Buradasınız: HomeItems filtered by date: Ekim 2017
Items filtered by date: Ekim 2017

Ay gece 00.08 de boşluğa girip, 9.43 ‘ e kadar , Koç’a geçinceye kadar boşlukta kalacak. Sabah vakitlerini rutin işlerle değerlendirmek verimli.

Ferülmuahhir menzilinde , dâhilerin menzili olarak da bilinir, sanat, bilim çalışmaları önem taşır, bununla birlikte cinayet yıldızı Scheat ile anılır.

Balık burcunun duygu yoğunluğu sinerjisinden çıkıp daha hareketli, daha ateşli, daha kolay hareket edeceğimiz, daha gözüpek olacağımız iklim Koç’ a geçiş yapıyoruz. 4 Kasım Boğa dolunayına doğru ilerlerken,Ay büyürken, Koç’un enerjisiyle işlerimizi, projelerimizi büyütmek, beslemek için gerekli enerjiyi sağlayabiliriz.

Ay Mars karşıtlığı gün boyunca kendini hissettirebilir, Koç’un yöneticisinin de Mars olduğunu düşünürsek mücadele gücümüzde artış olacaktır, bunun yanında gerilimli, çatışmalı haller de söz konusu olabilir.

Pluto ile süren kısa temasta manipülatif ,sert etkilere maruz kalabilir ya da yaşatabiliriz, özellikle marsiyen ağırlıklı kişiler çevresindeki sinerji bu olabilir, neyse ki sabah 11.00 sularına kadar kısa sürecek bir etki.

Ay ile Şiron kavuşumu öğle vakitlerinde sonlanıyor,  Ay’ın Koç’a geçmesi ile birlikte zaten odağımız içten çok eyleme yönelik olacağından Balık etkisindeki bir etkileşim beklenmez.

Merkür’ün Agena sabit yıldızı ile kavuşumu yazma yeteneği, zengin bir zihin yapısını, konuşma kabiliyetini, maddi kazancı vermekte , günün menzili de bu yapıyı destekler durumda, değerlendirelim.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Published in Günün Gökyüzü


4 Kasım, sabah erken saatlerinde Boğa burcunda dolunay gerçekleşiyor olacak. Akrep – Boğa aksında gerçekleşecek olan bu dolunayda yoğun gündemler bizleri bekliyor. Dolunaylar sonuç alma, sonlandırma, bırakma ile ilgilidir. Bazılarınız için uzun süredir üzerinde durduğunuz konularda artık sonuca ulaşabilirsiniz. Sorunlu gündemi olup, bırakmakta sorun yaşayanlar için bu dolunay bitişler getirecektir. Sert etkileri barındıran bir dolunay olmaması itibari ile , hayallerimiz, ideallerimiz açısından kararlı adımlarımız söz konusu olacaktır. Sizlere olan etkisini burcunuz ve yükselen burcunuzu bir arada okuyabilirsiniz, sevgiler

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR
Bu hafta Boğa burcunda dolunay haftası. Gündemler yoğun tutkulu bir hafta. En derinde bilinmeyende açığa çıkabilecek gündemler var Özellikle ilişkiler cephesinde gelişmeler , ani bilinmeyen gündemler açığa çıkabilir. Bazılarınız için finansal konularda beklediği bir paradan dolayı gelişme yaşayabilir. Kazançlarınızla ilgili karar alma aşamasına gelebilirsiniz. İçsel olarak değişim sürecinde olacağınız bu dönem , eşinizle veya ortağınızla ilgili duygusal dalgalanmalar söz konusu olabilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR
Bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek olan dolunayda yaşamınızda önemli hareketlilikler var. Özellikle ilişkiler evlilik cephesinde duygularınızı kontrol etmeniz pek kolay olmayabilir. Bu dönem uzun dönemdir sürüncemede kalan konularda netleştirmeler yaşanabilir. Ortak çalışmalar yürütenler açısından bu hafta stresli koşullar olabilir. İç dünyanızda yaşadığınız ani gel gitler bu dönem artabilir. Bu dolunayda bırakamadığınız konularla yüzleşmeler yaşayabilirsiniz

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Bu hafta boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunayda işiniz ile ilgili karar aşamalarınız söz konusu olabilir. Takip ettiğiniz bir gündem ile ilgili yeni gelişmeler yaşabilir. Ayrıca sağlık açısından gelişmeler yaşanabilir. Bu dönem dolunayla birlikte ilişkinizde tamamlanma süreciniz olabilir. Ayrıca çocuklarla ilgili gelişmeler yaşamınızda etkili olabilir. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızın desteğini aldığınız bu süreçte duygusal destekler alabileceksiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Bu hafta Boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunayda , duygularınız oldukça hassaslaşabilir. İçsel olarak bırakmakta zorlandığınız konularda bu dolunayda sonlanma yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınız , çocuklarınız konusu sizler için önemli. Bu dönem bazılarınız ev konularında, ailesi ile ilgili ani kararlar alabilir veya geçmişte kalan bir gündeminiz çözülebilir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Bu hafta Boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunayda yaşadığınız yer açısından gelişmeler söz konusu. Eviniz yuvanız konusunda ani taşınma kararları alabilirsiniz. Ayrıca gayrimenkul konularıyla ilgilenebilirsiniz. Bu dönem iletişiminiz, konuşmalarınız dikkat çekici bazen kırıcı bile olabilir. Ani çıkış yapmak için dolunay sizi zorlayabilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Bu hafta Boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunayda , eğitim , iletişim , yolculuklar ile ilgili bir karara varabilirsiniz. Bazılarınız yakın çevresinde duygularınız kontrol etmekte zorlanabilir. Akrabalarınız, kardeşlerinizin hayatında ki gelişmelerden yakinen ilgilenebilirsiniz. Bu dönem finansal konularda riskli yatırımlarda dikkatli olmanız gerekiyor.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR
Bu hafta Boğa burcunda gerçekleşecek dolunayda finansal kararlar aşamasına gelebilirsiniz. Maddi manevi sahip olduğunuz değerleriniz konusunda önemli kararlar alabilirsiniz. İş koşullarında değişim aşamasında gündemleriniz olabilir. Bu dönem ilişkiler ve ortaklı işler cephesinde hareketli gündemleriniz söz konusu.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Bu hafta Boğa burcunda gerçekleşecek dolunayda benliğinizde değişim yapma ihtiyacınız artıyor. Sağlığınız, dış görünüşünüz, imajınız, farklılaşmaya başlıyor. Bu dönem ilişkiler cephesinde hırslı yaklaşımlarınız söz konusu olabilir. Güçlü ilişkiler açısından önemli güzel kararlar alınabilir. Ayrıca gizli gündemlerinizle ilgili veya geri planda takip ettiğiniz konularınızla ilgili ani gelişmeler yaşamınızda önemli etkiye sahip olabilir. Sağlık açısından üzerine düştüğünüz konularda yeni araştırmalarınız var.

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Bu hafta Boğa burcunda gerçekleşecek dolunayda, günlük rutin işlerinizle ilgili gündemleriniz daha belirgin hale geliyor. İş arkadaşlarınız, iş yeriniz, yanınızda çalışmalar açısından önemli gizli gündemler açığa çıkabilir. Dolunay etkisi ile arkadaşlarınızla ilgili ani gelişmeler karşınıza çıkabilir. Ruhsal ve fiziksel sağlığınız ile ilgilenebilirsiniz. Bu dönem çocuklar , aşk hayatı açısından kararlar alabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Bu hafta Boğa burcunda gerçekleşecek dolunayda arkadaşlarınızla ilgili gizli bir konuyla ilgili gündeminiz söz konusu olabilir. Uzun süredir süregelen bir konuda artık sonuca gidiyorsunuz. Duyduğunuz haberlerin gerçekliğini sorgulayabilirsiniz. Bazılarınız açısından aşk hayatında karar alma aşamasına gelebilirsiniz. Bu süreçte iş hayatınızda ciddi değişim rüzgarları yaşadığınız son yıllarda , ani gelişmeler yeni kararlar söz konusu olabilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Bu hafta Boğa burcunda gerçekleşecek dolunayda iş hayatınızda hızlı gündemleri getiriyor. Bu dönem sizler açısından yaşamınızın temellerini ilgilendiren gelişmeler açısından önemli. Eviniz, aileniz ile ilgili konularda duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Kariyerinize artık farklı bir pencereden bakacağınız durumlar söz konusu. Uzak yerler, eğitimler, seyahatler açısından hareketli koşullarınız var. Yaşamınızın genelinde derinliği olan gizli gündemler dikkatinizi çekebilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Bu hafta Boğa burcunda gerçekleşecek dolunayda medya, eğitim, yolculuklar konusunda yeni durumlar ortaya çıkıyor. Uzak akrabalarınızdan alacağınız haberler sizler için duygusal dalgalanmalar yaratabilir. Çevrenizi sorgulayan tavır içerisinde olabilirsiniz, iletişimin yoğun olabileceği bir haftada olacaksınız. Bu dönem finansal gelişmeler açısından da gelişmeler odağınızda yer alabilir. İlişkinizde sorgulayıcı tavırlar içerisinde olabilirsiniz. Yenilenmek için bazen bırakmanın önemini fark edebilirsiniz.

MİRA ASTROLOJİ AKADEMİSİ

ASTROLOJİ EĞİTİMİ- DOĞUM HARİTASI YORUMU- KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU SEANSLARI İÇİN İLETİŞİM
MAİL : nurgul.duzenli @hotmail.com
TELEFON : 0 533 428 47 02

Nurgül DÜZENLİ
Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu

Published in Astroloji

Ay Balık burcunda ve Ferülmukaddem menzilinde. Aşk, sevgi,cinsellikle ilgli bir sinerji barındıran menzil.

Ay Neptün kavuşumunda duygularda, algıda belirsizlik, yumuşaklık getirirken, Pluto ile çözülmeyi  gündeme getirmekte. Öğle vakitlerine kadar, duygularda , içselliğimizde gücü hissedebileceğimiz gibi manipülasyonu da yaşayabiliriz. Menzil de göz önünde bulundurduğumuzda hormonların dengesizliği söz konusu olabilir.

Şİron ile Ay kavuşumu içsel  yaraya bakışı kolaylaştırdığı gibi aşırı duygusal tepkiler de verebiliriz. Terapi almak, biliyorsak çeşitli tekniklerle içimize bakmak için uygun bir gün.

Bununla birlikte neredeyse Kasım ayı boyunca kendisini hissettirecek olan Şiron Satürn sert açısını bugün Ay Satürn ile yaptığı kare açıyla tetikliyor. Sistem dışına itildiğimizi, değer duygusu işle ilgili derin korkular, acı yaşadığımızı hissedebiliriz, çaresi bildiğimiz yöntemlerle çok çalışmak. Eleştirilme korkusuna ise en parlak yanımızı ortaya çıkarıp cesaretle adım atmak bize kalıcı bilgiyi kazandırabilir.

Ay’ın gün boyunca Merkür ile olan yumuşak açısı içimizde, en derinde ne olup bitiyor görebilmek için biçilmiş kaftan.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim  Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Published in Günün Gökyüzü

Ay Balık ‘ta ve Saadülahbiye  menzilinde… Balık ikliminden kaynaklı ve 8.00 ile 11.00 arasında Fomalhaut Kraliyet yıldızı ile kısa temasının da etkisi ile konsantrasyon bozukluğu yapabilir , bununla birlikte içsel olarak zenginleşmek, hayallerin farkına varmak, özellikle bu 3 saatlik dönemde yapılan içsel çalışmalar faydalı olabilir. Fomalhaut diğer yıldızlara göre etkisi nispeten yumuşak olan bir yıldız, şans getirici olduğuna inanılır.

Ay’ın Güneş ve Jüpiter ile olan yumuşak açısı gün boyunca etkili, kendimizi iyimser, içsel olarak varsıl hissedebiliriz, daha olumlu yaklaşımlar içinde olabiliriz.

Gün boyunca Neptün ve Ay kavuşumu söz konusu, odaklanmada zorlukla , bazı konular hakkında fluluk söz konusu olabilir, dikkat isteyen işlerde çalışanlar fazladan çaba harcamak durumunda kalabilir. Bununla birlikte içsel olarak daha anlayışlı, merhametli, yumuşak olabileceğimiz bir gün, değerlendirelim. Kin duyduğumuz kişilerle barış sağlayabiliriz.

Saat 15.00 e kadar Venüs ile Ay arasında çekişmeli bir görünüm var, genel etkileri de düşündüğümüzde ikili ilişkileri pek kurcalamayalım derim.

14.00’e kadar zaman zaman duygusal gerilimler, iniş çıkışlı bir hal olabilir ,yine de Güneş ve Jüpiter ile olan etkileşiminin bunu dengeleyeceğini düşünüyorum.

Satürn bu hülyalı kıvamda duyguları, iç dünyaya düzene sokmak için 9.00 ile 17.00 arasında Ay ile temasta,  su , ateşi söndürdüğüne göre pek etkili olamayabilir. Gün içinde su elementi baskın.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Published in Günün Gökyüzü

Bugünün asıl ve özel anlamı Cumhuriyet’in ilan edildiği gün oluşu. Memleketin doğum tarihi olan 29 Ekim 1923 , yıkılamayacak, sonsuzluğa kodlanmış olan sinerjiyi barındırır. Geçiş kuşağı olan bizlerden sonra yeni nesiller bu sinerjiyi yükselterek yaşatacaklar; Cumhuriyet Bayramı’mız kutlu olsun. 

Ay Kova burcunda ve Saaddüssuud menzilinde. Yeni girişimler , isteklerin, niyetlerin gerçekleşmesi için uygun bir menzil.

Bu hal 19.22’ ye kadar baskın, bazı sert açılar olsa da değerlendirilebilir. 19.22 ile 30 Ekim Pazartesi 2.47 arasında Ay boşlukta olacak. Akşam ve gece boyunca iç dönmek, içsel çalışmalar yapmak, gece rüya çalışması yapmak için uygun.

Saat 17.00 ‘ye kadar duyguları ifadede, anlamada, zihin ile duygu arasında bağlantı kurmada önümüzde set varmış hissi  yaşayabiliriz.

Pluto İle sert açısı olan Venüs’ün Ay ile olan yumuşak açısı ve Ay menzilinin güzel durağı bugün için özellikle 17.00 ye kadar bir nebze bu etkiyi yumuşatabilir, ilişkilerle ilgili hoşluklar yaşayabiliriz, yine de bu kendine özgün bir havada olabilir.

Sabah saat 9’a kadar Mars ile Ay arasındaki gerilimli açıyı sabah sporu yapanlar rahatlıkla ekarte edebilir, Pazar sabahını bu etkiyle çok zorlamamak daha iyi…

Ay ile Satürn arasındaki yumuşak açı kalıcı bilgi ile duyguları biçimlendirmek için, daha bilge kişilerin rehberliğine başvurmak için elverişli. Ay gün boyunca Gad ile kavuşumda olan Ay dolayısıyla Kad’ a karşıt açı yapacak; geçmişe ait konuların, geçmişte kalmış arkadaşlıkların gündemimize gelme hali oluşabilir.

Ay ile Uranüs arasındaki yumuşak açı, duygu dalgalanmalarına, enerji iniş çıkışlarına sebep olabilir.

Ay Jüpiter yumuşak bir açı yapıp boşluğa girecek. Akşamı mümkün olduğunca rahat ve haftaya başlamak için dinlenerek geçirmek verimli olabilir.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Published in Günün Gökyüzü

Ay Kova’da ve Saudbela menzilinde… Her türlü etkiyi içinde barındıran ,karışık bir menzil, güven bunalımı yaşatabilir, özellikle bugün güven konusu  üzerinde durmamak faydalı.

9.30’ a kadar Ay ile Mars arasındaki uyumlu akış, hareketlilik,  yüksek enerji, duygularda dalgalanma bunun yanında çatışmalı, gerilimli, bir hava verebilir.

12.30 ‘ a kadar Ay ile Güneş arasındaki sert açı duygularla bağlantıda engelle çıkabilir. Benlik ile içsel benlik arasındaki sıkıntılı bir alışveriş  söz konusu olabilir.

9.30’dan itibaren Ay ile Venüs arasındaki uyumlu açı gün boyunca devam edecek, bir nebze Venüs ile Pluto arasındaki açıyı rahatlatabilir, ilişkilerde duygularımızı aktarmada rahat bir akış olsa da Ay’ın Kova’da oluşu bunu sıradışılıkla kendini gösterebilir.

10.30’a kadar Ay ile Jüpiter arasındaki sert açı devam edecek, yaptığımız işlerden verimli sağlamakta zorlanabiliriz, günün  ikinci yarısına bırakmak daha verimli olabilir.

15.30 ‘dan sonra Ay ile Merkür  sert  açı duyguları anlatmada, biçimlendirmede, kendimizi ifade etmede engeller verebilir.

Merkür ile Pluto arasındaki rahat akış, gün boyunca etkili , zihinsel olarak daha önce göremediğimiz kör noktaları  ortaya çıkarabilir.

Akşam vakitleri iletişimde pasifte kalmak faydalı olabilir.

Yıldızların rehberliği  yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Published in Günün Gökyüzü

Ay Oğlak’ta iken Kova’ya geçiş yapıyor,  8.23 ile 15.59 arası boşlukta olacak. Cuma günü haftayı kapatmak, bildiğimiz işleri yapmak, bildiğimiz kişilerle görüşmeler yapmak daha verimli. Günün önemli bir kısmı Ay boşlukta olacağından zihnin dağılması, dikkat toplama da zaman zaman zorluk yaşanabilir.

Saadüzzabih menzilinde sistemin dışında kaldığımız hissedebiliriz, çeşitli engellemeler yaşayabiliriz, diğerlerinin yardımına açık olmak bugünü rahatlatabilir.

Ay Kova ile bilgiye açık hale gelir, bilim, teknoloji, astroloji konularında odak noktamız artar, arkadaş grupları içinde olmaya ihtiyaç duyar, ara ara radikal denebilecek söylemlerde bulunabiliriz. Kendimize özgün yapıyı keşfetmek için Ay Kova’nın etkilerinden faydalanabiliriz.

14.00 ‘kadar Merkür ve Ay’ın duyguları ifade etmede,  Oğlak ciddiyetiyle konunun derinine inebilme yetisi veriyor, değerlendirilebilir.

Bütün gün boyunca Ay ile Mars arasındaki yumuşak açı duylara güç verirken, içsel enerjimizi arttırırken, özellikle ateş elementi vurgusu ve Marsiyen olan kişilerde öfke patlamaları yapabilir. Bolca hareket reçetesi olabilir.

Ay ile Uranüs arasındaki sert açı 19.00 sularında aktif olup akşam boyu etkisini yoğunlaştırabilir, duygulara üstelik Oğlak havasında tam da ifade edilemeyen nitelikte, elektrik verir gibi etki bir yaratabilir. Ara ara ani yükselmeler olabilir.

Ay ile Şiron’un rahat alışverişi 12.00 sularında bitmiş olacak, içsel sıkıntı vb yaşanabilir, güvendiğiniz kişilerle konuşma yolunu seçebilir, kendinize uyguladığını şifa teknikleri varsa uygulayabilirsiniz, ama en önemlisi kendimize anlayışlı olmayı öğrenmek için fırsat olarak görebiliriz.

Sabah saatlerinden itibaren Ay  Güneş ve Jüipter ile sert bir açı içinde olacak, içselliğimizden bihaber, nedensiz ,belirsiz bazen sevimsiz gelebilecek, rahatsız hissedebileceğimiz bir iklim, Ay’ın boşlukta olması da bunu destekler vaziyette; Saadüzzabih menzilinin önerisi duygularınızı rahatça ifade edebildiğiniz, yardım alabildiğiniz kişilere yakın durmak faydamıza…

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Published in Günün Gökyüzü

Ay Oğlak’ta ve Belde konağında… Bu konak sıkıntılı olmasıyla birlikte günün varsıllığı bu hali dengeleyecektir.

İlgili olanlar okumuştur, Jüpiter gününe damgasını vuran Jüpiter Güneş kavuşumu; pik noktasında ve gün boyu devam ediyor; özellikle haritasında Akrep'in olduğu ev yerleşimi olanlar, iyicil gezegen etkileri olanlar için olumlu bir yerleşim. Genel olarak Jüpiter’in koruması ve zenginliği hepimize yansıyacaktır, Akrep ikliminde oluşundan daha çok benlikte  çözülme ile gelen, dönüşüme hazır olanlarda, daha önceki zaman diliminde verdikleri emekle, hak edenler için hakkaniyetiyle çalışacaktır. Şifa konularında, ruhsal çalışmalarda, direnç gösterdiğimiz konular üzerinde yeniden rehberlik almak, bir daha çalışmak, dua, meditasyon, uzayan hukuk konularının sonlanması  ya da yeni girişimler, çocuk niyetleri  için gayet uygun… Özellikle akşam 21.00 sularında Ay ile Şiron arasındaki rahat akış Şiron konularının şifalanmasında yol aldırır bu güzel etkiyle… Bunun yanında yaprak dökümünü de hızlandırabilir, zaten kasım ayı ruhların göç zamanıdır, dünyadaki yolculuğu sonlanmış ruhların yolculuğunu kolaylaştırır.

Ay İle Güneş birbirleriyle gayet yaratıcı bir bağlantı içinde bir harmoni ile saaat 13.00 ‘ kadar yol alacak, benlik ile duyguların olumlu işbirliği söz konusu ki bugüne özel  Akrep kavuşumu bu açıyı desteklemekte…

Merkür ile Ay arasındaki rahat akış yine 13.00 sularına kadar etkili, işlerimizi hal yoluna koymada , görüşmelerde, genelde iletişim ağında olumlu etkiler söz konusu. Merkür’ün Zuben Algenubi sabit yıldızı ile kavuşumu var, kariyerde güç sahibi insanlardan destek, olumlu terfilerle birlikte çok para harcamayı da verir.

Ay ile Jüpiter arasındaki Güneş ile benzer kimyadaki açısı,14.00’e kadar etkili, gayet yaratıcı, duyguları zenginleştiren, içselliği arttırıcı bir etki.

Bununla birlikte Ay akşam 22.00 sularına kadar Venüs ile sert açı içinde ; genel olumlu etkiden dolayı harmanlanacaktır.

Gün boyunca Ay Pluto ile kavuşumda… Duygusal olarak güçlü, tutkulu, yoğun hissedebileceğimiz gibi, manipülasyona kolaylıkla başvurabilir ya da maruz kalabiliriz, takıntılı haller içinde olabiliriz. İçinde bulunduğumuz bilinç seviyesi her şeyde olduğu gibi bu noktada  da belirleyici.

Akşamüstü 19.00 sularında Ay ile Uranüs arasındaki sert açı duygularda ani gerilimlere, iniş çıkışlara sebebiyet verebilir.

Potansiyeli yüksek bir gün değerlendirelim.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Published in Günün Gökyüzü

Gece 3.13 sularında Ay boşluktan çıkıp Oğlak’a geçiş yapıyor ve Neaim menzilinde.  Bu menzil lütuflara açık, bolluk, rızk, iyilik taşıyan bir etkide; gün içindeki Venüs ve Ay sert açısına, ve Pluto Venüs sertliğini yumuşatacak içerikte.

Ay Oğlak’ta iken daha kolay sorumluluk alırız, daha öncesinde ertelediğimiz gözümüzde büyüyen işleri hal yoluna koymak için ideal bir zaman kalitesi. Bunun yanında takıntılı olmaktan kaçınalım.

Ay ile Güneş arasındaki uyumlu açı sabah işlerimizi kolaylaştıracak nitelikte, öğleyin 12.00 sularına kadar etkili.

Ay ile Jüpiter rahat akışı, Güneş-Jüpiter kavuşumunu da göz önünde bulundurursak, 14.00 sularına kadar bize çeşitli kolaylıklar, fırsatlar sağlayabilir.

Ay ile Mars’ın sert açısı akşamüstü 17.00 sularına kadar etkili;  gerilimi harekete, eyleme dönüştürebilirsek daha verimli…

Akşamüstü 18.00 sularında Venüs ve Ay arasındaki sert açı ile akşam vakitlerinde ,Plutonik etkiyi de hesaba kattığımızda, sakin kalmak, can yakıcı konulara girmemek, çözebilmek adına bile girişimlerde bulunmamak olumlu olacaktır.

Merkür’ün sabit yıldız  Alphecca ile kavuşumu zihnin yoğun çalışmasını, Akrep’te oluşundan daha derinlikli ve sezgisel çalışmasını, çevremizden özellikle arkadaşlarımızdan gelen yardımları temsil eder. Alıcı olmak, dişil enerjinin çalışması bu noktada işe yarayacaktır.

Su elemetinin ağır  bastığı bir gün, Akrep, Balık, Yengeç burçları Jüpiteryen etkiyle çeşitli fırsatlarla karşılaşabilir.

Yıldızların rehberliği yolunuzu aydınlatsın.

Devrim Dayıoğlu

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Published in Günün Gökyüzü
Mars terazi burcuna geçiş yaptı ve bu durum sizler için ilişkilerinizle ilgili , evliliğinizle ilgili hareketli gündemleri getiriyor. Eşinizle ilgili konularda ani çıkışlarınız söz konusu olabilir. Bu dönem harekete geçmek sizler için zorlaşabilir, atalete düşebilirsiniz, miskinlik yapmak isteyebilirsiniz. Güneş ‘in Akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte finansal konularda hareketlilikler gözlemlenebilir. Hisseli paralar, miras , nafaka, krediler , borçlar gibi gündemler odağınızda yer alabilir. Bu hafta genel olarak finansal fırsatlarınız söz konusu olabilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR

Mars terazi burcuna geçiş yaptı ve bu durum sizler için, günlük işlerinizde hızlı gündemlerinizin olabileceğinizi işaret ediyor. İş arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler oluşabilir. Ayrıca sağlık şartlarınızda özenli yaklaşmanız gereken bir süreçte olacaksınız. Güneşin Akrep burcunda hareketiyle birlikte ilişkileriniz odağınızda yer alacak. Bu dönem evliliğiniz ile ilgili gündemlerde kendinizi rahatlıkla ortaya koyacağınız gelişmeler içerisinde olabilirsiniz. Bazılarınız için ortaklı projelere başlama açısından fırsatlarınız söz konusu olabilir. Etrafınızda destekleriniz artıyor.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Mars terazi burcuna geçiş yaptı ve bu durum sizler için , aşk hayatınızın hareketlendiği gelişmeleri beraberinde getiriyor. Bazılarınız için sportif aktiviteler , hobiler yaratıcı çalışmalar açısından hızlı gelişmeler içerisinde olabilirsiniz. Bu hafta Güneşin Akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte, günlük işlerinizde parlayacağınız gündemleriniz söz konusu. İş çevrenizde fark edileceğiniz, odak noktasında olacağınız durumlar olabilir. Çalışma koşullarınızda ki artış sizi heyecanlandırsa da , nasıl yetişeceğinizi düşünebilirsiniz. Ayrıca bu geçiş ile birlikte sağlık ile ilgili faydalı gelişmeleriniz söz konusu olabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR

Mars terazi burcuna geçiş yaptı ve bu durum sizler için , iç dünyanızda gerginlik ve stres oluşturabilecek gündemleri getirebilir. Aile içerisinde fikir ayrılıkları söz konusu olabilir. Bu dönem Güneş’in Akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte aşk hayatınızda hareketli gündemler var. Jüpiterin de bu alanda destek verdiği bu geçişte, odağınız birlikteliğiniz olabilir. Bazılarınız yeni hobilere başlayabilir. Ayrıca çocuklarınızla ilgili fırsatlı gelişmelerden mutlu olabilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR

Mars terazi burcuna geçiş yaptı ve bu durum sizler için, eğitim hayatı, iletişim konuları, sosyal medya gibi konularda hızlı gelişmeleri getiriyor. Bu dönem yakın arkadaşlarınız veya kardeşlerinizle ilgili konularda iniş çıkış yaşayabilirsiniz. Bazılarınız iletişim konusunda ani çıkışlar yapabilir. Ayrıca Güneş Akrep burcuna geçiş yapması sizler için aileniz ile ilgili gelişmelerinizde daha ön planda hareket edebilirsiniz. Evinizde daha çok vakit geçireceğiniz bu süreçte olacaksınız. Anneniz , babanız açısından fayda sağlayacağınız konularla ilgilenebilirsiniz. Bazılarınız toprak, emlak alım satımı ,ev değişimi fırsatı yakalayabilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Mars terazi burcuna geçiş yaptı ve bu durum sizler için , finansal konularda hareketlilik getiriyor. Kazançlarınız artabilir ancak buna bağlı giderlerinizde artışlar yaşanabilir. Ayrıca Güneşin Akrep burcuna geçiş yapmış olması çevrenizde parlayacağınızı işaret ediyor. Akrabalarınızdan, kuzenlerinizden, kardeşlerinizden destek alacağınız durumlar söz konusu olabilir. Bu dönem eğitsel uğraşlardan yana şanslı koşullarınız olabilir. Satış pazarlama , tanıtım işleri olanlar için ekstra faydalarınız söz konusu.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR

Mars terazi burcuna geçiş yaptı ve bu durum sizler için aktif bir dönem . Ayrıca harekete geçeceğiniz daha hızlı olabileceğiniz bu dönem, sportif faaliyetler fayda sağlayabilirler. Ayrıca Güneş’in Akrep burcunda hareket ediyor olması, odağınızda finansal konular yer alıyor olacak. Maddi manevi sahip olduğunuz değerleriniz konusunda daha farkında olduğunuz bir süreç. İş hayatınızda bu dönem faydalı gelişmeler gerçekleşebilir. Bu hafta kazanç artışlarınız sizleri mutlu edebilir, fırsatları değerlendirin.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR

Mars terazi burcuna geçiş yaptı ve bu durum sizler için , içsel olarak gerginlik oluşturabilecek koşulları işaret ediyor. İç dünyanızda stresli koşulları rahatlatmak için, açık havada vakit geçirmeniz fayda sağlayacaktır. Ayrıca Güneş sizin burcunuza geçmiş olması yılın en parlak döneminde olacağınızı işaret ediyor, içsel gel git yaşasanız da, yaşamınızın genelinde dikkat çekeceğiniz gelişmeleriniz var. Hedefleriniz , istekleriniz konusunda fırsatlarınız söz konusu olabilir. Yurtdışı bağlantılı işler açısından faydalarınız olabilir.

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Mars terazi burcuna geçiş yaptı ve bu durum sizler için , sosyal çevrenizde , arkadaşlarınızla ilgili hızlı gündemlerinizi işaret ediyor. Grup arkadaşlarınız bir arada olmak sizlere keyif verebilir. Güneş’in akrep burcuna geçiş yapması sizler için iç dünyanızda gizli gündemlerin aydınlandığı gelişmeleri işaret ediyor. Bu süreçte yalnız kaldığınız zamanlarda daha mutlu olabilirsiniz. Bazılarınız manevi çalışmalar , spiritüel konularla ilgilenebilir, terapilerden fayda sağlayabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR

Mars terazi burcuna geçiş yaptı ve bu durum sizler için , iş hayatınızda gündemlerinizin hızlı olduğunu işarete ediyor. İş yerinizde stresli gündemleriniz, rekabet durumları olabilir. Güneş ‘in Akrep burcunda hareket etmesi sosyal olacağınız gelişmeleri işaret ediyor. Bazılarınız bu dönem arkadaş gruplarından , derneklerden , kulüplerden fayda sağlayabilir. Umutlarınız artmaya başladığı bu dönem, gelecek beklentileriniz yönünde önemli adımlar söz konusu.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Mars terazi burcuna geçiş yaptı ve bu durum sizler için , eğitim konularında harekete geçeceğiniz koşulları beraberinde getiriyor. Bazılarınız yolculuklarla daha çok ilgilenebilir. Bu dönem Güneş’in Akrep burcuna geçiş yapmış olması, sizler için yaşam amaçlarınızın daha fark edilir olduğu gelişmeleri beraberinde getiriyor. Bu dönem iş hayatınızda kendinizi ortaya koyacağınız gelişmeleriniz var. İş yerinde fark edileceksiniz. Ayrıca iş arayanlar içinde bu dönem güzel gelişmeler söz konusu.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Mars terazi burcuna geçiş yaptı ve bu durum sizler için , finansal konularda hareketlilikler söz konusu. Eşin parası , hisseli paralar , bankalar krediler odak noktanız da yer alabilir. Güneş’in Akrep burcunda hareket etmesiyle birlikte yaşamınızda yurtdışı konuları hareketleniyor. Eğitim, medya, yayıncılık gibi konularda yeni gelişmeleriniz söz konusu. Ayrıca bu dönem uzak şehirlerden iş teklifleriniz gündeme gelebilir. Kararlı istikralı olacağınız bir dönem içerisinde olacaksınız.

MİRA ASTROLOJİ AKADEMİSİ

ASTROLOJİ EĞİTİMİ- DOĞUM HARİTASI YORUMU- KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU SEANSLARI İÇİN İLETİŞİM
MAİL : nurgul.duzenli @hotmail.com
TELEFON : 0 533 428 47 02

Nurgül DÜZENLİ
Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu

Published in Astroloji
Sayfa 1 / 5

Sosyal Medya

Yazı Takvimi

« October 2017 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

REVOLUTIONARYFIRE

Kendimden bile hala sakladığım hangi devrimlere sahibim ?