Buradasınız: HomeItems filtered by date: Ekim 2017
Items filtered by date: Ekim 2017

Ay bugün Başak burcundan Terazi burcuna geçiş yapıyor.14.27 ile 20.36 arası, Mars enerjinin, değişken ateş elementinin ağır bastığı bugünde bir şeyleri oldurmanın peşinde koşmak yerine sinerjiye ayak uydurup, iyi bildiğimiz işleri hal yoluna koyabilmek daha faydalı olabilir.

Sufra menzilinin hissedileceği bir zaman kalitesi, Ay’ın boşlukta olmasını destekler gibi, müdahale etmeden, küçük hareketlerle kendimiz geri çekmeye elverişli …

Ay’ın Terazi’ye geçmesi ile birlikte ilişkiler ana gündem maddesi olma özelliğini daha da kuvvetlendirecek, uyum  ve işbirliği ihtiyacımız artabilir.

Gün boyunca Ay- Venüs- Mars kavuşumu ve Şiron ile Satürn’den sert açıları söz konusu. İlişkilerde duygusal dalgalanmayı, yaralarla yüzleşmeyi ,bunu yaşarken de kısıtlanmışlık, engellenmişlik, hangi yöne gideceğini bilememe halini, aksiyon almaya cesareti olsa bile bir takım engellerle karşılaşmayı getirebilir. Terazi yeniayı bu netleşmeler açısından değerlendirilebilir.

Merkür Akrep burcuna geçiş yapacak, üstelik bunu Jüpiter ile kavuşumdayken…Akrep özelliklerini gündemimizde daha net algılamaya başlayacağız.Merkür akıldır, zihindir, nasıl kavradığımızdır, nasıl düşündüğümüz ve konuştuğumuzdur. Akrep burcu sezgiseldir, derin bakar olaylara, takipçi ve araştırmacıdır, derinde olana karşı merak duygusu ile birçok özelliğimiz ile yüzleşme, birçok kararlar alma hali söz konusu. Belki birçoğumuz için gerçekten bizi neyin mutlu ettiğini bilmiyorduk ve yüzeyseldik, derinlere inebileceğiz bu dönem. Para gündemde olacaktır.

Bu zamanlarda aklımız, fikrimiz kendi olanaklarımızdan çok başkalarının olanakları üzerinde yoğunlaşabilir. Borç, alacak ilişkilerine ya da eski hesaplara gömülüp, geçmişte olsa tahsilât yapmaya başlayabiliriz. Gizli şeyler üzerinde merakımız artar.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

Published in Günün Gökyüzü


Perşembe günü saat 22:12 de, Terazi burcunun 26 derecesinde yeniay gerçekleşecek. Terazi burcu ilişkiler, sanatsal konular, iş birlikleri ile ilgili bir burçtur. Bu yeniayda Güneş ve Ay, Uranüs’ten karşıt açı almakta. Uranüs gezegeni, ani sıradışı hızlı gelişmeleri getiren bir gezegendir. Bu süreçte her ne kadar yeniay yeni başlangıçlar için güzeldir desek de, ilişkiler cephesinde bu yeniayda hızlı , ani sürprizli gelişmeler karşımıza çıkabilir. Bazı durumlarda sabırlı olmak çok mümkün olmayabilir. Her şeye rağmen bilinçli bireyler açısından, aile ve ilişki koşullarında fırsatlar karşına çıkabilir. Kendi cephenizden baktığınız konuları, karşı taraf açısından empati yaparak değerlendirebilmeniz fayda sağlayacaktır. Yeniayın etkilerini burcunuz ve yükselen burcunuza göre birlikte okuyunuz.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Bu hafta Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda , birliktelikleriniz açısından önemli gündemler söz konusu. Bu dönem evli olanlar açısından ani beklenmedik gündemleriniz olabilir. Sorunlu birliktelikler, evlilikler, ortaklıklar açısından ani bitiş kararları alabilirsiniz. Duygusal olarak gergin koşulları olan bu yeniayda , stresli koşullar mevcut. İlişkilerde özgürlük ihtiyacınız artabilir. Sürprizli gündemlere hazır olun. Bu hafta Merkür Akrep burcuna geçiş yapıyor, miraslar , hisseli , paylaşımlı gelirleriniz, nafaka gibi gelirleriniz açısından yeni gündemler ortaya çıkabilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Bu hafta Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda , işyerinizde, çalışma koşullarınızda , yenilenme içerisinde olacaksınız. Günlük işleyişinizde işbirliğinin önemi anlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte iş arkadaşlarınız stresli gündemleriniz söz konusu olabilir. Yeniay etkisi ani iş teklifleri alabilirsiniz. Bu dönem sağlık konularıyla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. İçsel olarak değişim rüzgarlarının estiği son yıllarda artık ilişkilerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Bu dönem karşınızdaki kişiye kendinizi ifade ederken , daha gerçekçi yaklaşımlarınız olabilir.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Bu hafta Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda ilişki gündemleriniz hareketleniyor. Birlikteliği olmayanlar açısından yeni tanışmalar gerçekleşebilir ancak bu durum uzun vadede umut vaat etmeyebilir. Bu dönem çocuklarla ilgili konularda ani kararlar alıp , yeni bir yön belirleyebilirsiniz. Günlük işleriniz konusunda oldukça hareketli olan bu dönem . Bu dönem bireyselliğinizi ortaya koymak , gücünüzü elinize almak ile ilgili gelişmeleriniz söz konusu olabilir. Yeniayda Uranüs’ün yaptığı sert açı özgürleşmek ihtiyacınızı artırıyor. Bazılarınız sürpriz bebek haberi veya çocuklarla ilgili yeni haberler alabilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Bu hafta Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda, aileniz ile ilgili gelişmeler önceliğinizde yer alıyor. Eviniz , yaşadığınız yer açısından ani kararlar alabilirsiniz. Bu dönem hızlı bir kararla ev değişimi yapmak veya yaşadığınız yeri güzelleştirmek, yeni eşyalar almak ihtiyacında olabilirsiniz. Ailenizle ilgili ani gündemleriniz, fikir ayrılıklarınız söz konusu olabilir. Çalışma koşullarınızla ilgili içsel isyanlarınız söz konusu olabilir. Yaşamınızda duygusal dalgalanmalara açık bir süreçtesiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Bu hafta Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda , çevrenize karşı haklarınızı savunma ihtiyacınız artıyor. Bu dönem akrabalarınız, komşularınız, yakın arkadaşlarınız ile ilgili konularla yeni gündemlerle ilgilenebilirsiniz. Ayrıca iletişim , eğitim, seminer programları dahilinde gelişmeleriniz söz konusu olabilir. Uzun dönemdir alınan eğitimleriniz var ise bunlarla ilgili kararlar alabilirsiniz. Bazılarınız yolculuklarla ilgili konularda yeni kararlar alabilirler. Sosyal medya , yayıncılık, internet konuları bu dönem odağınız da olabilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Bu hafta Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda , finansal konularla ilgili gündemleriniz olabilir. Gelirleriniz , giderleriniz yönünde gelişmeler yaşanabilir. Uzun dönemdir alamadığınız finansal gündeminiz var ise yeniay ile birlikte hızlı gelişmeler söz konusu olabilir. Çevrenizden duyduklarınız , öğrendikleriniz sizleri derin araştırmalara sürükleyebilir. Bu süreçte derinliği olan konularda eğitimler almak isteyebilirsiniz. Bu dönem sizin için riskli gündemler olsa da, ilerlemek için daha cesur ve kararlı olmanız gerekmekte.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek olan yeniayda, yaşamınızın ilişkiler cephesi yine hareketleniyor. Uzun dönemdir ilişkilerinizle ilgili alamadığınız kararları aniden alabilirsiniz. Bu dönem yaşamınızda ortaklı işler , evlilik gündemleri ile ilgilenebilirsiniz. Ticari iş birlikleri açısından yeni bir karar alma durumunuz söz konusu olabilir. Bu dönem eğitim konularına para harcayabilirsiniz. Herşeye rağmen gelirinizin artacağı bu süreçte, yeni projelere başlayabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren konularda, sanatsal işlerde, artistik konularda bu dönem ani kararlarınız olabilir.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Bu hafta Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda yaşamınızda ruhsal manevi konularda yeni gündemleriniz söz konusu. Bazılarınız bu dönem ilişkilerle alakalı gizli gündemlerle ilgilenebilir. Bedensel ve ruhsal sağlığınız açısından bu dönem önemli gündemleriniz söz konusu olabilir. Bağışıklık sisteminiz, cildiniz , baş bölgeniz dolunay etkisi ile hassaslaşabilir . Bu hafta Merkür sizin burcunuza geçiş yapacak bu süreçte yoğun görüşmeler içerisinde olabilirsiniz. Yaşamınızda eğitimle ilgili gelişmeleriniz artabilir.

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Bu hafta Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda, sosyal yaşamınızda , arkadaşlarınızla ilgili hızlı gündemler sizi bekliyor. Çevrenizde ki kişiler tarafından eleştirel gündemler olabilir. Bazılarınız ilişkiler açısından ani tanışmalar söz konusu olabilir. Bazılarınız için çocuklarla ilgili gündemler söz konusu olabilir. Bu hafta Merkür Akrep burcuna geçiş yapıyor bu durum sizler açısından arka planda kalan gündemlerle ilgilenmeniz

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Bu hafta Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda, iş yaşamınızda ani gündemler söz konusu. Hiç beklemediğiniz iş teklifleri, iş gündemleri karşınıza çıkabilir. İş yerinizde sakinliğinizi koruyabilmeniz önemli. Bu durum aileniz , yaşadığınız yer açısından hareketli gündemleri getiriyor. Bu hafta Merkür Akrep burcuna geçiş yapıyor nu durum, sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla iletişiminizin artacağı durumlar söz konusu olabilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Bu hafta Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda, yolculuklar , seyahatler yönünde gelişmeleriniz söz konusu olabilir. Bazılarınız eğitim konularında yeni girişimler başlatabilir, öğrenme ihtiyacı artabilir. Bu dönem idealleriniz, yaşam umutlarınız farklılaşabilir. Yeniayın Uranüs ten aldığı karşıt açı ile fikir ayrılıkları, ani çıkışlar söz konusu olabilir. Bazı durumlarda ani yolculuk kararları söz konusu olabilir. Bu hafta Merkür Akrep burcuna geçiş yapıyor yeni iş fırsatları karşınıza çıkabilir, iş görüşmelerin artacağı bir zaman dilimini işaret ediyor.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Bu hafta Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayda finansal konularla ilgili gelişmeleriniz söz konusu. Krediler, faizler nafaka, miras gündemleri söz konusu. Uzun dönemdir süre gelen finansal gündeminiz var ise ani bir şekilde sonuçlanabilir. Bu dönem eşinizin veya ortağınızın kazancı yönünde değişimler olabilir. Bu yeniayda finansal riskler açısından çok uygun görünmemekte. Bu hafta Merkür’ün de Akrep burcuna geçiş yapıyor ve bu durum yabancılar, uzak akrabalarınız, yurtdışı konularında iletişimiz artabilir.

ASTROLOJİ EĞİTİMİ- DOĞUM HARİTASI YORUMU- KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU SEANSLARI İÇİN İLETİŞİM

MAİL : nurgul.duzenli @hotmail.com

http://www.miraastrolojiakademisi.com/terazi-burcunda-yeniay/

Published in Astroloji

Ay Başak burcunda…

Saat 17.00 sularına kadar Zebra  menzilinde olan, Ay sonrasında Sufra konağına geçecek. Gün boyu bu saate kadar, yapacağımız işlerde odaklanmayı kolaylayan, güç ile ilgili hakimiyet sağlayan, şifa, rahmet, bereket enerjisinin kendisini gösterdiği bir zaman kalitesi. Sonrasında hal yoluna girebilmesi için içinde olduğumuz mevzuların kenara çekilip kendiliğindenliğe bırakma ve dinlenme zamanı başlıyor.

Öğle vakitlerine kadar genel anlamda beklenmeyen gelişmelere gebe bir hal söz konusu olabilir.

Gün içinde duygularla ilgili aldanma, kendi hissettiklerinden ,algından emin olamama hali olabilir. Küçük resimde kaybolmadan büyük resmi yakalmaya çalışmak faydalı olacaktır.

Ay ve Pluto arasaındaki olumlu kaış bize içsel olarak güç verirken,  toprak elementinin ağırlığı ile sabitleme , somtlama ihtiyacı içinde olabiliriz ama günün sinerjisi oldukça değişken bir  zaman kalitesi içimde… Çok zorlamadan gücü dengeli bir eşklide kullanabilmek daha verimli kılacaktır.

Gece vakitlerinde Ay' ın Mars ve Şiron ile görünümü genel eğilimi düşündüğümde, erkence yatmanın ya da pasifize olmanın faydalı olacağını işaret etmekte, bu görünüm daha farklı bir yaklaşımla da kullanabilir, kendi ile yüzleşmeye cesareti olanlar için farklı bakış açıları geliştirmek için verimli olabilir.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Published in Günün Gökyüzü

Ay Aslan’da iken 08.28- 14.19 arasında boşlukta olacak. Pazar sabahına yakışan bir boşluk dilimi olmuş, aile ve yakınlarla geçirilecek bir zaman kalitesi. Haftanın tembellik hakkını kullanmak için ideal. Ve sonrasında Başak burcuna geçiş yapacak.

Cephe menzili,  talep edilirse yardım bulunabileceğine dair mesaj içeren bir menzildir.

Ay Başak’ta iken daha kolay odaklanabilir ve organize oluruz. Pratik çözümler üretebilir, detay isteyen işlerle ,temizlik işleri ile ilgilenebiliriz. İlişkilerimizde zaman zaman eleştirel yaklaşımlar içinde olabiliriz. Kendimizden daha mükemmeli talep ederken aynısını yansıtma olarak diğerlerinden bekleyebiliriz. Farkında olalım.

Gün boyunca Ay ile Jüpiter arasında rahat bir akış var, Jüpiter’in besleyen etkisini değerlendirelim.

Gün içinde Ay ile Pluto arasındaki gerilimli açı gün içinde zaman zaman kendini hissettirebilir. Duygusal olarak derinlerde olanı hissetmek, manipülatif etki altında hissetmek, bir şeyleri bırakamama algısı, alanda kendine ait olmayan algılar , hisler söz konusu olabilir. Daha önce iç dünyamızda görmediklerimizi yakalamak için bir fırsat olarak kullanılabilir en iyi halde, beceri isteyen bir görünüm.

Uranüs’ün önümüzdeki Terazi yeniayında da etkin olacak anilikler kendini gösterebilir, beklemediğiniz haberler alabilir, daha önce aklınıza düşmemiş yeni fikirler gelebilir. Açık olmakta fayda var.

Gece boyunca aktif olan  Ay ile Neptün’ün karşıt açısını rüya çalışması yapanlar kullanabilir. Annelik, kadınlık konu başlıkları olmaya aday.

6.1.1; dişil ve erilin birleşmesi, analiz ve sentez bileşimi,  geometrideki bütün kapalı yapıları içeren, yaradılışın sayısı 6, mükemmelliği yakalama da önemli bir durak. 2 üçgenden oluşan 6 uçlu yıldız, ruh ve maddeyi birleştren , dualiteyi kıran yapıdır. İçimizdeki kutupların birbirinin içinde olduğunun farkına varabileceğimiz, iç keşiflere açık ve bu bilgi, farkındalıkla yeniye adım atmaya olasılık tanıyan bir sinerji.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Published in Günün Gökyüzü

Roma mitolojisindeki Venüs, Yunanlıların aşk tanrıçası Afrodit’tir. Afrodit’in manası deniz köpüğünden doğan demektir. Venüs ilişkilerin gezegenidir. Aşkın gezegeni Venüs, yöneticisi olduğu Terazi burcuna geçiş yapıyor.

Bu geçiş herkesin doğum haritasında bir bölgeyi etkilemektedir. Bu dönem aşk, sevgi , güzellik öncelikler arasında yer alabilir. İlişkiler açısından romantik zamanların vurgulanacağı konular söz konusu. Keyif konforu tercih edeceğiniz , çevreyle uyumlu ilişkilerinizin olacağı durumlar söz konusu olabilir. Lüks alışverişler yapmak isteyebilirsiniz.

Sosyal olmak, arkadaşlarla zaman geçirmek, keyif yapmak için güzel bir geçiştir. Bazı kişiler açısından ilişki, evlilik ve ortaklık ilişkilerinde yeni fırsatlar sunabilir. Sanatsal, artistik konularda çalışan kişiler açısından bu geçiş dönemi oldukça yaratıcıdır. Bulunduğumuz ortamı güzelleştirmek , yaşadığımız yere zarif tasarımlar yapmak isteyebiliriz.

Bu geçiş süresinde 26 Ekim haftası transit Venüs, Pluto ile kare açı yapacak , o dönem ya hep ya hiç tarzında yaklaşımlar içine girebilirsiniz. Her şeye rağmen ilişkilerde yapılanma , sağlamlaşma sağlayacaktır. 1 Kasım haftasında ise transit Venüs , Uranüs ile karşıt açı oluşturacak . İlişkilerde ani iniş çıkışlar yaşanabilir.

Genel olarak bu geçiş ilişkiler cephesine fayda sağlayacak bir geçiştir. İlişkilerde dengeli olmayı öğreneceğiniz, gerektiği yerde hayır demeyi bileceğiniz, bağımlı olmadan bağlı olmayı bileceğiniz bir dönem dilerim.

Nurgül Düzenli Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu

Published in Astroloji

Ay  Aslan’da ve Tarfa menzilnde… Satürnyen bir günde oluşumuzun da etkisiyle, ne yapsam olmuyor dememek için, yaşam enerjimizi dengeli kullanmanın önemli olduğu bir zaman kalitesi…

Bu sinerjiyi saat öğle saatlerine kadar sürdürebiliriz, öğleden sonra Ay, Satürn ve Güneş arasındaki alışveriş rahatlıyor.

Bununla birlikte Başak ikliminin toprak sertliğine, Venüs’ün  Terazi’ye geçmesiyle sekte vuruluyor, özellikle ikili ilişkiler daha bir gündem maddesi haline geliyor. Kendi yöneticiliğinde olan Venüs Terazi’de yaklaşık bir ay kadar kalacak,  süregiden ilişkilerde daha net kararlar alabiliriz. Sen, ben ve biz dengesinin gündemde olacağı bu süreçte, uzun süreli ilişkilere başlayabiliriz.  Kendimize ve karşımızdakine duyduğumuz sevgi diline hava elementinin yumuşaklığı değecektir.

Bu yerleşim  sosyal hayatı, estetiği ve sanatsal duyarlılığı ifade eder. Entelektüel ve az sahip olmacıdır. Armoni yaratan etkileri yanında, romantik, zarif, aşka aşık ve sanatsal yetenekler dikkat çeker. Çevresine uyum ve güzellik katan yanlarını da unutmamalıyız.Flörtözdür.Ortaklıklar ve anlaşmalarda işbirlikleri geliştirmek adına olumlu bir dönem geçirebiliriz. Genel özellikleri  anlatmakla birlikte bir aylık süre içerisinde ilişkilerle ilgili farklı gündemleri de barındıracaktır.

Ay ve Kad kavuşumu Aslan özelliklerini daha belirgin olarak yaşamamıza sebep olabilir, gelecekle ilgili çeşitli planlar daha çok konuşur olabiliriz.

Genel olarak günün ikinci yarısı daha rahat bir akış içerisinde, daha canlı bir enerji söz konusu, değerlendirelim.

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Published in Günün Gökyüzü

Saat 7.00- 9.42 arasında Ay boşlukta, sonrasında Aslan burcuna geçiş yapacak. Sabah vakitlerini rutin işlerle değerlendirelim. Ay Aslan’ da  iken kişisel algıda abartıya kayabiliriz, dünyanın çevremizde dönmediğini bolca kendimize anımsatalım, içimizdeki çocuk neşesini anımsamak için ideal…Hiç unutmayanlar içinse daha keyifli zamanlar olabilir.

Ay Neşre menzilinde, sert  etkiler söz konusu olabilir, işbirliğine kapalı bir konaktır, daha çok kendi işinde olup ilerlemeyi gerektirir.

Sabah saatleri işe, güce, güne adapte olmak için ekstra çaba harcamak durumunda kalabiliriz, 12 .00 sularına kadar Ay’ın Venüs’le arasında rahat bir akış var. Bununla birlikte akşam vakitlerine kadar etkin olabilecek , abartıya açık, aşırılığa kaçabileceğimiz bir zaman kalitesi söz konusu.

Ani duygu dalgalanmaları, geçmişe dönük içsel yaraların gündeme gelme olasılığı da söz konusu olabilir.

Merkür ve Satürn arasında olumlu bağlantı , daha deneyimli kişilerle fikir alışverişinde olmak imkanı verirken, otorite figürleri ile iletişimi kolaylaştırıcı etki yaratmakta…

Akşam vakitlerinde halet-i ruhiyemiz  hakkında anlayamadığımız dalgalanmalar, anlık iç sıkılmaları olabilir, geçip gitmesine izin vermek en iyisi.

Haftanın diğer günlerine göre nispeten daha olumlu etkileri barındıran bir zaman kalitesi.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Published in Günün Gökyüzü

Ay Yengeç’te, Zira menzilinde. Bu menzilde iken önemli saydığımız kişilerden destek almak için uygunken, ortaklık kurmak için pek uygun değil, mal,mülk işleri için olumlu olabilir.

Öğle saatlerine kadar iletişimde, kendimizi ifade etmede çeşitli kısıtlanmalar yaşayabiliriz. Görüşme,yazışma, her  türlü diyalogda etkisini gösterebilir.

Pluto’nun Güneş’e sert açısını Ay aktive ettiğinden , duyguya kulak vermek, esneyebilmek, su elementinin kabını alabilen özelliğini kullanmak akşam vakitlerinde de etkisini gösterecek olan Neptün’ün  anlayışlı halini kullanabilmek faydalı olabilir.

Öğleden sonra daha cesur ve atak olabiliriz, hareket isteyen işlerimiz varsa uygun.

Akşamüstü nedensiz kısıtlanma, engellenme, can sıkıntısı hissedebiliriz, birilerine ya da bir şeylerine anlam yüklemekten ve suçlayıcı bir dil kullanmaktan kaçınalım.

Akşam saatlerinde ani duygu dalgalanmaları yaşayabiliriz, yalnızca izleyici kalmak reçete olabilir.

22.30 sıralarında Venüs ve Ay arasında rahat bir akış var; ikili ilişkiler açısından değerlendirilebilir.

Gün genelinde beklenmedik gelişmeler, haberler olabilir.

3.1.1 ; Ay menzili ile eş zamanlılık gösteren ustadan, üstadlardan  destek alıp harekete geç mesajını vermekte sayılar. Masallardaki kahramanların 3 isteği vardır,kural olarak 3. İstek ilk  2 arzunun düşüncesizce kullanılmasının izlerini yok etmek için kullanılır. 3  bölünemeyen olduğundan, 2 ‘nin bölünmesinin zararını onarır. Bir bilene danışmak, daha öz bakış açısıyla kendi bilgeliğimize başvurmak ve geleni bilgiyi kullanmak; bize en onarıcı olandır.

Gün, menüde bol çeşidi olan bir yemek gibi, günü nasıl yaşayacağımız ise bizim sofra adabımızla ilgili…

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Published in Günün Gökyüzü

Jüpiter Terazi burcundan ayrılıp Akrep burcuna geçişini yapmak üzere. Jüpiter her burçta ortalama 13 ay kalır ve geçtiği alana şans bolluk sunar. Öncelikle Jüpiter’in nasıl bir gezegen olduğunu, sonra Akrep burcunun gündemlerinden bahsedelim . Jüpiter astrolojinin şansın, bolluğun, bereketin, bilgeleşmenin, inançların gezegenidir. Üniversiteler, hukuksal konular, yabancılar,Jüpiter yönetimindedir. Akrep konuları ise derin araştırmalar, okült konular, sezgiler, yer altı, bankalar , miras, nafaka , vergi, kredi konularını barındırmaktadır. Güç sahibi olmak isteğiyle birlikte, sahiplenici doğası vardır.

Jüpiterin Akrep burcunda transit edecek olması, bu süreç içerisinde, derinliği olan konularda, dini konularda, gizemli konularda fırsatlar söz konusu olabilir. Bu dönem miraslar, hisseli paralar, psikoloji, okült konular, derin araştırmalar artacaktır. Ayrıca güneşi akrep burcunda olanlar, yükseleni akrep olanlar ve haritasında akrep vurgusu yoğun olanlar birincil derecede bu geçişten etki alacaklar . Yengeç ve Balıklarda bu geçişten etkileşimleri yoğun ve bazı durumlarda fırsatlar yaşayacaklar. 2012-2014 yılları arasında, Satürn Akrep geçişiyle yaşadığınız zorlu gündemlerin artık yerini tecrübeye, bolluğa, fırsatlara bıraktığı süreçlerde olacaksınız. O yıllarda neyin bedelini ödediyseniz, şimdi mükafatını alma zamanı.

Ülkemiz haritası açısından, gençler, çocuklar, sporcular, sanatçılar açısından daha aktif bir süreci işaret ediyor. Bu dönem altın yatırımları , borsa açısından ekstra fırsatlar söz konusu olacaktır. Ayrıca Türkiye açısında, doğum oranlarında geçmiş yıllara göre artışlar gözlemlenebilir.

Bu geçişin sizlere olan etkilerini burcunuz ve yükselen burcunuza göre okuyabilirsiniz.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Jüpiterin Akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte değişim ve dönüşümler açısından şanslı koşullarınız söz konusu olabilir. Yaşamınızda başkasıyla ilgili finansal konularda fırsatlı koşullarınız sizleri bekliyor. Eşinizin geliriyle ilgili bu dönem artışlar sizlere rahatlık getirebilir veya eşinizin gelir seviyesi yükselebilir. Bu dönem ortaklı
yapacağınız işler açısında da kazançlarınız söz konusu . Bazılarınız için banka, miras , nafaka, hisseli paralar açısından hareketli bir dönem olacağını söyleyebiliriz. Derin araştırmalar, psikolojik konular bu süreçte öncelikli olacaktır. Borçları olanlar için ödemelerini daha kolay yapacakları fırsatlar karşısına çıkabilir. Koçlar için son yıllarda yaşadıkları dönüşümler yoğun olsa da, artık psikolojik olarak rahatlamaya başlıyorlar.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Jüpiterin Akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte yaşamınızda ilişkiler yönünde katkılarınız artıyor. Bazılarınız açısından evlilikle ilgili konularda rahatlama, mutluluk yaşanabilir. Eş ile yolculuklar, yurtdışı gezileri planlayabilirsiniz. Evli olmayanlar açısından , evlilik fırsatları karşına çıkabilir. Bu dönem kuracağınız ortaklı işlerde fırsatlar sizlerle olacaktır, bireysel hareket etmek yerine, partner çalışmalarla olmak isteyebilirsiniz. Hukuksal gündemi olanlar kazançlı çıkan taraf olabilir. Ayrıca finansal olarak rahatlamalar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte daha çok sosyalleşeceğiniz, kalabalık gruplarla daha çok bir arada olacağınız, arkadaşlarınızdan destek göreceğiniz fırsatlarınız söz konusu. 2018 yılında sizleri hızlı gelişmeler bekliyor, doğum haritanızı yorumlatmanız fayda sağlayacaktır.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Jüpiterin Akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte yaşamınızda rutin işleriniz açısında hareketlilik söz konusu. Günlük işlerinizin çoğaldığı, hizmet konularına daha çok yöneldiğiniz bu dönem, iş fırsatlarınız söz konusu olabilir. İşleriniz yoğunlaşsa bile, faydasını da fazlasıyla göreceğiniz bir düzen içerisinde olacaksınız. İş arkadaşlarınızla ilgili konularda derin araştırmalarınız söz konusu olabilir, yeni projelere dahil olabilirsiniz. Bu dönem finansal olarak destekleneceğiniz gelişmeler söz konusu. Sağlık gündemi olanlar için tedavi fırsatları yakalayabilirler. Bazılarınız jüpiter geçişi etkisi ile kilo alabilirler. Çalışanlar açısından, iş arkadaşları tarafından destekler alabilirsiniz. Kendi işini yapanlar açısından, müşteri sayınız artabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Jüpiterin Akrep burcuna geçiş yapmasıyla yaşamınızda fırsatlı bir döneme geçiş yapmış oluyorsunuz. Bu süreçte aşk hayatınızda gelişmeleriniz söz konusu. Çevreniz tarafından daha
çekici ve ilgi gören durumda olabilirsiniz . Bu geçiş süresinde kalıcı birliktelik ve tutkulu aşk ilişkisi yaşayabilirsiniz. Bazılarınız açısından özellikle bir sonraki yıl evlilik girişimi fırsatları olabilir. Bir yıl boyunca çocuklarınız açısından katkı sağlayan gelişmeleriniz söz konusu olabilir. Bazılarınız açısından yeni çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bu dönem kendinizi geliştirmek , ufkunuzu açmak daha kolay olacaktır. Bu süreçte yolculuklar , eğitim , açısından ekstra faydalı gündemleriniz söz konusu olabilir. Ayrıca borsa veya şans oyunları ile ilgilenenlerin faydalar göreceği bir süreç olabilir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Jüpiterin Akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte ev, gayrimenkul açısından faydalı bir dönem başlıyor. Ev almak, satmak açısından oldukça fırsatlı bir süreç içerisinde olacaksınız. Bazılarınız miras konularıyla ilgilenebilirsiniz. Bu dönem hisseli paralar açısından da faydalarınız söz konusu olabilir. Bu süreçte aileniz ile ilgili genişlemeler olabileceği için, ailenize yeni birileri katılabilir. Anneniz veya babanızla ilgili fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bazılarınız evlilik ile ilgili kararlar alabilir. Bu dönem uzun süredir sizi yoran koşullarda artık rahatlamalarınız yaşanabilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Jüpiter Akrep burcu geçişinde yaşamınızda eğitsel konularda hareketlilik gözlemlenebilir. Yeni eğitimler almak, yeni şeyler öğrenmek bu dönem fırsatlar sunabilir Ayrıca bu dönem akrabalarınızla ilgili konularda destekler görebilirsiniz. Bazılarınız açısından yakın çevre arkadaşlarınızın artacağını, daha verimli ilişkiler içerisinde olabileceğinizi işaret ediyor. Bol bol kısa seyahatler yapabilirsiniz. Satış, reklam, sosyal medya açısından faydalarınız söz konusu olabilir. Bu dönem bazılarınız açısından ilişki fırsatları taşıyor.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Jüpiterin Akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte finansal açıdan bol bereketli bir zaman sizleri bekliyor. Gelirin artacağı durumlar içerisinde olabilirsiniz. Bazılarınız açısından yeni iş fırsatları , projeler imkanı çıkabilir. Parasal olarak aklınızın takıldığı gündemler açısından fırsatlarınız söz konusu. Bu dönem uzak mesafelerden, yabancılardan, yayıncılıktan parasal kazançlarınız oluşabilir.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Jüpiterin sizin burcunuza geçiş yapmasıyla birlikte, yılın en şanslıları arasında yer alıyorsunuz. Bu dönem yaşamınızın genelinde hareketlilikler söz konusu. Bazılarınız uzun dönemdir uğraştığı yorucu gündemler açısından artık fırsatlar yakalayabilirler. Sizler için tam olarak gündem yenilenme gündemi. Bu dönem sizler için seyahatler, yolculuklar bol bol
yaşamınızda olabilir. Hayatınızın hızı, eğlencesi yaratıcılığı geliştiği bu süreçte, umutlarınız artıyor. Bazılarınız finansal konularda, miras, banka , borsa, açısından fayda sağlayabilirsiniz. Ruhsal olarak büyüyüp genişleme söz konusu. Bazılarınız bu dönem iştahın açılması ile kilo artışı yaşayabilir.

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Jüpiterin akrep burcuna geçiş yapmasıyla içsel olarak güçlendiğiniz , içsel zenginliğinizin arttığı gelişmeler sizleri bekliyor. Manevi konular açısından derin araştırmalarınız olabilir. Bu dönem içsel olarak yapmaya çekindiğiniz konularda daha rahat koşullar söz konusu. Daha çok yalnız kalacağınız koşullar içerisinde olabilirsiniz ancak bu yalnızlığı içsel olarak isteyeceksiniz de. Bu dönem kaygılarınız , endişeleriniz, Jüpiter geçişi ile dağılıyor ve içsel olarak korunduğunuzu gözlemleyebilirsiniz. Sizlerin bu dönem kendinize yatırıp yapıp, kişisel gelişiminizi arttıracağınız konular olabilir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR
Jüpiterin Akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte yaşamınızda sosyal aktivitelerinizin artıyor. Kalabalık gruplarla daha çok bir arada olacağınız, arkadaşlarınız tarafından destekleneceğiniz gelişmeler içerisinde olabilirsiniz. Yeni çevrelere girip, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Bazılarınız bu dönem derneklere üye olabilir. Umutlarınız konusunda daha esnek bakış açısına sahip olacağınız bu dönem, hayallerinizin gerçekleştiğini gözlemleyebilirsiniz. Bazılarınız bu dönem evlilik ile ilgili fırsatlar yakalayabilir veya eşin desteğini alabilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Jüpiterin akrep burcuna geçiş yapıyor olması sizler açısından önemli fırsatları beraberinde getiriyor. Bu dönem yaşam amaçlarınızı belirleyip kararlı adımlar atabilirsiniz. Bazılarınız bu dönem iş yerinde önemli faydalar sağlayabilir, terfi alabilir. Sorunlu iş gündemleri olanlar açısından bu dönem yeni iş fırsatları, iş teklifleri karşınıza çıkabilir. Bu dönem iş konularınız da daha tutkulu davranacağınız konular söz konusu olabilir. İş çevrenizde fark edilir , bilinir pozisyonlarda görev alabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek bu dönem sizin oldukça kolay olabilir. Bazılarınız ailesi ile ilgili konularda değişimler yaşayabilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Jüpiterin Akrep burcuna geçiş yapıyor olması yaşamınızda ufkunuzu genişletecek gelişmelere adım atacağınızı işaret ediyor. Bu dönem yolculuklar planlayabilirsiniz. Bu yolculuklarda kişisel gelişiminiz yönünde önemli katkılar sağlayabilirsiniz. Bazılarınız yurtdışı bağlantılı işlere yönelebilir veya yabancılarla iş yapabilir. Eğitim konuları, hukuksal konular , yüksek öğrenim, medya gibi konularda önemli ilerlemeleriniz söz konusu olabilir. Bu süreçte kendinizi geliştirmek adına yeni eğitimler alabilirsiniz. Yaşamınızı içsel ve dışsal yolculuklarla yeniden keşfedeceğiniz bu dönem, derinliği olan konularla ilgilenebilirsiniz.

ANTALYA ASTROLOJİ EĞİTİMİ- DOĞUM HARİTASI YORUMU- KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU SEANSLARI İÇİN İLETİŞİM

MAİL : nurgul.duzenli @hotmail.com

http://www.miraastrolojiakademisi.com/jupiter-akrep-burcuna-gecis-yapiyor/

Published in Astroloji

6.40 ‘ta Ay Yengeç burcuna geçiş yapacak.

Ay konağı, Hena menzili harika bir menzil, günün sert açılarını yumuşatmak için birebir.

Jüpiter ile  olumlu akışı öğleden sonra 15.00 sularına kadar etkisini gösterecek, bu saatlerden itibaren de akşam daha ağırlıklı olmak üzere, Neptün ile rahat bir alış veriş içinde olacak olan Yengeç Ay’ı su elementinin hakim olduğu bir sinerji  oluşturacak.

Günün ve haftanın en sert açılarından biri olan Satürn Mars açısını özellikle sabah vakitleri bir nebze en azından, birebir ilişkilerde yumuşatır diye düşünmekteyim. Öte yandan bu sert açı kümülatif anlamda pek olumlu işaretler vermemekte, şiddet hareketlerinin, sorunların olacağı bir sinerji olası. Ekonomi ile ilgili ciddi sıkıntılara yol açabilecek sertlikte…

Şİron ‘un verdiği karşıt açı ilişkilerde kopma noktalarını getirebileceği gibi, daha önce farkına varılmayan sorunları ortaya çıkarabilir. İlişkinin sinerjisine bağlı olarak çeşitli değişimlerin yaşanacağı günler.

11.1.1;  11 kendi içinde toplanmayan,gizemli,dilsiz , ilahi var eden ve yok eden, dönüştürücü bir sayı olarak, günün ağırlıklı elementi su olmasını da göz önünde bulundurursak, duygulardaki dönüşümün gerekirliliğine işaret eder. Duyguda dönüşümle gelen yenilikler…

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Published in Günün Gökyüzü
Sayfa 1 / 3

Sosyal Medya

Yazı Takvimi

« October 2017 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

REVOLUTIONARYFIRE

Kendimden bile hala sakladığım hangi devrimlere sahibim ?