Buradasınız: HomeItems filtered by date: Temmuz 2017
Items filtered by date: Temmuz 2017

Geçiş enerjisinin hakim olduğu bir gün, Ay’ın Akrep’ten Yay’a  geçiş saatlerinde 12.30 ile 15.01 arasında emin olmadığımız konularda adımlar atmayalım. Netleşmekte zorluk çekebiliriz. Karar verilmesi konuları erteleyelim. Daha çok gözden geçirilmesi gereken, ayıklama, küçük işlerle uğraşarak bu zaman dilimi değerlendirilebilir.

Daha hareketli, yolculuk planlarını yapıp,gerçekleştirebileceğimiz,eğitim konularının gündemde olduğu derinliğin dönüştürücü ve kasvetli havasından daha neşeli hissedebileceğimiz 2 günlük bir zaman kalitesi söz konusu…

Bir süredir duygular aracılığı ile içsel yaralardan, geçmiş travmatik etkilerden haberdarız, bu etkiyi nasıl değerlendirdiğimiz bize bağlı, dramatikleştirip acı denizinde yüzmek de mümkün, yüzleşmek, rehberlik almak, tespitini yapıp şifalandırmak da…

17.00 sularından itibaren iletişim kazaları yaşayabiliriz, çok zorlamayalım, kendimizi anlatmakta ve diğerlerini anlamak da ufak gibi görünen sıkıntılar büyüyüp beklemediğimiz souçalara  yol açabilir.

Akşam boyunca fayda sağlayacağımızı, çözüm bulacağımızı düşünüyorsak ve çok acilse kritik mevzular üzerindeki iletişimde sakinliği korumak ana koşul olmalı, en verimli seçenekse günün rutinini yaşamak…

Hareketle verimin maksimumda olduğu anlar olsun.

Devrim Dayıoğlu

Doğum haritası danışmanlığı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

https://www.facebook.com/devrimdayioglu?ref=bookmarks

 

Published in Günün Gökyüzü
Zodyakın zarif annesi rahat hissettiği Venüs'te.  Birbirimizi   kırıldığımız yerlerden derinden gelen ilahi sevgi ile sevip şifalandıracağımız muhteşem fırsatlar önümüzde.  
Sevdikleri  için 
her türlü ilişkilerde  anne rolünü oynamaktan büyük zevk duyan Yengeç' lere Ceres ve Alhena da eşlik ediyor ve meali ;
Özellikle su grubu burçları  ( AKREP  BALIK  VE YENGEÇ ) için aşk kapıda diyebilirim.Özellikle sevgi dilimizin daha yumuşak olacağı  Merkür'ün BAŞAK' ta seyri bunu ispatlar nitelikte. Ancak;
 
Yengeç' in  çok duygusal olması , kırmaktan da, kırılmaktan da çok korkması bazı engelleri de beraberinde getirebilir.
Bu yüzden   platonik aşkları da  gündemimize alalım. 
Gökyüzünde ne kadar sert etkiler de olsa ; birçoğu bizleri dönüştürmek için de bir fırsattır aslında...
Farkında olalım yeter.
Yengeç Venüs' te bizleri besleyip ,koruyup kollayacak ,romantik anlar ve fırsatlar sunacak.
İlişkisi olmayanlara göz kırpacak,var olan ilişkileri nişan ,evlilik vb kararlar aldırtacak görünüyor.
Belirtmek isterim ki miladı dolmuş , temeli sevgi olmayan beraberliklerinde üzerini çizecek ,
 güç ve egonun dayatmaları ,kıskançlık Da bu sürede ite kaka giden ilişkilere GAME OVER diyor.
Bu süreç aynı zamanda birçok dost ve arkadaşlıklarında sınanacağı ,gözden geçirilmesi gereken olaylara da işaret etmekte.
Bu  ay bol yemek yapmak ,ziyafet hazırlayıp ,misafir ağırlamak gibi tatlı telaşları da içinde barındırıyor.
SEVGİnin kendini hissettireceği bu güzel zaman dilimlerinde ,dua ,şifa teknikleri ve meditasyon için kendinizle kalmanızı öneririm.
Fırsatımız ve imkanımız varsa da  ; huzur evleri ve çocuk esirgeme yurtlarını ziyaret edelim.Sokaktaki dostlarımıza  bir kap su koyalım.
Ticari anlaşmalar , yeni iş fırsatları içinde ön hazırlık dönemi için uygun bir gökyüzü,
Ülke olarak Da biraz daha rahatlayacağımız ,eğlenceye zaman ayıracağımız ,tatil için de keyifli anlar vermekte.
Tutulmalar öncesi biraz keyif diyelim ,zira zihinde yaşayan bizler Neptün' ün dünyasında kaybolmayalım.
AŞK ,SEVGİ VE MERHAMET  bizimle olsun .
semRA  üRE
 
http://semraninyolu.blogspot.com.tr/2017/07/venus-te-zodyakn-zarif-annesi-rahat.html?spref=fb
Published in Astroloji
 
Bu hafta Ay tutulması yaklaşırken , değişim rüzgarları esmeye başlıyor. Ayrıca Venüs Yengeç burcuna geçiş yapıyor, bu geçişlerin burcunuza ve  yükselen burcunuza  olan etkisini birlikte okuyunuz , sevgiler.
 
 
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR  
 
Haftaya başlarken odağınızda finansal konular, başkası kaynaklı gelirleriniz, bankacılık işlemleriniz, eşinizin ortağınızın geliri ile ilgilenebilirsiniz. Bu dönem gündelik işlerinizde daha detaycı titiz yaklaşımlarınız söz konusu olabilir. Ayrıca Venüs gezegenin Yengeç burcuna geçiyor olması  gündeminizde eviniz , yaşamınızın temelleri , aileniz öncelikli yer alacaktır, ev için harcamalar yapmanız mümkün.  Ay tutulması etkisi yaklaşırken gelecek beklentileriniz, umutlarınızın artık değiştiğini gözlemleyebilirsiniz.
 
 
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR  
 
Haftanın başlangıcında odağınızda ilişkileriniz yer alıyor. Eşiniz , ortağınız ile ilgili konularla daha çok ilgilenebilirsiniz. Ayrıca aşk hayatınızda veya çocuklarla ilgili gündemlerde bol konuşmalar görüşmeler yapabilirsiniz. Ayrıca Venüs gezegenin Yengeç burcuna geçiyor olması  akrabalarınızla , yakınlarınızla, daha keyifli zaman geçireceğinizi işaret ediyor. Ay tutulması etkisi yaklaşırken yaşadığınız yeri değiştirme planları içerisinde olabilirsiniz.
 
 
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR  
 
Haftaya başlarken odağınızda günlük rutin işleriniz var. Sağlık konularıyla ilgilenebilir , bu konuda derin araştırmalarınız söz konusu olabilir. Ayrıca bu hafta Venüs yengeç burcuna geçiyor , bu durum sizler için finansal konularda daha aktif üretken olmanızı işaret ediyor. Güzelliğe,  kozmetiğe,  giyime para harcaması yapabilirsiniz. Ayrıca bu dönem yaşamınızın temelleri , yaşadığınız yer ile ilgili bol konuşmalarınız söz konusu olabilir. Aile içi iletişimin bol olduğu bir dönem sizler için. Ay tutulması yaklaşırken yolculuklar , uzak mesafeler, inançlarınız yönünde karar verme aşamasına gelebilirsiniz.
 
 
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR  
 
Haftaya başlarken odağınızda aşk hayatınız, çocuklarınız  olabilir. Bu hafta Venüs sizin burcunuza geçiyor, bu durum sizler için çevreniz tarafında ilgi göreceğinizi, sevileceğinizi işaret ediyor. Ayrıca bu dönem fiziksel imajınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bazılarınız bu dönem eğitim konularıyla , yolculuklarla ilgilenebilir. Ay tutulması yaklaşırken odağınızın ana konusu finansal gündemler, eşin ortağın geliri gibi konular. Artık gelirlerinizi düzene koymak istiyorsunuz.                                                                                                                                                                                                 
  
ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR  
 
Haftaya başlarken odağınızda eviniz, yaşadığınız yer, aileniz yer alabilir. Bu dönem Merkür ‘ün başak ta yer alması , finansal konularda ticari düşünceleriniz söz konusu olabilir. Ayrıca Venüs’ün yengeç burcuna geçiyor olması iç dünyanızda sakinlik ve sessizlik aradığınızı işaret ediyor. İlişkilerinizle ilgili kendi iç dünyanızda farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Ay tutulmasının yaklaştığı bu günlerde , sizler için önemli durumlar söz konusu. İlişkileriniz , evliliğiniz, ortaklı işleriniz, tutulma etkisi ile mercek altında.
 
 
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR  
 
Haftaya başlarken odağınızda yakın çevreniz, akrabalarınız, kısa seyahatleriniz var. Bu hafta Venüs yengeç burcuna geçiyor, sizler daha sosyal , aktif olma ihtiyacı ,içerisinde oluyorsunuz. Çevrenizde desteklendiğinizi, arkadaşlarınızın sizleri önemsediğini daha çok hissedebilirsiniz. Ay tutulması yaklaşırken , sağlık konularında yeni girişimleriniz söz konusu olabilir. Fiziksel ve ruhsal sağlığınız ile daha yakından ilgilenebilirsiniz.
 
 
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR  
 
Haftaya başlarken odağınızda gelirleriniz, kazançlarınız, giderleriniz olabilir. Bu hafta iç dünyanızda araştırmalar içerisinde olabilirsiniz. Bazılarınız çevresiyle gizli konuşmalar yapabilir. Bu dönem içinizde sakladığınız kimseye göstermediğiniz kaygı ve korkularınızı kaleme almanız, yazmanız sizlere fayda sağlayacaktır. Ayrıca Venüs yengeç burcuna geçiyor,  bu durum sizin kariyerinizde daha ılımlı ve uyumlu davranma potansiyelini gösteriyor. İşinizde gelir artışları yaşayabilirsiniz.
 
 
AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR  
 
Haftaya başlarken odağınız da fiziksel görüntünüz, imajınız yer alabilir. Sosyal çevrenizde, arkadaş gruplarınızda bol konuşmalarınız söz konusu olabilir. Bu dönem Venüs gezegeninin Yengeç burcuna geçiyor olması , sizler açısından ,tatil planları anlamına gelebilir. Bazılarınız sosyal medya , tanıtım , akademik eğitim konularıyla ilgilenebilir. Tutulma etkisinin başladığı bu dönem odağınızda adres değişimi söz konusu. Aileniz eviniz, tutulma etkisi ile değişimden geçebilir, taşınmalar yaşanabilir.
 
YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR  
 
Haftaya başlarken kendi iç dünyanızda olup bitenleri analiz etme ihtiyacında olabilirsiniz. Bu dönem iş hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz, iş anlaşmaları yapabilirsiniz. Ayrıca Venüs’ün Yengeç burcuna geçiş yapmış olması sizler için başkasından kaynaklı gelirlerinizde artış olacağını işaret ediyor. Miras nafaka gündemi olanlar içinde fayda sağlayacak gelişmeler söz konusu olabilir. Tutulma haftası yaklaşırken yakın çevreniz, akrabalarınız, kardeşleriniz, kısa seyahatleriniz, eğitsel konular odağınızda yer alabilir.
 
 
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR  
 
Haftaya başlarken Venüs Yengeç burcuna geçiş yapıyor ve odağınızda ilişkileriniz var. Ortağınız eşiniz ilişkileriniz bu dönem daha yapıcı ve sevgi dolu olabilir. Bekar olanlar evlilik girişimleri kararı alabilirler.  Ayrıca bu dönem tatil planlarınız söz konusu olabilir veya iş seyahatleri yapabilirsiniz.  Tutulma etkisine girdiğimiz bu dönem para konularında yeni gündemleriniz ortaya çıkabilir. Finansal yeni kararlar alabilirsiniz.
 
 
KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR  
 
Haftaya başlarken Venüs’ün Yengeç burcuna geçiş yapmasıyla , günlük işlerinizde ekstra rahatlama hissedebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız daha yapıcı iş birlikleriniz söz konusu olabilir. Ayrıca iş hayatınızda yeni atılımlar yapmak isteğiniz artabilir. Bu dönem tutulma etkisi yaklaşırken ilişkileriniz mercek altına giriyor. Ortak yaptığınız işler, eşiniz ile ilgili konularda yeni yön geliştirmeniz gerekecek. Hayatınızın genelini etkileyecek gelişmeler gerçekleşebilir. Yaşamınız için önemli bir dönem sizler için, astroloji danışmanlığı almanızı tavsiye ederim.
 
 
BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR
 
Haftaya başlarken Venüs Yengeç burcu geçişiyle aşk hayatınız, çocuklar gündeminizde. Birlikteliği olmayanlar bu dönem yeni tanışmalar yaşayabilir. Bu dönem kendinizi yaratıcı hissedeceğiniz gelişmeler yaşanabilir, yeni hobiler edinebilirsiniz. Finansal konularda dikkatli adımlar atmanız gerekiyor.  Tutulma haftası yaklaşırken iç dünyanızda gizli kalmış gündemler açığa çıkarabilir. İç dünyanızda hassasiyetle düşündüğünüz konular bu dönem dış dünyanıza yansıyabilir. 
 
 
 ASTROLOJİ EĞİTİMİ- DOĞUM HARİTASI YORUMU- KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU SEANSLARI İÇİN İLETİŞİM
 
 
MAİL : nurgul.duzenli @hotmail.com
 
 
TELEFON : 0 533 428 47 02
 
Nurgül DÜZENLİ
Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu
Published in Astroloji
 
7 Ağustos Pazartesi günü, saat 21:10 da , Kova burcunun 15 derecesinde Ay tutulması gerçekleşiyor olacak. En yoğun 1 ay olmak üzere, 6 ay etkili olacak bir tutulma sürecinde olacağız. Bu tutulma Avrupa, Afrika, Avustralya ülkelerinden seyredilebilecek ancak ülkemizden seyredilemeyecek. Tutulmalar bireysel ve ülke bazında ciddi konuları açığa çıkartır. Bu tutulmanın önemli odak noktasında Neptün gezegeni yer alıyor. Bu tutulmada, Kova, Aslan, Akrep, Boğa yükselen ve öz burçları öncelikli olmak üzere, tüm burçları etkiliyor.
 
Kova burcunda gerçekleşecek olan bu tutulmada, toplumsal konuları, teknolojiyi , uzay konularını, düşünce özgürlüğünü , eşitliği, hümanizmi, insan haklarını, isyanları, bilimi, yeni icatları, arkadaş gruplarını işaret ediyor. Bu dönem teknolojik yedeklemelerinizi yapmanızı öneririm, elektrik kesintileri de söz konusu olabilir.
 
Tutulma haritasını incelediğimizde Mars ın etkisi ile hızlı kararlar, ani çıkışlar, inisiyatif alıp harekete geçme söz konusu olabilir. Bu dönem öfke çıkışları yapmak yerine, hayatınız üzerinde sorumluluk almaya gönüllü olun. Bu süreçte rekabet konuları gündeme gelebilir. Aslan burcunda yoğunluğun yaşandığı bu dönem, birçok kişide ego , gurur, benlik ve bireyselliklerle ilgili gündemlere tanıklık edebilirsiniz. Tutulmaların kadersel gündemleri söz konusu olduğu için, yaşanması gerekenin yaşanacağı bir dönemde diyebiliriz.
 
Ülke gündemi açısından, yöneticiler, liderler, hükümet ile ilgili yeni gündemler açığa çıkabilir. Ekonomik dalgalanmalar söz konusu olabilir. Bankalar, sigorta şirketleri, uluslar arası borçlar, hisse senetleri ile ilgili ani gündemler yaşanabilir. Depremlerin bolca konuşulduğu bu dönem, Neptün’ün de söz sahibi olduğu bu tutulmada doğal afetler açısından riskli gündemler söz konusu. Su ile ilgili konular , yağış artışı, sert rüzgarlar, denizlerle ilgili konular , iklim şartlarında değişkenlikler söz konusu olabilir. Ayrıca petrollerle ilgili konular, alkol, uyuşturucu konularında açığa çıkan gündemler olabilir.
 
Bireysel olarak kalp, sırt ağrısı,bacak ağrıları, damar sorunları kramplar, migren artışı olma ihtimaline karşı dikkatli olmakta fayda var.
.
Ağustos ayında yaşanacak tutulmalarla kadersel virajlardan geçiyor olacağız. Daha önce her neyi boş veriyorsanız, tutulma ile birlikte hiç bir detayı atlamayacak noktada olacağız. Hızlı karar vererek, cesur davranışlar söz konusu olabilir. Kova burcundaki Ay tutulması ile değişim rüzgarlarını hissediyor olacağız. Direnç göstermeden ilerlemek her şeyi kolaylaştıran en önemli unsurdur. Değişimleri kabul edin, yaşam ilerlesin, aksın.
 
Nurgül DÜZENLİ
Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu
 
http://nurgulduzenli.blogspot.com.tr/2017/07/kova-burcunda-ay-tutulmasi.html
 
Published in Astroloji

14.10 – 15.02 arası dışında günü sezgiler ve mantık dengesinde, ağırlıklı sezgiler olarak, her zamankinden farklı bir güç eşliğinde değerlendirebiliriz.

Söylediğim saatler arasında rutine dönmek, yavaşlamak faydalı.

Bugün daha önce yanıt aradığınız, bulamadığınız sorulara beklemediğiniz kaynaklardan yanıtlar gelebilir, içsel rehberlik kuvvetli.

Hareketli , iş bitirici bir pazartesi kimyası var, rehavete pek izin vermiyor.

Şifa-enerji yollu iyileşmeler  , içsel çalışmalar için uygun bir zaman kalitesi var. Fırsatı olanlar ya da yaşam biçimi olarak yaşayanlar maksimumda fayda görebilir.

Hareketli bir haftaya ,hatta aya giriş yapıyoruz. Ezberler bozulacak ve daha önce demediğimiz yöntemlerle tanıştıracak hayat bizi.

Venüs 17.53 itibariyle, 26 Ağustos’a kadar Yengeç’te olacağından; ailevi konular, sevgi laış verişi,kardeşler, ev, taşınma , anne –baba mevzuları gündemde ağırlıklı olacaktır. Zaman zaman sahiplenici olacak kadar korumacı olabilir ya da yakınlarımız tarafından aynı etkiyi görebiliriz. Finansal güvence arayışımız artabilir.

Zamanın kalitesini hakkını vererek yaşadığımız anlar olsun.

Devrim Dayıoğlu

Doğum haritası danışmanlığı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

https://www.facebook.com/devrimdayioglu?ref=bookmarks

 

Published in Günün Gökyüzü


15° kova burcundaki Parçalı Ay tutulması
Sabian Sembolü : MASA BAŞINDAKİ BÜYÜK İŞ ADAMI

7 Ağustos 2017 günü gökyüzünde kova burcundaki dolunay semalarda ışıldarken, ay tutulması gerçekleşiyor olacak.

Kova burcu etkisinde günler kapıda..
Hizmet evi vurgusu da varsa, aşırı çalışma, fiziki beden ile ruhsal beden arasında denge sağlanamaması olasıdır. Organizasyon yeteneklerinin aşırılarda, ya hep ya hiç olma dilemması görülebilir.

Başarılı, riskleri seven ,“büyük iş adamı” olmak güzel fakat önemli olan sosyal yaşamı da dengeleyebilmek. Dengede misin?

Saatlerce masa başında çalışırken ,fiziki bedenin gerekli hareketten yoksun kalıyor, bacaklarının, sırtının ve de dirseklerinin ağrısı, son zamanlarda başının çatlayacakmış gibi ağrıları… Dozunda olması gereken rekabet açgözlülük ile beslenmişse, çalışma arkadaşlarına kibirli, baskıcı söylemler arttıysa, işte o noktada kapana kısılmış gibi hissediyorsan kendini, biraz dinlenme vaktidir. Omuzlarındaki sorumluluğun baskısı sadece fiziki bedenini değil, eterik bedeninde de yorgunluk yaratacaktır.

Karar verici, yöneten, sorumlu, ekonomik yönden güçlü olmak ve beraberinde getirdiği başarının ödüllerini toplamak tabiki seni doyuruyordur. Öte yandan sosyal yaşamından sevdiklerinden ayrı olmak, ortak paylaşımları kaçırmak anlamına da gelir.

Beklide artık kendi yaşamın için sorumluluk alma vaktidir. İşte şimdi “büyük iş adamı” olma ve kendi yaşam biçimin için karar verme dönemidir. Kendi sorumluluklarının nerede başladığını nerede sonlanması gerektiğini de organize etmelisin. Arkadaş gruplarını ve sevdiklerini bir araya getirip organize ederek bu yeteneğini de kullanabilirsin. Unutma ki hayatta paranın satın alamayacağı değerli anlar vardır. Bazen bu anlar sen masa başındayken yanı başından kayıp gidiverir.

Kendi hayatın için sorumluluklarına uyanma zamanı geldi…Hayatının patronu ol ve insiyatifini, ruhunu da besleyecek şekilde kullanmak için kullanmaya başlamalısın.

Sonsuz sevgi ve ışık ile

Gülden Güneren
TC Oğuzhan Ceyhan Astroloji Akademisi
Karma Astroloji

Published in Astroloji

Ay  Akrep’te …

Derinlerdeki gizi, görünmeyendeki saklı olanı ortaya çıkarmak için istek duyup , sezgilerin artış gösterebileceği bir zaman kalitesi. Ve aynı zamanda zamanı gelmiş bazı sırların ortaya dökülmesi söz konusu olabilir.

Kişisel algıdan her daim sıyrılmak gerek ,özellikle önümüzdeki 2 -2.5 günlük  süreçte  artabilir.

Serinkanlı  olmak candır diyorum, duygu derinliğinde, içgüdüsel davranıp özellikle ilk çemberdeki , yakın ilişkidekilerle sıkıntı yaşayabiliriz.

Bir süredir aradığımız artık kendisinden vazgeçmiş olduğumuz eşyayı bu süreç içinde bulabiliriz.

İletişimde, zihin ve duygular arasında akıcı bir alışveriş var, özellikle 15.00 ‘ e kadar değerlendirelim.

Saat 12.00 itibariyle başlayacak olan 14.00 itibariyle de etkisi daha net hissedilecek olan görünüm gün boyunca hatta akşamı da kapsar bir şekilde devam ediyor;  şifa çalışmaları her  zamankinden daha derinlere dokunacak ve yanıtlar hızlı gelecektir. Niyetlere odaklanmak için çok uygun. İçe dönük disiplini olanlar bu zamanı en verimli biçimde değerlendirebilir.

Gün içinde sert etkilere maruz kalabaliriz, eğer kalabalıklar içindeysek ve zorunlu görüşmek durumunda olduğumuz gerilimli kişilerle bugün daha sert etki- tepki içinde olabiliriz,kendimiz için sakinlikle meram anlatmayı seçebiliriz;  kazalara karşı kendi önlemlerimizi kesinlikle almalıyız.

Hayatın en yüksek potansiyelde gerçekleştiği anların artması niyetiyle…

Devrim Dayıoğlu

Doğum haritası danışmanlığı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

https://www.facebook.com/devrimdayioglu?ref=bookmarks

Published in Günün Gökyüzü

Ay  Terazi’de yolculuğuna devam ederken, karşı koyamayacağımız, uyum sağlama yeteneğimizin sınanacağı etkiler giderek artmakta…

Gün boyunca ilişkilerimizde, iletişimimizde uyumu yakalayabileceğimiz bir zaman kalitesi. Günlük ödeme trafiğinde daha rahat bir akış olasılığı var.

Bununla birlikte ani, beklenmedik olumlu ya da olumsuz gelişmelere bir süre açık olmamız gerek. Hayata hazır olunmaz, gelen gönüllü olmak davranış modeli olarak faydalı olabilir.

Yaptığımız işlerde sağlamlaştırma, kökleşme ihtiyacı duyabiliriz, nispeten uygun bir görünüm var.

Akşam vakitlerinde ikili ilişkilerde suçlayıcı tavırlar olabilir, farkındalıkla yaklaşım sorun diye algıladıklarımızı çözüme götüren ilk adım olabilir.

Genel olarak uyumu, dengeyi aradığımız, yaratmaya çalıştığımız, bunu destekleyen görünümlerle birlikte, büyük resimde bilinmeyen , öngörülemeyen etkilere açık olacağımız bir zaman kalitesi…

Doğaya ve dolayısıyla kendi doğamıza uyumlu olduğumuz anların çoğalması niyetiyle…

Devrim Dayıoğlu

Doğum  haritası danışmanlığı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

https://www.facebook.com/devrimdayioglu

Published in Günün Gökyüzü

Öncelikle geçmiş olsun.

Önümüzdeki tutulmalar ve takiben 2018 deki gezegen hareketlerinde beklenmeyeni beklemek, konfor alanımızdan feragat etmek zorunda ya da durumunda kalacağımız olasılıklar kendini gösteriyor.

Bugün dünün sonucudur, yağmurun yağması sel felaketine yol açıyorsa daha önce yapılaşmak için kesilen ağaçların köksüzlüğünden kaynaklı ve hepimiz sorumluyuz; doğa kendini yenilerken üzerinde yaşayan bir tür olduğumuzu anımsayıp bu yenilenme sürecine uyum sağlayabilirsek daha güzel günler olasılığı artar.

Bugün haftanın en verimli günü.  

İş hayatında yöneticilerden destek almak, talepte bulunmak , meram anlatmak için uygun görünümler var. Destekleyici, işbirliğine açık, uyumu yakalamaya uğraşan bir zaman kalitesi.

Kendimize olan güvenimizin arttığını, daha cesur davranabildiğimizi fark edebiliriz. Elbette aşırılığa kaçmadan…

Hayat , önem verdiğimiz mevzularda adım atmak için değerlendirilmesi gereken fırsatlar sunabilir.

Akşam saatleri özellikle 19.00 ‘dan itibaren daha zenginleştirici etkiler var. Her anlamda faydasını görebiliriz.

Gece 22.45- 23.12 sırasında algımıza odaklanalım, ne yaşadığımıza bakalım; ve hayatımızda neyi değiştirmek istiyorsak niyeti güçlendirip, besleyelim. Yer-gök dua ile, neye inanıyorsak ritüeli gerçekleştirip gerisi sisteme bırakalım.

Yaraların sarıldığı bir gün olsun.

Devrim Dayıoğlu

Doğum haritası danışmanlığı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

https://www.facebook.com/devrimdayioglu?ref=bookmarks

Published in Günün Gökyüzü

Sabah saatleri sıkıntılı olabilir, güne yayılan bir etki olma olasılığı da var. İlişkilerde iletişimde, ödemeler dengesinde yavaşlık, çeşitli engelleyici etmenler gündemde olabilir.

Gün boyunca yeni başlangıç yapmak, girişimlerde bulunmak, kararlar almak için uygun değil. Bugünü olduğumuz mekanı düzenlemek, iç işlerimizi halletmek, erteledeğimiz , ve yük gibi gördüğümüz ufak tefek işleri halletmek için uygun… Alışkanlıklarımız doğrultusunda verim sağlayabiliriz.

Gün genelinde şöyle bir hal yaşayabiliriz ,davranış modeli olarak versiyonlar çoğaltılabilir, ikiye indireceğim; “ Bunu bana neden yaptı ya da söyledi, onun yüzünden canım yandı, bunu hak edecek ne yaptım ? “ diyerek acı ve öfkeyi beslemek; “ Bunu duymuş olmam bende neyi gösteriyor, bu kişinin söylemi benim hangi yaralı noktama değiyor ki iyileştirebileyim ? “ yaklaşımı ile dönüşüm yolunu seçmek…

Hayat seçimlerden ibaret.

Daha içe dönük ve rutinde kalmak, sakin olabilmek değerli…

Durumu uygun ve yatkın olanlar için akşamüstü 18.36 ya kadar şifa çalışmaları, meditasyon vb. içe yöneliş yolculuğunda daha önce görmediklerinize bakış atabilirsiniz.

18.36’da Ay Terazi burcuna geçiş yapacak, daha net bir enerji ortaya çıkarken , uyumlu, denge arayışında olacağımız bir zaman kalitesi başlamış olacak.

Yaklaşık 21.00 itibariyle daha yumuşak bir atmosfer olasılığı var, dinlenmiş olarak uykuya geçiş için değerlendirilebilir.

Günün genelinde geçiş enerjisi hakim ve sert algılanabilecek etkiler eşliğinde, farkında oladuğumuz sürece daha kolay olacaktır.

Devrim Dayıoğlu

Doğum haritası danışmanlığı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

https://www.facebook.com/devrimdayioglu?ref=bookmarks

Published in Günün Gökyüzü
Sayfa 1 / 5

Sosyal Medya

Yazı Takvimi

« July 2017 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

REVOLUTIONARYFIRE

Kendimden bile hala sakladığım hangi devrimlere sahibim ?