor. Salı günü civarı yakın çevrenizde iletişiminizde dikkatli konuşmakta fayda var. 
 
AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR  
 
Haftaya Satürn geri hareketini bitirip ileri hareketine geçmesiyle başlıyoruz. Bu hafta  Güneş’inde Başak burcuna geçmesiyle umutlarınız, yaşam enerjiniz artıyor. Venüs’ünde Aslan burcunda sizin kariyer evinde yer alıyor olması, iş hayatınızda kadın figürlerinden destekleneceğinizi işaret ediyor. Bu dönem iş hayatınızda yeni gelişmeler yaşanabilir. Ancak kariyerinizle ilgili gelişmelerde , iyi planlamalar yapmanız gerekebilir.  Salı günü civarında finansal gelişmeleriniz söz konusu olabilir.
 
YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR  
 
Haftaya Satürn geri hareketini bitirip ileri hareketine geçmesiyle başlıyoruz. Bu hafta sorumluluklarınızın bilincinde hareket ediyor olmaya başlıyorsunuz. Merkür kariyer alanınızda geri gidiyor olsada, Güneşinde desteğiyle işinizde önemli konularla ilgilenebilirsiniz. Eski iş arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Bazılarınız  Venüs’ünde Aslan burcuna geçmesiyle tatil planları yapabilir, lüks konforlu tatiller isteyebilirler. Dış görünüşünde imaj değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Bu dönem yarım kalmış işlerinizle ilgilenmeniz gerekebilir.  
 
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR  
 
Satürn geri hareketi bitti ve yaşamda ilerlemek biraz daha kolaylaştı. Tutulmalardan sonra yaşamınızda önemli kararlar almış olabilirsiniz. Bazılarınız Güneşinde Başak burcuna geçmesiyle eğitim ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Bu dönem iş seyahatleri gündeme gelebilir. Ayrıca bazılarınız uzak yerler , yabancılar gibi konularda yeni yön arayışları söz konusu olabilir. Bu dönem insanlarla aranıza mesafe koyma ihtiyacınız olabilir ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz.
 
KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR  
 
Satürn geri hareketi bitmesiyle birlikte yaşam yolunuzu daha net görmeye başlıyorsunuz. Umutlarınıza odaklanıp, sorumluluk bilinciyle harekete geçiyorsunuz. Bu dönem Güneş’inde Başak burcun a geçmesiyle finansal olarak adım atma , girişimde bulunma ihtiyacınız çoğalıyor. Başkalarıyla para alışverişinde bulunabilirsiniz veya borç alışverişiniz olabilir. İlişkilerinizle ilgili açık iletişim kurmaya çalışın, çünkü bu dönem yanlış anlaşılmaya müsait bir süreç. Venüs’ün aslan burcunda olması, evliliğiniz veya ortaklığınız ile ilgili uyumlu olabileceğinizi işaret ediyor.
 
BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR  
 
Satürn geri hareketinin bitmesiyle birlikte, yaşamınızda içsel olarak rahatlama hissedeceğiniz durumlar söz konusu. Bu dönem Merkür geri gidişi sizleri etkiliyor ve  evliliğinizde eski konularla daha çok ilgilenebilirsiniz. Yaşamınızda son dönem gelişen olaylarla ilgili yeni bir yön belirleme ihtiyacınız var. Ayrıca Venüs’ünde Aslan burcuna geçiyor olması iş yaşamınızda ön planda olabileceğiniz gelişmeleri karşınıza çıkarabilir. Ancak iş arkadaşlarınızla ego çatışmaları yaşama ihtimaliniz olabilir. Bu dönem sağlığınızla ilgili kontroller yaptırmanız faydalı olabilir. 
 
 
ASTROLOJİ EĞİTİMİ- DOĞUM HARİTASI YORUMU- KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU SEANSLARI İÇİN İLETİŞİM
 
MAİL : nurgul.duzenli @hotmail.com
TELEFON : 0 533 428 47 02
 
Nurgül DÜZENLİ
Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu
Published in Astroloji

Günün önemli bir kısmı , 12.27 – 22.47 arası , Ay’ın boşlukta olmasından mütevellit, fazladan çaba göstermemizi isteyen bir kalitede geçebilir.

Bugün çatışmalara girmekten sakınalım, sert etkiler ile başa çıkmak durumunda kalabiliriz. Velevki önleyemedik, bir kopuşun tohumunu atmış oluruz, ya da bitmesi gereken mevzu varsa bitmiş olur.

Dikkat oranımızı arttıralım, önlem alıp, gerisini sisteme bırakma kafasında olalım, çeşitli kazalara açık olma olasılığı, bir tık daha belirgin.

Bugün sorumlulukları gerçekleştirmede, işte, güçte aktif olabilmede zorlanabiliriz, yardım talebinde bulunmak için kendimize ya da gelen talepleri kabul etmek için kapıyı açık bırakalı.

Gün içinde birine yardımcı olmak, bir işe gönüllü olmak, gıda, para yardımında bulunmak için fırsatlar çıkarsa yapabildiğimiz , verebildiğimiz kadar koşulsuzca hareket edelim.

Akşamüstü itibariyle fikir çatışmaları, zihin savaşlarına girmezsek kendimiz için gayet faydalı olur.

22.47 itibari ile Ay Yay burcunda yoluna devam ediyor.

Yay’daki Ay’ın enerjisi Akrep’teki gibi derinlerde gezinen değil, nispeten yüzeyde , daha neşeli, meraklı bir enerji olur. Hareket kabiliyetimiz artar. Yol planları, gündem itibari ile tatil planları yapmak için ideal.Hiç görmediğimiz bir yerin keşfi cuk oturur. Eğitim konularında niyetlerin belirmesi, kararların netleşmesi olabilir, ilk adımlar atılabilir.

Kolay bir gün olsun.

Devrim Dayıoğlu

Doğum haritası danışmanlığı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

https://www.facebook.com/devrimdayioglu  ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Published in Günün Gökyüzü


Didaktik şiirin babası Hesiodos, “Kronos (Satürn) zamanının” insanların altın çağı olduğunu söyler.

Bu dönemde insanların tanrılar gibi yaşadığını, kaygısız, dertsiz ve rahat bir yaşam sürdüğünü, toprağın kendiliğinden bereket saçtığını anlatır.

Ve Roma mitolojisinde Satürn, kökeninde tarım tanrısıdır. Hasadı, periyodik yenilenmeyi ve zenginliği simgeler.

Hasat tanrısı, kurallar eşliğinde kurduğu yapıyı ayakta tutmuş ve istikrarlı bir şekilde yönetmiştir.

Satürn, karmanın gezegenidir.

Satürn isminin, Latince satu yani "tohum atmak" veya "ekmek" kelimesinden türediği söylenir.

Her eylemin; bir sonucu vardır. Atılan her tohum; ürününü verir.

Doğru zamanda; doğru eylemler… Sorumluluklar, içselleştirilmesi gerekenler.

Satürn; Sümer ve Mısır mitolojisinde uygarlığın temelini atan tanrı olarak bilinir. Sabırla çalışarak inşa eder. Ayrıca; yazılı yasalar da Satürn’dür.

Zamanın ve Karmanın Lordu; ileri yürüyüşüne başladı.

Demeter’in kutsal buğdayı ve taneliler üzerinden 
Bir Ağustos boyu gerileyen cazimi Hermes;
Ejder’in başında Ares’le kavuşuma yol alıyor.
Tutulma derecesi tetikleniyor.
Zamanın ruhu; hasat’la dağıtıyor olanları önümüze!!!

Sözlere, işlere dikkat etmenin günleri!!!
Hasat zamanı görünmeye başlayacak 
Bir yazın ve bir dönemin her işi, sonucu…

“Ne baharı kaçır, ne güz yağmurlarını” demiş Hesiodos!

Günler, mevsimler ve işler;
İzdüşümüdür Gökyüzünün.
Demeter’in kutsal buğdayı
Dionysos’un sevinç yüklü nimetlerinin zamanıdır gelen mevsim.

“….Zeus güz yağmurlarını salınca dünyaya
Daha çevik olunca elimiz kolumuz, 
Sirius yıldızı ölümlülerin başı üstünde
Gündüzden çok gece dolaşır olunca….”
“Orion yıldızları gözüktü mü
Irgatlarına söyle, rüzgarlı bir yerde
Yuvarlak bir harman üstüne
Yığsınlar Demeter’in kutsal buğdayını,
Sonra da ölçeklerle doldursunlar küplere.…… 
Orion ve Sirius Gök’ün tepesine gelip de,
Gül parmaklı Şafak, Kutup Yıldızı’nı gördü mü,
O zaman, Perses, topla getir salkımları.
On gün on gece açıkta tut,
Beş gün beş gece de kapa üstlerini.
Altıncı gün çıkar özünü salkımların.
Doldur küplere çıkar özünü salkımların,
Doldur küplere Tanrı Dionysos’un 
Sevinç yüklü nimetlerini.
Ülker, Hyad ve Orion görünmez olunca,
Ekinini ekmeye bak, mevsimidir artık.
Tohum ne olacaksa olsun toprağın altında.”

Hesiodos – Theogonia-İşler ve Günler
(Çev. Azra Erhat – Sabahattin Eyüboğlu)

Ab imo pectore
Derin Dide

TC Oğuzhan Ceyhan Astroloji Ekolü

Published in Astroloji

 

Güneş her yıl 21 Ağustos 21 Eylül tarihleri arasında başak burcunda konumlanır.
Kimdir Başak ?
Mitlerde ; Demeter ,Ceres,İsis ( Antik mısır da özel gün dür ) Luna ,Gaia ,toprak tanrıçalarıdır.
Tarım ve hasat tanrıçası olup ,adını aldığı asteroitler den astroloji de ceres ve astrea ile adlandırılır.

Detaycı,analitik ,hizmet odaklı ,verimli ,sağlık bilinci dediğimiz zaman  Başak la ilişkillendirilir.
Olumsuz anlamda ; detaylarda kaybolan ,her anlamda kabulde zorlanan ,hastalık hastası,fazla şüphe ve kendini kısıtlama
Doğum haritanızda Başak vurgusu yüksek ise aşırı tevazu gösteren,hata yapmaktan korkan bir kimlik oluşturduğu gibi. Çok iyi yalan söyleyen ,hilebaz ve hırsızlık gibi temayülleri olan gölge yönlerinide söylemek mümkün.
Sağlık alanında ;Bağırsak ve sindirim sistemini yönetir.
Yöneticisi ; Merkür
İş alanında ; Zanaatkar ,muhasebeci ,sağlık çalışanları ,diyetisyenler hizmet odaklı işlerde başak vurgusunu görmek mümkündür.
Başak burcu doğanın hasat zamanını simgelediği için ,Aslan döneminde olgunlaşan ürünler toplanarak , işe yarayan ve yaramayanlar ayrıştırılır.
Yani ; insanının kişisel gelişiminde ki derinliğin analizi yapılarak düzeltme yönünün son halkasıdır.
Aslan burcunda ,kendini ifade etmeyi öğrenen kişi Başak ta kendini düzelterek ,kusursuzlaştırarak ortaya çıkan bir birey olur.
Bu ay Başakları neler bekliyor ;
Güneş i , Yükseleni ,Ay burcu Başak olanlar ;
Dini ,felsefi ve inançlar doğrultusunda öğrenme sürecine girmiş olanlar , yeni bir anlayış seviyesine ulaşacaklar.
İçsel bilgeliği kazanmış olanlar ,teknik bilgisinide harmanlayarak,toplum hizmetli  işlerde ,hedefi olanlara yeni kapılar açılmakta.
Ancak manevi yönünü bastırmış başaklar bu değişime zorlanacak.Çünkü bu dönem yaşanan deneyimlerin tekrarı olmaması adına kabulde olmak doğru bir eylem.
Kendi ölümünü,şimdiki yaşamını ,hayatın geri kalanını nasıl yaşamak istediğini sorgulayan bir başak dönemi.
Geçmiş zamanı iyileştirmek için,önünüzde sizi bekleyen manevi fırsatlar dönemini kaçırmayın derim.Gökyüzü size aynı anlayış çerçevesinde insanların toplandığı grup ve organizasyonları sunuyor.
Gecikmiş paraların bir süre daha gecikmesi mümkün.Bekleyen , sunulmuş bir projesi olanlar bekleme sürecinde tekrar gözden geçirebilecekleri zamana sahipler.
Ticari anlamda finansal konularda bir yavaşlama sözkonusu olacağından ; sabretmek , kabule geçmek en doğru davranış olacaktır.Bütçenize ve harcamalarınızada biraz dikkat etmekte fayda var.
Gökyüzü içe yönelip hasar tespiti ve onarım için güzel fırsatlar sunarken , madde de yarım kalanı tamamlamak adına verimli.Yeni bir işe başlamak için 5 Eylül sonrası rahat olacaktır.
Uzun vadeli başarı planı yapanlar ve uygulayanlar ; rehavete kapılma riskine karşı İş ve eğlence yi dengede kullanmalı.
İlişki olanlar ; ilişki konforundan çıkmak istemeyen ancak içsel bir ilşkisi bitmiş olanları direnç gösterdiği bu alanda yaralanacakları bir süreçte gündemde.Bu yüzden ani kopuşlara da şaşırmamak lazım.
Çünkü yeni bir ilişki , özellikle sosyal gruplarda tanışacağınız biri aynı şekilde yaşamınıza ani bir giriş yapabilir.
Nişan ve evlilik kararlarının alınacağı ,tekliflerin havada  uçuşacağı bir dönem ...
Yönetici planeti merkür ün retro olduğunu unutmayalım !!!
Önceliğimiz manevi bilgeliğimizi ortaya çıkarmak , hizmet etmeyen durumlarla vedalaşmak ,yarım kalanı tamamlamak,yaşadığımız alanı temizlemek ,ihtiyacı olanlarla paylaşmak olmalı.
Sağlık konusunda obsesif olmamaya karşı temkinli olmak ,mükemmelliyetçilikten ziyade kabul de olmak sizi rahatlatacaktır.
Doğum gününüz kutlu olsun sevgili Başaklar ....

ASTROLOJİ DANIŞMANLIK  için iletişim Facebook hesabımdan yönlendirilecektir.

SEMRA ÜRE
 
https://www.facebook.com/semra.ure
 
http://semraninyolu.blogspot.com.tr/2017/08/gunes-basak-burcun-da.html?spref=fb
 
Published in Astroloji

Derinde olanı, görünmeyeni ortaya çıkarmak ,içsel yolculuk için ideal bir gün.

Duyguların, sezgilerin farkında olmayı seçerek, her türlü şifa, meditasyon çalışması için uygun görünümler var, tersi durum duyguların kabarması, kurban bilicinin atağa geçmesi, kuşkuculuğun ortaya çıkması, rahatlıkla arabeske bağlamak da söz konusu… Seçim devrede.

Öğleden sonra içsel gücümüzün arttığını hissedebiliriz. İlginç cesaret örnekleri sergileme güdülenmesi yaşayabiliriz. Önümüzdeki 3-4 gün ne söylediğimize her zamankinden daha dikkat etmeliyiz. Devirdiğimiz çamları yeniden kaldırabilmek zor olabilir.

Para,ticaret  ile ilgili olumlu bir görünümle yeni bir haftaya gireceğiz. Bu hal bugünden kendini hissettiriyor. Yine de tatilin bitmesiyle gelir gider dengesini göz etmek aklımızda olsun.

Kendinizle hoşça vakit geçireceğiniz bir gün olsun.

Devrim Dayıoğlu

Doğum haritası danışmanlığı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

https://www.facebook.com/devrimdayioglu?ref=bookmarks aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Published in Günün Gökyüzü

Geçiş enerjisinin hakim olduğu bir gün…Karar almak, netleşmek için uygun olmayabilir.

Ay Terazi’den  Akrep burcuna geçiş yaparken Venüs de Aslan’a…

8.39 – 11.52 arası Ay boşlukta , rölantide gitmek faydalı. 11.52 itibari ile Ay Akrep’e geçevek.

Sabah vakitlerinden itibaren ilişkilerde izin verirsek zorlayıcı görünümler var. Akşam üstü nispeten daha rahat bir iletişim söz konusu. İkili ilişkiler gün boyu gündemin baş maddesi olmaya aday, abartıya kaçmamak gerek.

Akşam vakitleri daha çok içe çekilmek , kendimizi dinlemek iyi gelebilir, kalabalıklar içinde olsak bile, mümkün.

Gölge yanıyla dedikoduda artış olabilir, dikkat kesilmekte fayda var. Tersi durum düşünceleri ifade ederken kolaylık var, daha içsel olabilir, yazıya dökülebilir ya da en yakın kim varsa onunla paylaşılabilir. İçsel biliş, yüzleşme için destekleyici bir hal.

Ay Akrep’te iken ilişkiler konusunda daha analizci,çoğu zaman sorgulayıcı yaklaşabiliriz. Derinlerde gizli olana erişme dürtüsü oluşabilir. Güvende hissetme ihtiyacı artarken, bunu dramatik bir şekilde dile getirebiliriz, bu da yorucu ve itici olabilir.Artan sezgiler ile,olay ve kişilere farklı bir bakış açısı kazanıp, kullanabilirsek keyifli, keşif dolu 2 günlük bir yolculuk olur.

Venüs Aslan’ın ateşi ile tutkulu bir şeklide sahnede olmak isteyecek, uzun süreli ilişkilere canlılık getirirken, yeni başlangıçlar için cesaret sağlayabilir. İçimizdeki çocukla yeniden bağlantı kurmak için ideal bir zaman dilimi. Neşemizin artmasına hepimizin ihtiyacı var.Bununla birlikte harcamalara dikkat, abartıya kaçma eğilimi yaratabilir. Özellikle Eylül’ün ilk 10 günü harcama dengesini iyi oturtmak aklımızda olsun.

Derinlerdeki kendimizi keşifte hazineler bulmak niyetiyle…

Devrim Dayıoğlu

Doğum haritası danışmanlığı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

https://www.facebook.com/devrimdayioglu dan iletişime geçebilirsiniz.

Published in Günün Gökyüzü
Sayfa 1 / 5

Sosyal Medya

Yazı Takvimi

« August 2017 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

REVOLUTIONARYFIRE

Kendimden bile hala sakladığım hangi devrimlere sahibim ?