Buradasınız: HomeItems filtered by date: Ocak 2017
Items filtered by date: Ocak 2017


 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR

Bu hafta Mars ‘ın sizin burcunuza geçiş yapması ile birlikte enerjiniz,  performansınız artmaya başladı. Cuma günü Venüs ün’de sizin burcunuza geçiş yapmasıyla birlikte, yaşamınızda aşk ilişkileri açısında daha girişken , cesur davranabilirsiniz . İmajınızı yenilemek isteyebilir, dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapmak bu dönem sizleri motive edebilir. Yaşamınızda daha atak girişken , cesur olabilir, sosyalleşebilirsiniz. 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR  

Mars’ın  koç burcunda ilerleyişi geçen hafta başladı . Bu durum sizler için  içsel  olarak bir takım değişimleri getiriyor .  Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte, ilişkinizle ilgili konularda geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Bazılarınız bu dönem yalnız kalmayı daha çok tercih edebilir. Birilerinin sizin arkanızdan söylediği konular bu geçişlerle ortaya çıkabilir. Bu dönem bırakmak istediğiniz gündemleriniz var ise , yeni kararlar alabilirsiniz. Finansal konularda gecikmeler yaşanabilir. Bazı konularda motivasyon eksikliği hissedebilirsiniz. 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR  

Mars’ın  Koç burcunda ilerleyişi geçen hafta başladı . Bu durum sizler için  sosyal yaşamınızın hareketlendiğini işaret ediyor. Haftanın başlangıcında iş konularınızla ilgili gelişmelere odaklanabilirsiniz.  Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte,  sosyal gruplar içerisinde, kalabalık arkadaş gruplarıyla bir araya gelebilirsiniz.   Bazılarınız bu dönem seyahatlere çıkabilir, medya , tanıtım, eğitim konularıyla ilgilenebilir. 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR  

Haftaya başlarken odak noktanız da medya konuları , yolculuklar veya eğitim konuları olabilir. Güneşinde Kova burcunda hareketi sizlere finansal konularla ilgili yenilikleri getiriyor. Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte , otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizde daha cesur ve kararlı girişimleriniz söz konusu olabilir.  Bu dönem iş girişimlerinizde atak davranabilirsiniz. Bazı durumlarda ani çıkışlarla birlikte çalıştığınız kişilerle yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR  

Haftaya başlarken gündeminizde alacaklarınız, bankacık işlemleri veya başkasından kaynaklı gelirleriniz olabilir. Haftanın ilk günleri motivasyonunuzu düşük hissedebilirsiniz. Bu dönem ilişkilerle ilgili veya ortaklıklarla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz,  yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte , yolculuklar, hukuksal konular, eğitim, medya konuları yaşamınızda odak noktası olabilir. Sizden uzakta olan arkadaşlarınızla iletişiminiz artabilir. 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR

Haftanın başlangıcında odak noktanız da, eşiniz veya iş yaptığınız kişilerle ilgili konular var. Bu dönem Güneşin de Kova burcunda olması nedeniyle , işinizle ilgili ön planda olduğunuz gündemleriniz olabilir.  Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte , bankacılık işlemleri ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Eşin veya ortağın kazancını ilgilendiren konularda yeni girişimler başlatabilirsiniz. Bu dönem harcamalarınızı kontrol altına alabilmeniz önemli. Aileniz  ile ilgili konularda veya yaşadığınız yer ile ilgili konularda esnek davranabilmeniz gerekebilir. 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR  

Haftanın başlangıcında gündeminiz sağlığınız, gündelik işleriniz veya evcil hayvanlarınız olabilir.  Bu dönem aşk hayatınız veya eğlence hayatınızda hareketlilik olabilir. Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte bazılarınız yeni kişilerle tanışabilir. Bu geçişler sizler için ciddi birliktelikleri  başlangıç dönemi olabilir veya birlikteliği olanlar için yeni kararlar aldıkları bir dönem olabilir. Bu hafta cesur konuşmalarla kırıcı olmamaya özen gösterin. 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR 

Haftanın ilk günleri gündeminizde çocuklar, aşk hayatınız, yaratıcılık gerektiren konular olabilir. Bu dönem yoğunlukta gündeminiz eviniz ve ailenizle ilgili konular olabilir. Bazılarınızın gündeminde taşınmalar söz konusu olabilir. Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte iş yaptığınız kişilerle, çalışma arkadaşlarınızla ilgili konularda daha girişken konular gündeme gelebilir. Bazılarınız bu dönem sağlığınızla ilgili kontroller yaptırabilirsiniz. Günlük işlerinizin hızlandığı bir dönem sizler için. Bu dönem yaşamınızda parasal konularda planlı olmanız gereken konular olabilir. 

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR 

Geçen hafta Marsın koç burcuna geçiş yapması , sizlerin yaşamında hareketli gündemleri getirmeye başlamıştı. Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte aşk hayatınız, eğlence hayatınız, çocuklarla ilişkileriniz oldukça hareketlenmeye başlıyor. Sosyal ortamlarda daha çok bulunabilir, aktifleşebilirsiniz. Bu hafta ailenizle ilgili konularla daha çok ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR 

Haftanın başlangıcında gündeminiz kardeşleriniz, arkadaşlarınız olabilir. Bazılarınız trafikle ilgili konularla ilgilenebilir.  Güneşin Kova burcunda hareketi devam ediyor ve bu durum sizler için finansal konularda hareketliliği ifade ediyor. Kazançlarınız yönünde gelişmeler yaşanabilir. Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte aile ilişkileriniz ve evinizle ilgili konularda daha hareketli gündemleriniz söz konusu olabilir. Bu hafta iş konularınız da bir takım gecikmeler söz konusu olabilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR 

Haftanın ilk günü gündeminizde finansal konular olabilir, kazançlarınız yönünde gündemleriniz karşınıza çıkabilir. Güneşin Kova burcunda hareket ediyor olması,  sizler için yaşamınızın genelinde yeni gelişmeler getirmeye devam ediyor, bazılarınız ilişkilerle ilgili kararlar alabilir.  Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte kardeşler, akrabalar , komşularınız daha fazla odak noktanız da olabilir. Bazılarınız bu dönem seyahatlere çıkabilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR  

Haftaya başlarken gündeminizde fiziksel imajınız, görünüşünüz olabilir veya sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz.  Güneşin Kova burcunda seyahat ediyor olması , yalnız kalma ihtiyacınızı artırabilir. Cuma günü Venüs’ünde Koç burcuna geçiş yapmasıyla birlikte maddi manevi değerleriniz, kazançlarınız ile ilgili gelişmeler sizleri bekliyor. Bu dönem kazanç artışlarınız söz konusu olabilir. Ancak harcamalarınızda da artışlar olabilir. Arkadaş ilişkilerinde hassas olunabilecek bir hafta ...

MAİL : nurgul.duzenli @hotmail.com

FACEBOOK  : https://www.facebook.com/Nurg%C3%BCl-D%C3%BCzenli-Astrolog-ve-Kuantum-Ya%C5%9Fam-Ko%C3%A7u-1552415275038178/

 BLOG : http://nurgulduzenli.blogspot.com.tr/2015/07/astroloji.html

*Astroloji doğum haritası yorumu için ve Kuantum Yaşam Koçluğu seansları için yukarıdaki mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 Nurgül DÜZENLİ

Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu

 

 

Published in Astroloji

İnce bir çizgi Kova Yeniayı. Bir yandan Marsın balık burcundan Koç burcuna geçişi, diğer yandan Şiron faktörü var.

Bir yandan 'yataktan çıkasım yok' ruh halinden kurtulacağımız gibi diğer taraftan uzun zamandır kafamızı kemiren bir kaygı silsilesiyle karşılaşacağız. Geride ne bıraktıysak, karşımıza 'merhaba beni çözümlemeden benden kurtulamazsın' diye çıkacaktır. Yara aldığımız her ne varsa, yaralarımız iyileşmeden kopardığımız kabuklarla birlikte 'beni artık çöz' diye gelecektir.

İnce bir çizgideyiz. Bu yüzden farkındalığımızı ve enerjimizi yüksek tutmamız önceliğimiz olmalıdır. Özellikle 27 ocak- 6 şubat arası gökyüzü sertliğini gösterecektir. Sıkıntılar ayyuka çıktığı için uyku sorunları, ikili ilişki sorunları görülebilir.

Duygularınızı harekete geçirmeniz gerekmekte bu süreçte. Duygularınızı kısıtlayıp, kendinize saklamanız sizde sıkıntılar ve hastalıklar çıkarabilir. Öfkenizi kontrol altında tutarak, düşüncelerinizi dile getirmeniz önemlidir. Güvendiğiniz insanlarla sohbetler edebilir, seviyeli tartışmalar yapabilirsiniz. Mars Koç burcuna geçtikten sonra (28 ocak) agresiflik ve öfke nöbetleri fazlasıyla görülebileceği için yapmanız gereken enerjinizi boşaltmak olmalıdır. Spor yapın, yürüyün, koşun, dans edin ama yerinizde oturmayın. Bu enerjiniz olmadık yerlerde çıkarsa insanları kırabilirsiniz.

Deli miyim Dahi miyim arasında gidip gelinen, zihinsel artıkların sonuca vardığı bir süreçten geçeceğiz. Bir yanımız 'hadi ama devam etmelisin' derken diğer yanımız 'aman ya boşver yat aşağı' diyecektir. Ancak Kova yeniayı ve Marsın kendi burcu olan Koç burcuna geçmesi bizi harekete geçirecektir. Bu durumda toplumsal olayların da Küresel olarak fazlalaşacağı bir döneme işaret edebilir.

İnsanların tahammül sınırlarının bu dönem zorlanmaması, sinir uçlarına dokunulmaması gerekmektedir. Anlayışın en düşük olacağı bir süreçten geçeceğiz. Gözünün üzerinde neden kaş var diye kavga etmeye meyilli insanlar göreceğiz. Biz bunların dışında kalmalıyız. Çünkü Marsın kötücül yanını almak yerine enerjimizi iyiliğe ve katkıya yoğunlaştıracağız. Çünkü nelerin geleceğinin farkındayız, bu yüzden sakin olacağız. Çünkü uzun süredir öfkemizi kontrol etmeyi öğreniyoruz. Yaklaşık 2 yıldır. Şimdi bu öğrendiklerimizi, bilgileri kullanabileceğimiz bir süreç geliyor. Ne kadar ders alıp, ne kadar farkındalık sahibi olduğumuzu test edecektir bu dönem.

Değişim. Dönüşüm değil, değişim. Dönüştürebildiklerimizi uzun süredir dönüştürüyoruz, ancak şimdi tam anlamıyla hayatımıza değişimi çekmeliyiz. Üstümüze yük olan duygu ve düşünceleri atmalı ve geride bırakmalıyız. Değişime açık olduğumuz gibi, değişime bir adım atmalıyız. Bu 10 gün kadar 'çevremiz tarafından sevilmediğimiz 'hissi gelebilir, ilgi alaka bekleyebiliriz. Sağlam altyapısı olmayan ikili ilişkiler bitmeye yatkın olabilir bu dönem. Maddiyat odaklı olmak, bizi zorlayabilir. Ekonomi biraz çalkantılı olabilir. Ebeveyn baskısını üstümüzden atmamız gerekiyor bu dönem.

Son olarak hayallerimizin esiri olmamaya özen göstermeliyiz, çünkü enerjisel bir tutsaklık yaşatabilir bize bu. Kimseyi kırmamaya özen göstermeli, hakaret ve nefret söylemlerinden uzak durmalıyız. Kendi düşüncemizin doğruluğunu ispatlamak için karşı düşünceye saldırmak zayıflık göstergesidir. Kendi düşüncemizin doğruluğuna inanmamak ve kendimize güvenmemektir. İnancınız için başkalarıyla savaşmayın, inancınızı onlara sevdirin. Bir farklı düşünceyi öldürürseniz, tek kalırsınız. Ancak o düşünceyi sevdirirseniz, iki olursunuz, birlikte daha güçlü yürürsünüz. Savaşmaktan çok barıştan yana olmanız bu dönem size kazandıracaktır.

Sevgi ve saygılarımla katkı dolu bir süreç diliyorum herkese.

Published in Astroloji

Payel Yayınevi tarafından yayınlanan, Yıldız Cıbıroğlu’nun yazdığı ‘KADIN SAÇI Büyü ve Türban’ kadın saçının neden kapatıldığı sorusuna antropolojik ve tarihsel bir açıklama getiriyor.

Yıldız Cıbıroğlu, üzerinde on yıl çalışarak yazdığı Kadının Yazısız Tarihi adlı ilk kitabından sonra yazdığı ‘KADIN SAÇI Büyü ve Türban’ adlı kitabında da kadınların saçlarını örtme ve “türban” takmanın tarihsel kökenlerini araştırıyor. Yazar kitabında tarihte kadın kişiliğinin ve kadın varoluşunun uzun saçıyla temsil edildiğini, kadınların otuz bin yıldan beri saçlarını büyülerde, tılsımlarda silah olarak kullandıklarını veya saçlarına anlamlar verdiklerini, olağanüstü güçler yüklediklerini anlatıyor.

Kadın saçı, gücün bolluğun simgesi oldu.

Yazara göre, üretim çağını başlatan tarımcı kadınların en az kırk bin yıl önce uygarlık yolunda dev bir adım kabul edilen ipi bulması, ardından düğümü, örgüyü, dokumayı keşfetmesi, evrensel yaşam ağını ve kişinin yazgısını da dokuduğuna inandırdı insanları. Daha sonra üretimde ve üremede bolluk olması için büyü yapmayı da öğrenen kadınlar böylece soyutlamaya, kurgulamaya geçerek tinsel güç kazandılar. Kadın saçı, gücün bolluğun simgesi oldu. Tüm büyülü bağlar, ipler, yılanlar tanrıçanın başındaki saçların yerini aldı. Kadın saçı giderek erkek cinselliğini denetleyen, tutsak eden, yeri geldiğinde öldürebilen büyülü bir güç haline geldi.

Erkekler “güçlü kadın” imajını tehdit olarak gördü.

Erkek örgütlenmesi olan Devlet ortaya çıktığında kadınların gizemli gücü hâlâ sürmekteydi. Tek tanrılı dinlerden önce bu “güçlü kadın” imajını bir tehdit olarak gören erkeklerden buna karşı gelen yanıt ise kadın saçını bağlamak, kapatmak, örtmek ve kadın saçına yüklenen gizemli güçleri erkek sakalına/bıyığına yüklemek şeklinde oldu. Bu, kadın karşıtı yorumlar tek tanrılı dinlerden çok önce bütün dinleri, felsefeleri etkiledi. “Bağlamak, kapatmak, örtmek” kavramları, tesettürle ve kadını “sınırlama, denetleme, tutsak etme” kılgısıyla örtüşerek günümüze dek geldi.

Bu anlayış Mezopotamya’dan yayıldı.

Yazar Yıldız Cıbıroğlu, kadın saçının büyüyle ilişkilendirilmesinin günümüzden en az 30.000 yıl öncesine gittiğini, Mezopotamya’da Sümer’de MÖ 3200’de erkek örgütlenmesi olan devletin ortaya çıkmasıyla kadınların dinin, mesleğin ve okulun dışında bırakıldığını, kadın saçının kapatılmaya başlandığının belgelerde açıkça görüldüğünü ve bu anlayışın Mezopotamya’dan çevre ülkelere yayıldığını söylüyor.

Kitapta göstergebilim açısından önce kadın saçına hangi anlamların yüklendiği araştırıldı, daha sonra örtünmenin, bağlamanın, kapanmanın veya örtmenin, kapatmanın, bağlamanın anlamları sebepleri irdelendi. Erkeklerin başlarının açık, kadınların başlarının evin dışında ömür boyu kapalı olduğu toplumlarda bunun nedenleri ve neden dine yüklendiği ele alındı. 

Bu kitaba kitapdevrimi.com’dan ulaşabilirsiniz:
http://kitapdevrimi.com/urun/kadin-saci-buyu-ve-turban-yildiz-cibiroglu/

http://www.kitaptansanattan.com/kitap/kadin-saci-kapatildi/

 

 

Published in Kadına Özel


28 Ocakta, saat 03:07 de Kova burcunda Yeniay meydana gelecek. Sizlere olan etkisini burcunuz ve yükselen burcunuza göre okuyunuz, sevgiler 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR  

Bu hafta Mars koç burcuna geçiyor ve sizlerin enerjileri artıyor.  Belli bir gündeminiz var ise , harekete geçmeniz , hızlanmanız kolaylıkla olacaktır. Bu süreçte güçlü çıkışlarınız olabilir, fevri hareket edebilirsiniz.  28 Ocakta Kova burcunda Yeniay meydana gelecek ve bu durum sizlerin arkadaşlarınız, sosyal gruplar, dernekler alanınızda gerçekleşecek. Bu yeni ay ile birlikte, gelecek beklentileriniz konusunda yeni umutlar ortaya çıkıyor. Arkadaşlarınızın desteğini alıp, kazançlı iş planları yapabilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR 

Bu hafta Mars koç burcuna geçiyor ve sizler için bu durum içsel olarak duygularınızı bastırmaya itebilir. İçsel motivasyonunuzun artığı bu dönem, uykularınız da düzensizlikler görülebilir. 28 Ocakta Kova burcunda Yeniay meydana gelecek , bu durum iş hayatınızla ilgili yenileneceğiz , yeni adımlar atacağınız gelişmeleri size getiriyor. Bu dönem kariyerinizle ilgili gelişmeler yaşanabilir.İş girişimlerinizde karşınıza gelen projeleri iyi detaylandırıp başlamanız gereken bir yeniay sürecinde olacaksınız. 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR 

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiş yapıyor , bu durum sizler için kalabalık gruplar içerisinde daha aktif rol alacağınızı işaret ediyor. Bazılarınız bu dönem arkadaşlarınızla sosyalleşebilirsiniz. 28 Ocakta Kova burcunda Yeniay meydana gelecek bu durum sizler için yolcuklarla ilgili, yabancılarla ilgili veya uzak şehirlerle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Akademik konularda girişimler için fırsatlar karşınıza çıkabilir. 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR 

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiş yapıyor, bu durum sizler için iş hayatında enerjinizin arttığını işaret ediyor. Bu geçiş bazı durumlarda iş arkadaşlarınızla veya otorite ile ilgili sert çıkışlar yapmanıza neden olabilir. 28 Ocakta Kova burcunda Yeniay meydana gelecek bu durum sizler için, finansal konularda yenilikleri getiriyor. Eşinizin veya iş yaptığınız kişilerin geliri ile ilgili bir takım fırsatlarınız karşınıza çıkabilir. 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR 

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiş yapıyor, sizlerin  yolculuklar, kişisel gelişim , medya, yayıncılık gibi konularda motivasyonunuz artıyor. 28 Ocakta Kova burcunda Yeniay meydana gelecek bu durum ilişkilerle ilgili veya evlilikle ilgili yenilikleri getiriyor. Bazılarınız bu dönem yeni ortaklı işler yapmak için girişimler başlatabilir.Yeni bir kişi ile tanışma fırsatınızın olacağı bu dönem , başkalarıyla yeni başlangıçları işaret ediyor. 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR  

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiş yapıyor , bu durum sizler için psikolojik arayışlarınızı işaret ediyor. Ayrıca bu dönem finansal konularla ilgili  bir takım mücadeleleriniz olabilir. 28 Ocakta Kova burcunda Yeniay meydana gelecek bu durum sizin günlük işleyişiniz de hareketlilik getiriyor. İşinizle , iş arkadaşlarınızla, sağlığınızla veya evcil hayvanlarla ilgili gelişmeleriniz olabilir. İş yapış şekliniz ile ilgili yeni değişimleriniz söz konusu olabilir.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR 

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve bu durum sizler için evliliğinizle ilgili hareketli gündemleri getiriyor. Ayrıca ortaklı işlerinizde hareketli gündemleriniz olabilir. 28 Ocakta Kova burcunda Yeniay meydana gelecek bu durum sizin aşk hayatınızla ilgili veya çocuklarla ilgili başlangıçları işaret ediyor. Bazılarınız bu dönem yeni kişilerle tanışabilir. Son dönem iş hayatınızla ilgili yaşadığınız dağılmalar bu hafta toparlanıyor, odak noktanız değişiyor. 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR 

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve sizlerin günlük hayatınıza enerji geliyor. Motivasyonunuzun artacağı bu dönem , yakın çevrenizle ani çıkışlar yapmamaya özen gösterin.  İş arkadaşlarınızla birlikte yeni girişimler yapmanız için destekleniyorsunuz. 28 Ocakta Kova burcunda Yeniay meydana gelecek bu durum sizin aile ile ilgili, emlak ile ilgili veya evinizle ilgili yenilenmeyi getiriyor.  Aile ilişkilerinizde yeniay etkisi ile yeni gelişmeler yaşanabilir. 

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR  

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiş yapıyor ve bu durum sizler için eğlence hayatınızın hareketlenmesini işaret ediyor. Bazılarınız bu dönem çocuklarla ilgili konularla ilgilenebilir. 28 Ocakta Kova burcunda Yeniay meydana gelecek , bu durum sizler için yakın çevreniz, akrabalarınız, kardeşlerinizle ilgili yeni gündemleri getiriyor. Ayrıca bazılarınız bu dönem yolculuklar, ticari konular, eğitim konuları ile ilgili yeni kararlar alabilir. 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR 

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiş yapıyor bu durum sizler için , ev hayatınızla ilgili enerjinizin arttığına işaret ediyor. Bazılarınız bu dönem aile içinde fevri çıkışlar yapabilir.  28 Ocakta Kova burcunda Yeniay meydana gelecek ,bu durum sizler için gelirinizle ilgili gelişmeleri getiriyor. Kazançlarınız artabilir yeni teklifler alabilirsiniz. Parasal konularda yeni gelişmeleri motivasyonunuzu artırabilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR  

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiş yapıyor,  yakın çevrenizle ilgili gündemlerde enerjiniz artıyor. Akrabalarınızla, komşularınızla, yakın çevrenizle ilgili konularda iletişimde dikkatli olunması gereken bir süreçte olacaksınız. 28 Ocakta Kova burcunda Yeniay meydana gelecek , yaşamınızın genelinde yenilik enerjisini getiriyor. Bazılarınız kariyeri için yeni girişimler başlatabilir. Sizin burcunuzda gerçekleşecek bu yeniay ile birlikte yeni kararlar alabilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR 

Bu hafta Mars Koç burcuna geçiş yapıyor bu durum sizler için finansal konularla ilgili hızlı gelişmeleri getiriyor. Odak noktanız da para ile ilgili konular olduğu için , harcamalarınızda  artabilir.  28 Ocakta Kova burcunda Yeniay meydana gelecek , bu durum  iç dünyanızda rahatlama enerjisini getiriyor.  Bazılarınız bu dönem yalnız kalıp dinlenme ihtiyacı hissedebilir. Bırakmak istediğiniz duygu ve düşüncelerinizi veya alışkanlıklarınızı yeniay süreci ile kolaylıkla bırakabilirsiniz.

MAİL : nurgul.duzenli @hotmail.com

FACEBOOK  : https://www.facebook.com/Nurg%C3%BCl-D%C3%BCzenli-Astrolog-ve-Kuantum-Ya%C5%9Fam-Ko%C3%A7u-1552415275038178/

 BLOG : http://nurgulduzenli.blogspot.com.tr/2015/07/astroloji.html

*Astroloji doğum haritası yorumu için ve Kuantum Yaşam Koçluğu seansları için yukarıdaki mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 Nurgül DÜZENLİ

Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu

 

                                                                                                                     

 

 

Published in Astroloji


 

Bu hafta gökyüzünde Güneşin Kova burcu geçişi ve Mars –Satürn arasında ki, sert açı gündemi var. Kova burçlarının doğum günleri kutlu olsun. Önümüzdeki bir ay boyunca, özgürlük, eşitlik, adalet konuları ön planda olabilir, herkesten farklı , sıra dışı düşünceler  gündemde yer edebilir. Mars -Satürn arasındaki açı ise,  bu hafta gerginlikleri, yanlış anlaşılmaları , girişimlerde  engellemeleri ortaya çıkarabilir.  Hafta için de stres oluşturacak gündemler söz konusu olabilir veya çevrenizde gelişmelerde aksilikler yaşanabilir. Bu geçişlerin burcunuz ve yükselen burcunuzu nasıl etkilediğini bir arada okuyunuz, sevgiler

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR  

Haftaya başlarken odak noktanız da  iş hayatınızla ilgili konular var. Çalışma  arkadaşlarınızla duygusal hassasiyetleriniz olabilir.  Kariyerinizde ilerlemek için yeni görüşmeler yapabilirsiniz,  bazılarınız bu dönem yeni kararlar alabilir.  Bu hafta içsel huzursuzluklarınız olabilir, içsel karmaşa yaşayabilirsiniz. Cuma günü Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor ve önümüzdeki  bir ay boyunca gündeminiz, sosyal ortamlar, arkadaşlarınız, kalabalık gruplar olacaktır. Bu süreçte gelecek beklentileriniz, umutlarınız daha belirgin bir durumda olabilir. 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR  

Haftaya başlarken odak noktanız da çocuklarınız olabilir. Bazılarınız kendinizi daha farklı ortaya koymakla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Bu dönem yaşamınızda uzak şehirlerle ilgili veya yabancılarla ilgili yeni kararlarınız olabilir.  Bazılarınız çıkacağınız yolculuklarda yeni şeyler öğrenebilir veya öğretebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal gruplar içinde aksilikler söz konusu olabilir. Cuma günü Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor ve önümüzdeki  bir ay boyunca gündeminiz kariyeriniz ve otorite konumundaki kişiler olacaktır, ayrıca  kendinizi ortaya koyacağınız koşullarla karşılaşabilirsiniz.  

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR  

Haftaya başlarken gündeminizde aileniz var. Evinizin durumu, aile bireyleriniz konusunda hassas yaklaşımlarınız olabilir. Finansal konularda yeni kararlar alıp, uygulamaya geçmek için fırsatlarınız söz konusu olabilir.  Bu hafta işinizle ilgili gecikmeler yaşanabilir veya otorite konumundaki kişilerle gerginlikleriniz olabilir. Cuma günü Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor ve önümüzdeki  bir ay boyunca gündeminizde yolculuklar  söz konusu olabilir. Bazılarınız yüksek öğrenim ile ilgili veya kişisel gelişim ile ilgili çalışmalara dahil olabilir.

YENGEÇ  VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR   

Haftaya başlarken gündeminizde yakın çevreniz, kardeşleriniz var. Çevrenizle kurduğunuz iletişimde yeni gündemler ortaya çıkarken , yeni kararlar alabilirsiniz. Hafta içinde yolculuklarda aksilikleriniz olabilir. Bu hafta Cuma günü Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor ve önümüzdeki  bir ay boyunca gündeminiz finansal konular olacaktır. Başkasının geliri, eşin geliri veya ortağın geliri ile ilgili gündemler bu ay sizleri bekliyor. Ayrıca kendi psikolojiniz ile ilgili yeni durumlar fark edebilirsiniz. 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR 

Haftanın ilk günü finansal konularda düşünceleriniz söz konusu olabilir. İşinizle ilgili konuştuğunuz , yeni kararlar aldığınız gündemleriniz olabilir. Bu dönem işiniz için yeni teklifler gelebilir. Salı günü civarı akrabalarınızla olmak isteyebilirsiniz.  Bu hafta para kaynaklı, gecikmeler, aksilikler yaşanabilir. Cuma günü Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor ve önümüzdeki  bir ay boyunca gündeminiz ilişkileriniz, evliliğiniz olabilir. Bazılarınız bu dönem ortaklı işler yapmak isteyebilir. İlişkilerinizde daha özgür kararlar almak isteyebilirsiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR  

Haftaya başlarken dış görüntünüzle ilgili değişim yapma fikrinde olabilirsiniz. Bu dönem gündeminizde eğitim konuları olabilir veya çocuklarla yeni gelişmeler yaşanabilir.  Yaratıcılığınızın geliştiği bu dönem , kazançlarınız ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca evliliğinizde veya ortaklı işlerinizde stresli gelişmeler yaşanabilir.  Cuma günü Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor ve önümüzdeki  bir ay boyunca gündeminiz günlük iş koşulları, sağlığınız, çalışanlarınız veya evcil hayvanlarınızla ilgili konular olabilir. İş koşullarında bireyselliğinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR  

Haftanın başlangıcında içsel olarak yalnız kalmak ihtiyacınız olabilir. Bu hafta manevi konularla ilgilenebilirsiniz. İnançlarınızı değerlerinizi sorguladığınız bu dönem , yaşadığınız yer ile ilgili değişim kararları alabilirsiniz. Bu hafta iş hayatınızla ilgili gelişmeler  stresli olabilir, yeni adım atmak çok kolay olmayabilir. Cuma günü Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor ve önümüzdeki  bir ay boyunca gündeminiz, aşk hayatınız , çocuklar , hobileriniz, eğlence hayatı gibi konular olabilir. 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR  

Haftanın başlangıcında   sosyal konularda daha aktif olabilirsiniz. Bu dönem yaşamınızda yeni kararlar alabilir , eğitim gündemleri söz konusu olabilir. Yakın çevreniz  daha aktif rol alabilirsiniz, paylaşımlarınız artabilir. Bu hafta aşk hayatınız veya çocuklarla ilgili konularda gerginlikleriniz olabilir. Cuma günü Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor ve önümüzdeki  bir ay boyunca gündeminiz, aileniz ve evinizle ilgili konular olacaktır. Bazılarınızla emlak ile ilgili işlerle ilgilenebilir veya taşınma kararı alabilir. 

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR  

Haftaya başlarken kariyerinizle ilgili planlamalar yapma isteğiniz olabilir. Ayrıca bu dönem işinizle ilgili yeni teklifler gündeme gelebilir veya yeni kararlar alabilirsiniz. Bu hafta ailenizle ilgili gelişmeler, kafanızı karıştırabilir, bazı zorlu konular yaşanabilir. Cuma günü Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor ve önümüzdeki  bir ay boyunca gündeminiz, komşularınız, arkadaşlarınız, akrabalarınız olacaktır. . Bu dönem sosyal medya ile daha çok ilgilenebilirsiniz. Bazılarınız bu dönem eğitim konularında yeni girişimler başlatabilir veya kısa yolculuklara çıkabilir. 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR 

Haftaya başlarken bazılarınız yolculuklarla ilgili planlamaları söz konusu olabilir. Bu dönem Merkür’ün sizin burcunuzda hareket ediyor olması, yeni öğrenilecek gündemleriniz olduğunu işaret ediyor. Ticaret ile ilgili,  trafikle ilgili veya yolculuklarla ilgili gündemleriniz olabilir. Bu hafta yakın çevrenizde, akrabalarınızla, kardeşlerinizle iletişimde dikkatli olmakta fayda var,  stresli konular gerçekleşebilir. Cuma günü Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor ve önümüzdeki  bir ay boyunca gündeminiz, finansal konular ,  kazançlarınız olacaktır. Yaşamınızda para ile ilgili konularda yeni gelişmeler yaşanabilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR 

Bu hafta bütçe planlaması yapmak isteyebilir veya finansal konuları daha çok düşünüyor olabilirsiniz.  Hesapta olmayan ödemeler ortaya çıkabilir veya beklediğiniz paralar gecikebilir. Cuma günü Güneş sizin  burcunuza  geçiş yapıyor ve önümüzdeki  bir ay boyunca yaşamınızın genelinde kendinizi ortaya koyacağınız durumlar söz konusu olacaktır. Çevreniz tarafından fark edileceğiniz bu süreçte, yaşamınız güneşin ışığı ile aydınlanıyor ve hareketleniyor. Bu dönem fiziksel değişimler gerçekleştirebilirsiniz. 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR 

Haftanın başlangıcında ilişkilerinizle ilgili konular odak noktanız da olabilir. Bu dönem sosyal çevrenizde iletişiminizin yoğunlaştığını gözlemleyebilirsiniz. Gelecek planlarınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Cuma günü Güneş Kova burcuna geçiş yapıyor ve önümüzdeki  bir ay boyunca gündeminiz, kendi iç dünyanız olabilir. Bazılarınız bu dönem psikolojik konularla ilgilenebilir, kendinizde sorgulamalar yapabilirsiniz.  Bu hafta aile ilgili gündemlerinizde stresli konular olabilir.

MAİL : nurgul.duzenli @hotmail.com

FACEBOOK  : https://www.facebook.com/Nurg%C3%BCl-D%C3%BCzenli-Astrolog-ve-Kuantum-Ya%C5%9Fam-Ko%C3%A7u-1552415275038178/

 BLOG : http://nurgulduzenli.blogspot.com.tr/2015/07/astroloji.html

*Astroloji doğum haritası yorumu için ve Kuantum Yaşam Koçluğu seansları için yukarıdaki mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 Nurgül DÜZENLİ

Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu

 

Published in Astroloji


12 Ocak Yengeç Burcu'nda Dolunay Sizi ve Ükeyi Nasıl Etkiliyor ?

 12 Ocak 2017 Saat 13.33’te Yengeç Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşiyor ve etkilerini 5-19 Ocak aralığına yayıyor olacak. Her Yeniay’ın yeni başlangıçlarla ilgili olmadığı gibi, bazı Yeniay veya Dolunay’lar daha iyimser iken, bazılarının daha zorlayıcı etkilere sahip olduklarının en güzel örneklerinden birini bu Dolunay’da yaşamaktasınız. Yılın en zorlayıcı haftalarından biri karşımızda dururken, bu hafta genelinde birçok insanın ikili ilişkiler ve iş hayatı yeniden yapılandırılıyor, yeni şekiller alıyor ve ülke açısından stresli etkileri aşmak istiyor olacak. 

Doğada hiçbir şey iyi veya kötü bir “amaç” gütmediği için, etkileri daha zorlayıcı görünen bu tip bir Dolunay’ı, kötü enerji zamanı olarak algılamak yerine; 

 “Kendimi ne kadar kontrol edebiliyorum ?, Güven duygusuna yeterince sahip miyim ?, Hayatımdaki insanlarla aramdaki bağlar gerçekten kuvvetli mi yoksa değil mi ? Bedenime, ruhuma ve yaşamıma özen gösteriyor muyum ?” , “Temel güvenlik ihtiyaçlarım ülkemde karşılanıyor mu ve bunu iyileştirmek için neler yapabilirim.. “ sorularını sormak belirli bir farkındalık yaratacaktır. 

Yengeç, öncelikli olarak “savunmanın” alanıdır ve yeri gelince nefret veya duygu sömürüsü yoluyla da kendini savunmayı iyi bilecektir. (Yengeç alanının negatif anlamıdır ve bu cümle belirli bir insana yüklenemez) Hafta genelinde özellikle Mars, Merkür ve Pluton’un oluşturduğu “kışkırtıcı” görünümler sayesinde, kelimelerinizle diğer insanları acıtabilir, şiddetli tartışmalara çekilebilir ve diğer yandan sözcükleri duygu sömürüsü yapma, kendini acındırma veya pasif agresifliğe aracı yaparak karşınızdaki insanları manipule edebilirsiniz. Oysa belirli bir tartışma alevleneceği anda kendine “dur” diyebilmek yine sizin elinizdedir. Öfke çaresizliğin aynasıdır ve ancak yeterince zeki olmayanlar kendilerini bağırarak, argo sözcükler kullanarak ve şiddete başvurarak anlatabilirler; çünkü kendilerini ifade edecek başka bir yolları yoktur. İşte bu tuzağa düşmemeniz, ilişkilerde şiddetli sözlü çatışmalara çekilmemeniz için bu hafta savunma mekanizmanızı “kendine dur diyebilmek” olarak belirleyin ve süreçten maksimum fayda elde edin ! 

12 Ocak 2017'de başlayacak Sertifikalı Temel Seviye Astroloji Eğitimi ile ilgili bilgi almak için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail yazabilirsiniz.

Yıllık veya tek soru danışmanlık için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. a mail yazarak bilgi alabilirsiniz. 

Bu süreçte faydalı olarak yapılacaklar;

-Regresyon, aile dizimi, aile danışmanlığı almak, mağaralar, arkeolojik bulgular ve yer altını ilgilendiren konularda araştırmalar yapmak, evin düzenini yeniden sağlayıcı dekorasyon değişiklikleri, geçmiş olayları ilgilendiren bir yazı yazmak, bilinçaltı çalışmaları yaptırmak, rüya günlüğü tutmak , “Temel güvenlik ihtiyaçları üzerine düşünmek ve sevgi alışverişinde bir problem olup olmadığı hakkında gözlemler yapmak.” 

-Dolunay anında etkin enerjide ve yaklaşan görünümdeki Mars Satürn karesi, 18-19-20 Ocak başta olmak üzere ay sonuna dek bağımlılıklardan kurtulmak anlamında yeni yollar açıyor olacak. Sigarayı bırakmak, bağımlı olduğunuz ve size negatif hissettiren insanları yaşamınızdan çıkarma kararı almak anlamında destekleyici olan bu süreçte, ikili ilişkiler hem arkadaşlıklar hem de özel yaşam anlamında testlerden geçiyor olacak. Frekansınızın bir olmadığı herkes ile yol ayrımına gelirken, frekansınızın tuttuğu insanlarla yola devam ediyor olacaksınız. Mars Satürn karesi ayrıca, geçmişten gelen insanlar ve duygularla karşılaşmak anlamını da taşıyor olacak. 

-Dolunay anında etkin olan Şiron desteği ile, aile alanınızdaki temel problemleri yeniden gözlemleyebilir, korkularınızla yüzleşebilir, bilinçdışınızdan şu anınıza etki eden en temel korku ve kaygılarınızı daha rahat gözlemleyebilir, iyileştirme amaçlı tedavi süreçlerine katılabilir, bu süreci bol bol ağlayarak, duygularınızı dışa vurarak, korkularınızı kabul ederek belirli bir olgunlaşma döneminin başlangıcı olarak kabul edebilirsiniz. 

-Dolunay zamanı evinizin güvenlik sistemini yenilemek veya kontrol iyi bir fikirdir. Maddi ve manevi güvenliğinizi arttırın ve hem maddi hem de manevi hırsızlıklara karşı temkinli olmayı tercih edin.

-Duygusal ve maddi anlamdaki ihtiyaçları doğru tanımlamak

-Güven duygusunu arttırabilecek çalışmalar yapmak (Psikologlar desteği ile)

-Gayrimenkul, miras gibi işlerle ilgili oluşabilecek problemleri çözümlemek

-Kanser tarama testi yaptırmak

-İlişkilerde geçmişi öne sürerek konuşmadan, şimdiyi değerlendirerek iletişim kurmak. 

Bu Dolunay’da etkin olan Jüpiter Ay bağlantısı, özellikle yaşanmakta olan olayların birden bire büyüyeceği, yayılacağı, çoğalacağı etkiler yaratmakta. Özellikle kütüphane veya bilgi saklanan yerlerin yanması, yakılması, ulaşım araçları ve bilgi ağlarında oluşabilecek teknik arızalar, problemler, eylemler gibi konu başlıklarına da dikkat edilmesi önemlidir.  

Dolunay Pluton ile karşıt açıda;

Büyük dönüşüm ve kırılma zamanını gösteren bu etki ile yapabileceğiniz en iyi şey, enerjinizi büyük bir amaca, hedefe yönlendirmek ve proje geliştirmektir. Yönetme, idare etme, güç ve baskı kullanmayı da anlatan bu görünüm, erkekler, patronlar ve yaşlılarla ilgili konularda gelişebilecek ilişki problemlerini de gösterebileceği için, ılımlı davranmak ancak korkuları, kaygıları ve geçmişten bugüne etki eden üzüntüleri açık bir dille ifade etmek yararlı olacaktır. 

Yengeç Yeniay zamanı, 12 Ocak 2017’ye yaklaşan günler ve geçen bir haftada;

Dinlenin, sakin ortamlarda olmayı tercih edin, tartışmaların içine çekilmekten uzak durun, korku yerine sevgi ile hareket edin, sadece kendiniz için değil, sevdikleriniz ve ülkemiz için de iyi niyetlerinizi eksik etmeyin. Evinizin bakımı ve güvenliği ile ilgilenin, farkında olmadan annelik yaptığınız insanlara karşı yeniden ve olması gereken pozisyonunuzu alın. Alevlenen problemlerin üzerine gitmeyin veya terk etmeyeceğiniz limanın gemilerini yakmayın !  

Gökyüzünde Etkin Büyük Kare;

Bu Dolunay anında, gökyüzünde öncü burçlarda büyük kare oluşuyor. Uranüs, Pluton, Jüpiter ve Dolunay’ın dahil olduğu bu büyük kare, son derece stresli kırılma noktalarının açığa çıkacağı bir enerjiyi aktif hale getirirken, aile, temel güvenlik, vatan millet sevgisi, korunma ihtiyacı, ülke ile ilgili konular, annelik, yaşam alanını ilgilendiren konularda problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Bu büyük karenin çıkış noktası gökyüzünde etkin Balık Burcu’ndaki stelyum olacağına göre; problemlerin çözümünden kaçmak, kaçınmak, geride durmak, kendini ilaçlarla veya maddelerle teskin etme yoluna gitmek yerine gönlü evrensel sevgiye açmak, toleranslı olmak, bağışlayıcı, hoşgörülü ve fedakar tarafları öne çıkarmak, değişimden kaçmamak ve esnek davranmak, yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek, sanatsal ve spiritüel çalışmalarla ilgilenmek, kişisel gelişime, yüzmeye zaman ayırmak ruha iyi gelecek ve stresli enerjiyi rahatlatacaktır. 

Sağlık

Mars’ın dahil olduğu görünümler ile kırıklar, boğulma, mide spazmları,  trafik kazaları, ayaklar, hormonal rahatsızlıklar ve kan dolaşım sistemini ilgilendiren rahatsızlıklara karşı özellikle temkinli olmayı tercih edin. Doğalgaz zehirlenmesi ve su ile ilgili problemlere karşı önlemlerinizi almaya dikkat edin.

 

Ülke Anlamında;
Bu Dolunay Türkiye’nin liderler ve anayasayı anlatan görünümleri ile doğrudan temas kuruyor. 
 
TBMM Genel Kurulu'nda Türkiye Cumhuriyeti Anayasasında Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi görüşmelerine 9 Ocak 2017 tarihinde başlanacağına ve bu görüşmeler yaklaşık 15 gün süreceğine göre, anayasa değişikliği ile ilgili görüşmelerde yaşanabilecek olumsuzluklar vurgulanırken, diğer yandan Ağustos 2016’dan beri özellikle vurguladığım üzere, bu Dolunay’dan itibaren, Ocak ayının geri kalan günleri ve Şubat, Mart aylarının tamamında siyasi liderlerin güvenlik önlemlerinin arttırılması elzem hale geliyor. 
 
17-18-19 Ocak 2017 içinde bulunduğumuz süreçte özellikle zorlayıcı günler olabilir.
 
Cumhurbaşkanımızın Şubat’taki Tutulmalarda zorlayıcı etkiler altında olması ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun Satürn Güneş kontağı yaşaması bu isimlerin bireysel olarak daha temkinli olmasını gerektirecek zamanda olduğumuzu göstermekte. (Hali hazırda susikast olasılığına karşı Kemal Kılıçdaroğlu’na zırhlı araç tahsis edildi.)
 
Ayrıca; kadınları ilgilendiren konularda zorluklar, kadın cinayetleri ve havayollarını, havaalanlarını, uçakları ilgilendiren konularda zorluklar, terör eylemleri önümüzdeki zamanda karşılaşacağımız diğer konu başlıkları olacak.
 
Dünya genelinde terör olaylarında artış beklenebilecek bu hafta genelinde, “nükleer santraller ve nükleer materyallerin silah yapımında kullanılması ile ilgili cümleler” gibi konu başlıklarını da duyabiliriz. 
 
Antalya, Sinop, Antakya (Hatay), Zonguldak, Isparta, Şırnak ve Siirt bu Dolunay’dan maksimum etki alan şehirler olacak.
 
Suriye sınırına yakın Reyhanlı ve Afrin(Suriye),  İdlib (Suriye) bölgeleri hassas etkiler almakta
 
Cilvegözü sınır kapısı (Antakya-Hatay) bölgesi özellikle problemlerle dikkat çeken bir alan olabilir.
 
 
Ülke ile ilgili Ağustos 2016’da paylaştığım öngörülerim için:http://incididem.blogspot.com.tr/2016/07/darbe-girisimi-sonrasi-turkiye-astroloji.html
 
29 Ocak 2017’ye dek devam eden Mars Balık Burcu geçişinin ülke ve size nasıl etki ettiğini okumak için buraya tıklayabilirsiniz: http://incididem.blogspot.com.tr/2016/12/19-aralk-2016-29-ocak-2017-mars-balk.html
 
30 Aralık 2016 Öteki Gündem Programı’nda 2017 için Öngörülerimi paylaştığım videoyu buradan izleyebilirsiniz: 
 
 

 

12 Ocak 2017'de başlayacak Sertifikalı Temel Seviye Astroloji Eğitimi ile ilgili bilgi almak için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail yazabilirsiniz.
 

Yıllık veya tek soru danışmanlık için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. a mail yazarak bilgi alabilirsiniz. 

 
BURÇLAR İÇİN ÖZET
 
12 Ocak 2017 Yengeç Burcu’nda Dolunay Koç Burcu Önerileri
-Gayrimenkuller ile ilgili beklentilerde sonuçlanmalar alınabilir.
-Davalardan sonuçlar alınabilir
-Aile büyükleri ve eş ile ilişkide zorlanmalar yaşanabilir. Kriz yönetimini iyi yapmalısın.
-Gizli ilişkiler ortaya çıkabilir.
-Taşınma yaşanabilir.
-Ev, yuva, aile ve güvenlik konularının ön plana çıktığı zamandasın.
 
12 Ocak Yengeç Burcu’nda Dolunay Boğa Burcu Önerileri
-Yakın çevre, akrabalar, kardeşler ve komşularla ilişkilerde dikkatli olunması gereken zaman
-Önemli haberler alınabilecek zaman
-Sosyal medya hesapları, yolculuklar ve internetle ilgili geçici problemler yansıyabilir.
-İş hayatı alanında kırılma dönemi. Bu süreçte kaybetmeyi istemediğiniz işlerde daha ılımlı ve alttan alan olmalısınız.
-Takım çalışmaları, kalabalık ortamlar  ve sınavlardan başarılı sonuçlar elde edilebilir.
-İlişkilerde araya soğukluk ve mesafe girebileceği için dengeli davranmak faydalıdır.
 
12 Ocak Yengeç Burcu’nda Dolunay İkizler Burcu Önerileri
-Sahip olunan maddi manevi kaynaklar ile ilgili önemli dönüşüm süreçleri
-Gayrimenkul yatırımı yapmak ve ev alıp satma konuları gündem olabilir
-Eş, ortak ve baba gibi eril figürler ile ani ve büyük ses getirecek olaylar yaşanabilir
-Bu kişiler ile eskimiş ve tamamlanması gereken durumlar var ise arınma ve temizlenme süreci yaşanabilir
-Kariyer hayatında hatalar ve yanılgılar sonucu yara almamaya dikkat etmek gerek
 
12 Ocak Yengeç Burcu’nda Dolunay Yengeç Burcu Önerileri
-Dış görünüş ve topluma sunulan kimlikte çok önemli dönüşümler yaşanabilir
-Patronlar, eş ve baba gibi eril figürlerden yana manipulasyon yaşanabilir, baskı uygulanabilir
-Güçlü kişilerden önemli iş ve ortaklık teklifleri alınabilir
-Evlilik ve taşınma süreçleri gündeme gelebilir.
-Genel sağlık ve moral durumuna özen gösterilmesi gereken zaman.
 
12 Ocak Yengeç Burcu’nda Dolunay Aslan Burcu Önerileri
-Beraber çalıştığınız eril figürlerden manipülasyonlar ve baskılanmalar hissedebilirsiniz
-Ebeveynler ve otorite kişilerin (eş, baba, patron ) hastane ve tedavi süreçleri olabilir
-Mide ve ayak rahatsızlıklarına, gıda ve alkol zehirlenmelerine açık süreçlerdir
-Ortaklaşa kazançlar veya eşin, ortağın parası ile ilgili gelen paralar, miras ve nafaka konuları ile ilgili gelişmeler
-Psikolojik olarak içe dönük, karamsar ve hassas dönemlerdir. Bilinmeyenlere, ökült, spiritüel, ölüm ve ötesi konulara merak duyabileceğiniz bir zaman dilimi.
-Ruhsal olarak içe dönme, yenilenme ve yaşam dersleri gereği bir şeyleri geride bırakma zamanı.
 
 12 Ocak 2017 Yengeç Burcu’nda Dolunay Başak Burcu Öneriler
-Yakın çevre, akrabalar, kardeşlerle iletişimde problemler gündeme gelebilir.
-Trafikte dikkatli ol !
-İletişim konusunda hatalara açık zaman, alıngan olma !
-Aşık olma zamanı ! ama karşındakini tanımak için zaman ver.
-Evlilik için uygun zamanlama !
Bu esnada, beklediğin para gelebilir, seminer, kurs veya hobilerine yönelmek için uygun zaman.
 
12 Ocak 2017 Yengeç Burcu’nda Dolunay Terazi Burcu önerileri
-Aile büyükleri, kariyer, patronlarla ilişkiler, resmi kurumlarla ilgili konuların öne çıktığı zaman
-İş değişiklikleri yapabilirsin; ancak aile ve patronlarla iletişimde sakin davranmalısın
-Günlük yaşamına aşk, estetik, sosyal ortamlar ve sanatın daha fazla dahil olacağı zamandasın
-Güzellik ve bakım işlerine yönelmek için iyi zamanlama
-Dalgınlık, unutkanlık ve dağınıklığa dikkat ederek enerjini bir noktada toplayabilecek aktivitelere yönelmelisin.
-Hormonal rahatsızlıklar başta olmak üzere sağlığını korumalısın
 
12 Ocak 2017 Yengeç Burcu’nda Dolunay Akrep Burcu Önerileri
-İş ortamında gelişebilecek iletişim krizlerine dahil olmamalısın
-Alternatif iş teklifi aldığında, problemli bir işi bırakıp, yenisini değerlendirmek isteyebilirsin.
-Yakın çevre ilişkileri, mail, görüşmeler, trafik ve ilişkilerdeki iletişimde karmaşıklıklara açık zamandasın.
-Seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler, eğitimler, kişisel gelişim alanlarını değerlendirmek için uygun zamandasın.
-Bu süreçte aşık olabilir, yeni ilişkiye başlayabilir, problemsiz giden ilişkilerde ciddileştirme kararı alabilirsin.
-Çocukların yaşamını ilgilendiren olumlu haberler alabilirsin.
 
12 Ocak 2017 Yengeç Burcu’nda Dolunay Yay Burcu Önerileri
-Miraslar, toplu paralar, ameliyatlar, eşin parası ve dışarıdan gelen gelirlerle ilgili gelişmelerin öne çıktığı zamandasın
-Finansal olarak artıya geçebilirsin, ancak harcamalarda aşırıya kaçmamalısın
-Psikoloğa gitmek, eğer varsa bir sağlık sorununun ardından ameliyat olmak, terapi görmek bu süreçte faydalıdır
-Zihninde olumlu ve pozitif düşüncelere daha sık yer vermelisin
-Kendini açık ve doğru ifade etmeye özen göstermelisin
-Aileden destek görmek, devam eden ilişkilerini iyileştirmek ve evle ilgili yeni kararlar almak için ideal zamandasın
-Aşk duygusunu daha yoğun deneyimleyebilir, zaman zaman melankoli ile karşılaşabilirsin
-Cinselliğe daha fazla odaklanacağın, tensel uyuma ihtiyaç duyacağın zamandasın
-Kariyerinde geleceğe yönelik olumlu kararlar alabilir, yeni projelere, takım çalışmalarına başlayabilirsin.
 
12 Ocak 2017 Yengeç Burcu’nda Dolunay Oğlak Burcu Önerileri
-Yakın dostluklar, ortaklıklar, evlilik ve uzun süreli ilişkilerde test zamanı
-İlişkilerde güven ihtiyacının arttığı süreç
-Uzak mesafeli ilişkileri başlatabilecek zamanlama
-Sorunsuz giden ilişkilerde evlenme, nişanlanma kararı almak için ideal zaman
-Kariyerde iyi bir teklif alma, eğitimler ve seyahatlerden faydalanma zamanı !
 
12 Ocak 2017 Yengeç Burcu’nda Dolunay Kova Burcu Etkileri
-Geçmişten gelen kişiler ve iş bağlantıları ile özel yaşam ve iş hayatında karşılaşabileceğin zamandasın
-İş ilişkilerinde arkandan konuşan veya sana yararı olmayan insanları fark etme zamanındasın
-Başta mide ve göğüsler olmak üzere sağlık durumuna dikkat etmen gereken zaman
-Sportif faaliyetler, sanatsal çalışmalardan yararlanabilirsin.
-Arkadaş çevren, sosyal medya, kitle iletişim araçları, bilgisayar, telefonlarla ile ilgili geçici günlük problemler yaşayabilirsin.
-Bekarsan romantik bir ilişkiye başlayabilirsin.
-Ev boyamak, yaşadığın alanı renklendirmek, renkli objeler denemek için ideal zaman.
 
12 Ocak 2017 Yengeç Burcu’nda Dolunay Balık Burcu Etkileri
-Geçmişten gelen kişiler ve iş bağlantılıları ile özel yaşam ve iş hayatında karşılaşabileceğin zamandasın
-Ani gelişen ilişki teklifleri gündeme gelebilir.
-Enerjin bağışlayıcı, merhametli ve uyumlu olacağı için ilişkiler alanında aşk duygusunu daha yoğun hissedecek ve kazanımlar elde edeceksin
-Çalışma hayatında ilerleme kaydedeceğin, yeteneklerin ve yaratıcılığınla öne çıkacağın zamandasın. Yeni kariyer teklifleri ile karşılaşabilir, ortaklıklar geliştirebilirsin.
-Sportif faaliyetler, sanatsal çalışmalardan yararlanabilirsin.
-Parasal konularda özellikle toplu paralar, miraslar, dışarıdan gelen gelirler ve eş kaynaklı finansal koşullarda beklediklerini elde edebilirsin.
-Arkadaş çevren ve topluluklarla ilgili konularda uyum problemi yaşayabilirsin.
-Çocuklarla ilgili yeni gelişmelere açık zamandasın
-Problemsiz giden ilişkiler için evlenme, nişanlanma, kutlama zamanı !
 
Didem Şarman
 
http://incididem.blogspot.com.tr/2017/01/12-ocak-yengec-burcunda-dolunay-sizi-ve.html
Published in Astroloji

12 Ocak ,  saat  14:34 de, 22 derece Yengeç burcunda Dolunay meydana geliyor. Dolunay açıları zorlayıcı etkileri barındırıyor ve  gökyüzünde büyük kare açısı oluşuyor.  Bu dolunaydan beklenilmeyeni  bekleyeceğimiz , şaşırtıcı gelişmeler yaşanabilir. Genel konuları, aile, ev hayatı , yaşadığımız yer, güvenliğimiz ile ilgili konular olmakla birlikte,  meslek hayatı, hedeflerimiz , otorite konumundaki kişiler, dolunayın gündemleri arasında yer alabilir. Dolunay etkisi ile duygular daha açık ve hassas olabilir, çevrenize kırılgan tepkiler verebilirsiniz. Bu dolunayın bireysel doğum haritalarınız açısından sizlere olan etkisini, burcunuz ve yükselen burcunuza göre okuyunuz , sevgiler. 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR    

Bu hafta Yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek bu durum sizler için , ailenizle ve evinizle ilgili durumlarda etkisi altını alıyor. İş koşullarınızda, kariyer hayatınızda, yöneticilerinizle veya otorite konumundaki kişilerle dolunay etkisi ile çözülmesi gereken gündemleri karşınıza getirebilir. Dolunay açıları sert olduğu için, ilişkilerinizle ilgili yol ayrımlarınız söz konusu olabilir, ayrıca sorunlu olan birliktelikler için boşanmalar gerçekleşebilir. Birliktelikleriniz de hassas, duygusal olabilirsiniz. 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR  

Bu hafta Yengeç burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte yakın çevre ile ilgili konularınız ön plana çıkıyor. Bu dönem yaşamınızda eğitim konuları, iletişim konuları, yabancılar , seyahatler ile ilgili konular dolunay ile birlikte daha belirgin hale geliyor. Ticari yaşamı olanlar , sosyal medya , teknoloji gündemi olanlar yeni gündemlerle uğraşmak durumunda kalabilirler. Yapacağınız planlarda, sürprizli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda kardeşlerinizle birlikte yeni kararlar alabilirsiniz. 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR

Bu hafta Yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek,  bu durum sizler için finansal konularda yeni durumları ortaya çıkarabilir. Maddi konularda yaptığınız planlamalar istediğiniz gibi gitmeyebilir veya zorunlu harcamalarınız söz konusu olabilir. Beklediğiniz alacaklar söz konusu ise gecikmeler yaşanabilir. Bu dönem finansal konularda risk almak için uygun değildir. Sorumluluklarınızı fark edip, işinizle ilgili daha yaratıcı girişimler başlatabilirsiniz. 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR 

Bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay , yaşamınızın yönüyle ilgili değişiklikler getiriyor. Bir takım konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Hayatınızın genel gidişatı yönünde değişiklikler söz konusu olabilir. Ayrıca evlilik,  ikili ilişkiler, ortaklı işler konusunda yol ayrımına gelebilirsiniz veya yeni bir yön belirleyebilirsiniz. Günlük işlerinizi ilgilendiren konularda veya iş arkadaşlarınızla ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz.  Bazılarınız bu dönem aile ilişkilerinde daha aktif yer alabilir. 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR 

Bu hafta Yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek,  bu durum sizler için aile ile ilgili konularda derinlemesine düşünceye itiyor. Dolunay ile birlikte yalnız kalma ihtiyacınız artabilir. Bazılarınız aşk hayatı ile ilgili veya çocuklarla ilgili konularda fikir ayrılıkları yaşayabilir. Ayrıca iş hayatınız ile ilgili bir takım aksilikler söz konusu olabilir veya yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Sağlığınız ilgili veya kemiklerinizle ilgili dolunay etkisi ile dikkatli olmanızda fayda var. Bu dönem ailenize daha çok zaman ayırabilirsiniz. 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR  

Bu hafta Yengeç burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte yaşamınızda geleceğe bakış açınızla ilgili değişimler söz konusu olabilir. Bu dönem sosyal gruplar içinde yer alabilir, kalabalıklarla ilgili yeni gündemleriniz söz konusu olabilir. Arkadaşlarınız veya ilişkiniz ile yaşanacak gündemlerde fikir ayrılıkları söz konusu olabilir. Bazılarınız çocuklarla ilgili gündemlerde yeni kararlar alabilir. Sorunlu  ilişkilerde  yol ayrımları olabilir.  İşinizle ilgili , yaratıcı çalışmalar yapabilir, iş yapış şekliniz de değişimler yaşayabilirsiniz. Aile ile ilgili gelişmelerinizde, duygusal hassasiyetler yaşayabilirsiniz. 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR 

Bu hafta Yengeç burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte yaşamınızda işinizle ilgili önemli gündemler ortaya çıkabilir. Bazılarınız işinizle ilgili yeni kararlar alabilir, değişiklikler yapabilirsiniz. Yaşadığınız yer, hayatınızın temelleri, hedefleriniz, aile koşulları, ev koşulları  konusunda kendi içinizde bir terazi kurmanız yaşamınız için gereklidir. Çevrenizle iletişimde temkinli olmanız gereken bir süreçtesiniz. Dolunay etkisi ile mesleki konularda yaratıcılığınızı ortaya çıkartabilirsiniz. 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR  

Bu hafta Yengeç burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte yakın çevreniz, akrabalarınız, kardeşleriniz veya en çok görüştüğünüz kişilerle ilgili fikir ayrılıklar yaşanabilir. Dolunay etkisi ile çevrenizde yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Bu dönem yaşamınızda yabancılar uzak yerler, seyahatlerle ilgili gelişmeler yaşanabilir. İnançlarınızın sınandığı bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Durumları hayallerinizle değil, gerçekçi bakış açınızla analiz etmeniz size fayda sağlayabilir. Eğitim ,seminer, bir yakım konularda yeni bilgiler öğrenme gündeme gelebilir.

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR 

Bu hafta Yengeç burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte finansal konularla ilgili gelişmeler sizleri bekliyor. Yaşamınızda ortaklı kazançlarınız ile ilgili, eşin geliri ile ilgili, bir gündem söz konusu olabilir. Dolunay etkisi ile parasal konularda fikir ayrılıkları tartışmalara sebep olabilir. Bu dönem soğuk kanlı kalabilmek önemlidir. Eviniz, aileniz ile ilgili konularda , yeni kararlar alabilirsiniz, bazı konularda da onlarla birlikte hareket etmeniz gerekebilir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR  

Bu hafta sizin karşıt burcunuzda dolunay gerçekleşecek, haliyle sizlere etkisi de oldukça fazla olacak. Yaşamınızda ilişkilerle ilgili ve kendi benliğiniz ile yeni kararlar alabilirsiniz. Bu dönem bazılarınız evlilikle ilgili kararlarda yol ayrımına gelebilir. Bir müddettir yaşadığınız içsel karmaşalarınız dolunay ile birlikte bir karara bağlayabilirsiniz. Ailenizle ilgili, işinizle ilgili konularda bazı yeni durumlar ortaya çıkabilir. 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Bu hafta Yengeç burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte iş koşullarınız ile ilgili gelişmeler sizleri bekliyor. Yaşamınızda günlük işleyişinizi değiştirecek bir takım gündemler yaşanabilir, bazılarınız bu dönem sağlık ile ilgili kontroller yaptırabilir. Sizler için yeteneklerinize güvenme dönemi, planlamalar yapıp değişim için yeni girişimler yapmanız gerekebilir.  Bu dönem dolunay etkisi ile çevrenizde iletişim trafiği artabilir, aile ile ilgili gelişmelerle ilgilenebilirsiniz. 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR 

Bu hafta Yengeç burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte aşk hayatınızda değişimler sizleri bekliyor. Bir müddettir süregelen sorunlu ilişkiler için yeni konular ortaya çıkabilir. Yaşamınızda kalabalık gruplar içinde veya arkadaşlarınızla ilgili beklemediğiniz bir konu biraz canınız sıkabilir. Fikir ayrılıklarını çok büyütmeden yol almanız bu dönem önemli. Dolunay ile birlikte çocuklarla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. 

MAİL : nurgul.duzenli @hotmail.com

FACEBOOK  : https://www.facebook.com/Nurg%C3%BCl-D%C3%BCzenli-Astrolog-ve-Kuantum-Ya%C5%9Fam-Ko%C3%A7u-1552415275038178/

 BLOG : http://nurgulduzenli.blogspot.com.tr/2015/07/astroloji.html

*Astroloji doğum haritası yorumu için ve Kuantum Yaşam Koçluğu seansları için yukarıdaki mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. 

 Nurgül DÜZENLİ

Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu

 

 

Published in Astroloji

Batı takvimine göre 2017 senesine henüz girdiğimiz şu günlerde aslında Çin Takvimine göre Maymun senesinin son ayındayız. 28 Ocak ta “ay takvimine göre”, 3 Şubat ta ise güneş takvimine göre 2017 Yin Ateş Horoz senesi başlıyor. Bu tarihlere kadar hala Maymun senesi devam ediyor. Hal böyle ama 2016 Eylül ayından beri Yin Ateş Horoz senesinin etkilerini yaşamaya başladık aslında, özellikle yin ateş çok vurgu yapıyor.

5 Ocak’ta Çin Takvimine göre Yin Metal 辛 ÖKÜZ 丑 (toprak) ayına girdik.

5 elementin birbirini üreten ve yok eden döngüsünde toprak metali ürettiği için bu iki element arasında anne çocuk ilişkisi bulunmakta. Ayrıca Yin Metal 辛, MAYMUN senesinde Yang Ateş  丙 ile ikili uyum sergiler. (bu ay bir Yang Ateş erkeği/kadını, Yin Ateş kadını/erkeği ile tanışabilir, evlilik kararı verebilir, ortak iş yapabilir.) Yer burcu Öküz ise bu uyumu destekler, bu anlamda daha uyumlu ilişkilere ve barışçıl bir süreç için atılan samimi adımlara işaret eder.

Su enerjisinin daha çok ön plana geçecek olması mekânlarda su ile ilgili sorunların artmasına, su ile ilgili doğal felaketlere sebep olabilir.  Ayrıca metal elementi doğum-serpilme-ölüm döngüsünü tamamlayarak tam da bu dönemde toprağın içine gireceği için artık çok zayıf; uçak, araba, gemi gibi metal araçlarla ilgili kaza haberlerini duyabiliriz.

Yin metal değerli bir mücevhere benzetilir. İnsanları (yin metal gününde doğan insanlar), güzel, şık ve zarif olurlar ve genellikle hayattaki güzel şeyler onlar için çok önemlidir.  Dışarıdan yumuşak görünseler bile, içeriden çok sert ve soğukkanlı olabilirler. Parıldamayı ve ilgi odağı olmayı severler.

Öküz burcu 4 toprak burcundan birisidir. Kış toprağı olması ve ateş desteğinin olmamasından dolayı toprak kalitesinin en zayıf olduğu burçtur.(çamurlu toprak)  Artık bahar kapıya dayanmıştır. Çin Sembolizminde çalışkanlığı, azmi ve dayanıklılığı temsil eder. Tek başına barışçıl bir burç olmasına rağmen özellikle iki toprak burcuyla bir araya geldiğinde( Keçi-Köpek ) Toprak Cezası oluşturur. Bu ceza hem haritasında bu toprak burçlarından olanları olumsuz etkiler hem de evrende toprak enerjisi dengeden çıkar ve deprem, toprak kaymaları, trafik kazaları hatta uçak kazalarına sebep olabilir.  Kazaların birçoğu toprak elementiyle ilgili olacağı için bu ay geniş toprak alanlarda bulunanlar, dağ sporları yapanlar, hızlı araba kullananlar için risk teşkil edebilir. Bu ay içerisinde Köpek ve Keçi günlerine de dikkat etmek gerekir. (8 Ocak, 11 Ocak, 20 Ocak, 23 Ocak, 1 Şubat) Toprak cezası, doğum haritasının sene, ay, gün, saat sütunlarından herhangi birinde Köpek ve Keçi olanlarda natal haritalarından ve evrenden kuvvetli toprak etkisi alacakları için sağlık problemleri, uyumsuz insan ilişkileri, aile içi anlaşmazlıklar yaşatabilir.

Toprak enerjisi organlardan mide, dalak, pankreas, kaslar ve hücreleri,  hamur işi ve tatlıları, nemli havayı, mevsimlerden her dört mevsimin bittiği dönemleri ( Öküz ayıyla kış mevsimi son bulur), duygu olarak derin düşünme,  gezegenlerden ise Dünyamızı ve Satürn’ü temsil eder.  Toprak elementi vücudumuzda dengedeyse halinden memnun, tatmin olmuş, bereketli, doğurgan, dengeli, uyumlu, kendi merkezimizde hissederiz. Bu element dengeden çıkmışsa sağlık anlamında temsil ettiği organlarla ilgili (mide, kaslar, hücreler) sağlık problemlerinin yanı sıra uyuşukluk, kilo almak, yerine getirilmemiş işler, eksik bırakma, sıkışmış hissetme, kaygı, endişe, güvensizlik, aşırılık, bencillik hissederiz.

Öküz burçları Farelerle dost burçlar. Fare burçları bu ay uyumlu bir ay geçirecekler.

Çin Astrolojisinde Öküz-Yılan-Horoz bir aradayken metal uyumu gerçekleşir. Öküz ayı Horoz senesine göz kırpıyor.  Ay boyunca Yılan, Öküz ve Horoz günlerinde metal uyumu olacak.( 6 Ocak, 10 Ocak, 14 Ocak, 18 Ocak, 22 Ocak, 26 Ocak, 30 Ocak, 3 Şubat) Metal enerjisi bu ay toprağa gireceği için olması gereken güçte değil. Bu yüzden metal dengede değil. Bu sebeple bu uyum yaşanan günlerde metalle ilgili kazalar da yaşanabilir. Haritasında Horoz ve Yılan olanlar bu ay metal uyumunu yakalıyorlar. Eğer metal iyi elementleriyse bu uyumun nimetlerinden yararlanacaklar.

Eğer Yang Ağaç, Yang Toprak, Yang Metal gününde veya senesinde doğduysanız, Öküz sizin için koruyucu melek anlamına geliyor. Bu kişiler Ocak ayı boyunca insanlardan yardım alacaklar.

Ateş gününde doğanlar için ( yin ateş  丁 –  yang ateş  丙) bu ay para şansı var. Tabi Toprak (ÖKÜZ ) favori elementleri ise bu finansal kazanç anlamına gelir. ÖKÜZ burcuyla uyumlu olmayanlar bu ay paranızı harcarken kontrollü olmanız gerekir.

Öküzler, Keçi burçlarıyla zıtlık yaşarlar. Bu sebeple ay boyunca Keçi burçları mücadele ve hareket içerisinde olacaklar.  Değişen zamanlar içerisinde kişilere zıt dönemler de yaşanıyor. Bu engellenemez, hayat devam ediyor çünkü. Ama haritasında Keçi burcu olanlara fazla risk almamalarını ve hayatlarında olumlu bir değişiklik yapmaya çalışmalarını önerebiliriz. Çatışmayı azaltmak için üzerinizde “Fare”  Obje taşıyabilirsiniz. Değişim yaşamak ve değişimlere açık olmak negatif enerjiyi hafifletir, zorlamak, inatlaşmak gerginlik yaratır.

 

4 Şubat sonrası 1937-1949-1961-1973-1985-1997-2009 senelerinden birinde doğduysanız Çin Astrolojisine göre ÖKÜZ burcusunuz.

5,6 Ocak – 4,5 Şubat arasında doğduysanız ay sütununuz ÖKÜZ burcudur.

01-03.00 saatleri arasında doğduysanız saat sütununuz ÖKÜZ burcudur.

 

Doğum haritanızla ilgili detaylı bilgi için www.aysunsezgin.com ana sayfada BaZı Hesaplayıcı yı tıklayarak saat, gün, ay ve sene burcunuzu öğrenebilirsiniz.

Ocak ayında mekânlarımızı ay boyunca etkileyecek olan uçan yıldızlar bu ayı nasıl geçireceğimiz konusunda bize fikir veriyor.  Bu ay güzel enerjileri çok verimli kullanamıyoruz, sebebi yanlarında olumsuz enerjiler geliyor ve eğer biz aktivasyon yaparsa olumsuz enerjileri de harekete geçirmiş oluruz. Bu sebeple aylık uygulamamızda olumsuz enerjileri zayıflatmak amaçlı olacak.

Merkeze gelen bereket enerjisi hastalık yıldızı 2 nin yanına geliyor. Siyah obje ve 6 metal para ile dengeleyebiliriz, ya da cam kâsede tuz&su&6 para ile önlem alabiliriz.

Doğuda yangın riskini arttıran 9-7 bir arada, bu yönde daha çok bitki ve yeşil/mavi rengi kullanabiliriz.

Kuzeydoğu ve Kuzey yönlerinde bu ay kırmızı rengi ve sivri cisimleri azaltmak gerekir. Çözüm; Metal Rüzgâr Çanı

Batı yönüne koyduğumuz kırmızıları da azaltmak gerekir, çünkü aylık enerji dağılımında buraya hastalık enerjisi geldi.

En bereketli yön GÜNEYDOĞU olacak. Burayı açık ve aktif tutmak hareketli objeler koymak, en güzeli de eğer mümkünse bu yöndeki odanızda daha çok vakit geçirmek bu enerjiyi artırır.

 

Sağlık, huzur ve bereket için hazırladığım ekteki OCAK ayı haritasında, hangi yönlerde nasıl objeler kullanmanız gerektiği belirtilmiştir.

 

Sağlıklı ve bol kazanç dolu bir ay dilerim.

 

Aysun Sezgin

Feng Shui & Kader Danışmanı

 
Published in Astroloji

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR   

Bu yıl Satürn Yay burcu transitiyle,  inançlarınızın değiştiği, felsefeyle, dinle ilgi düşüncelerinizin yapılandığı süreçlerden geçiyor olacaksınız. Başkalarının gelenekleriyle, yabancı kültürlerle ilgili işlerde planda olmayan durumlar gerçekleşebilir.  Bu yıl yaşamınızda bilgi ve deneyimlerinizi genişletmeniz gerekebilir. İş konularıyla ilgili yurtdışı seyahatleriniz söz konusu olabilir. Yaşamınıza ciddi ve uzun soluklu bir eğitim dahil edebilirsiniz. Jüpiter Terazi burcu geçişiyle, şanslı olduğunuz konular ortaklıklar ve evlilikle ilgili konulardır. Yaşamınıza yabancı birisi veya yurtdışında yaşayan birileri girebilir. İlişkilerle ilgili şanlı olduğunuz bu yıl yeni başlangıçlar yapabilirsiniz,  problem teşkil eden ilişkileri olanlar , kolaylıkla sonlandırabilecektir. Bu dönem yaşamınızda başkalarından yana şanslı olduğunuz bir dönemi işaret ediyor.  Şubat ve Ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konular, sosyal çevrenizle ilgili konularda değişimler söz konusu olabilir. Tutulma etkisi ile yaratıcılığınız,  hobileriniz, sanatsal çalışmalarınızda yeni gündemleriniz söz konusu olabilir. Ekim ayında Jüpiter’ in Akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte finansal konular, ortaklıklar, eşin geliri , nafakalar, miras ile ilgili konularda şanslı bir süreçte olacaksınız.  

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR   

Bu yıl Satürn Yay burcu transiti sizleri finansal konularda yapılandırmaya devam ediyor. Eşin gelirleri, hisseli paralar, başkasından kaynaklı gelirleriniz, ortaklıklarla ilgili işleriniz bu dönem Satürn etkisinde.  Finansal konularda sorumluluklarınızı fark etmeniz önemli ve bütçe planı yapmanız gerekebilir.  Bu süreçte yaşamınızda size zarar veren alışkanlıklarınız var ise onları bırakabilirsiniz. Bu yıl Jüpiter Terazi burcu geçişiyle şanlı olduğunuz konular gündelik işleriniz, kariyerinizle  ilgili konulardır.  İş yaptığınız kişilerden yana şanslarınız olabilir, destekler görebilirsiniz. Bu yıl sağlık ile ilgili konularda gündemleriniz var ise , atacağınız adımlarda başarı şansınız artacaktır.  Bedeninizi güçlendirmek için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönem kişisel gelişiminiz için güzel bir zamandır. Yabancı ülkelere seyahat planları yapabilirsiniz. Şubat ve Ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla ev konularında,  aile konularında , iş konularında  yaşamınızda değişimleri sizlere getiriyor. Yaşamsal hedeflerinizle ilgili detaylı bir şekilde düşünmeniz ve düzenleme yapmanız gerekebilir. 10 Ekim tarihinde  Jüpiter’in Akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte ilişkilerle ilgili, evlilik ve ortaklı işlerle ilgili şanlı koşullar yaşayabilirsiniz. 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR  

Bu yıl ki gündemleriniz de  evlilik konuları, ortaklı işler, birlikte çalıştığınız kişiler var.  Bu dönem eşten gelen kurallar, sınırlamalar söz konusu olabilir. Bu süreçte  ilişkinizle ilgili sorumluluklar söz konusudur.  Evliliğinde problem olanlar, ayrılma kararı alabilir. Bazı durumlarda ise, güzel giden ilişkiler için evlilikler söz konusu olabilir.Bu dönem birlikteliklerle tecrübeler edinmek, bir ilişkiyi yönetmek için neye ihtiyacınız olduğunu öğreneceğiniz bir dönem. Jüpiter Terazi geçişi ile bu yıl şanslı olduğunuz konular,  yaratıcılığınız, hayal gücünüz ile ilgili konularda olmaya devam edecektir.  Sanatsal çalışmalarla ilgileniyorsanız, bu süreçte başarınız katlanarak çoğalır. Yaşamınızda eğlencenin bol olacağı, keyif alacağınız koşullar söz konusu olabilir. Bazıları için bu dönem çocuklarla ilgili yeni gündemler olabilir, bebek sahibi olabilirsiniz. Şubat ve Ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla yakın çevrenizle, akrabalarınızla, kardeşlerinizle ilgili yeni gelişen durumlar söz konusu olabilir. Tutulmalarla birlikte yolculuklarla, eğitimle ilgili yabancılarla ilgili veya sosyal medya ile ilgili değişken koşullar oluşabilir. 10 Ekim tarihinde Jüpiter’in Akrep burcuna geçmesiyle,  iş hayatınızda, günlük işlerinizde, sağlık ile ilgili konularda şanslı koşullarınız olabilir. Bedeninize daha çok dikkat edip, spora başlayabilirsiniz. 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR  

Bu dönem Satürn yay geçişi ile yaşamınızda günlük işlerinizin, sağlığınızın, alışkanlıklarınızın sorumluluğunu alacağınız bir dönem. Bazılarınız bu dönem çalışma arkadaşları ile ilgili bir takım problemler yaşayabilir. Bu yıl yaşamınıza egzersiz , spor programları dahil etmeniz sağlığınız açısından iyi gelecektir. Bedeninizin, sağlığınızın  sorumluluğunu almanız gereken bir zaman dilimindesiniz. Kariyerinizle ilgili iyi bir plan yapmanız yerinde olacaktır. Bu yıl Jüpiter Terazi burcu geçişi devam etmesiyle birlikte, aile ile ilgili, ev ile ilgili şanslı koşullarınız olabilir. Yeni bir mülk alabilirsiniz, evinizi yenileyebilir, ev eşyalarınızı yenileyebilirsiniz.Yaşamınızın bu döneminde ailenizin güvenliğini garanti altına almak isteyebilirsiniz. Aile içerisinde kendinizi güvende hissedebilirsiniz, mutlu olabilirsiniz. Şubat ve ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla finansal konularda yeni gündemleriniz olabilir. Bu dönem için bütçe yapmak, planlamalar gerçekleştirmek fayda sağlayacaktır. Ekim ayı itibariyle Jüpiter’in burç değiştirmesiyle aşk hayatınızda hareketlenmeler başlıyor. Yaşamın sosyal alanlarına yönelebilir, eğlenceye daha çok zaman ayırabilirsiniz. Bazılarınızın yaşamında çocuklarla ilgili sevindirici gelişmeler olabilir. 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR   

Bu dönem Satürn yay geçişi ile yaşamınızda eğlenceden ziyade , sorumluklar daha ağır basmaktadır. Yaşamınızda eğlenceye bakış açınız değişmektedir. Kendinize duyduğunuz saygı, sevgi, özdeğer bu dönem yapılanması söz konusu olabilir. Bu süreç şans oyunları açısından şanslı olduğunuz bir dönem değildir. Hobileriniz ile ilgili yeni girişimleriniz gerçekleşebilir, yaratıcılık gerektiren konularda yapılanmalarınız söz konusu olabilir. Bu dönem yaşamınızda çocuklarla ilgili sorumluk alabilirsiniz. Jüpiter Terazi geçişi, zihinsel becerileriniz artmasına ve  yeni bilgiler öğrenmek konusunda bir takım şanslar sağlayabilir.  Gireceğiniz sınavlar var ise bu dönem şanslı olabilirsiniz. Yaşamınızda akrabalar, kardeşlerden destekler alabilirsiniz. Bu dönem çıkacağınız yolculuklar sizlere şanslar getirebilir. Şubat ve ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla yaşamınızda koşullarınız değişiyor. Özellikle şubat ayında gerçekleşecek olan Aslan burcundaki ay tutulması ilişkilerinizle ilgili, gelecek hedeflerinizle ilgili yaşamınızda değişiklikler getiriyor. Bazı Aslanlar tutulma etkisi ile evlilik kararı alabilir. Ekim ayı itibari ile Jüpiter’in burç değiştirmesi yaşamınızda aile ile ilgili, emlak ile ilgili şanslı olduğunuz koşulları yaşamınıza getiriyor olacak. Evinizde güvende ve huzurlu hissedebilirsiniz. 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR  

Yılın genelinde Satürn yay geçişiyle birlikte , gündemleriniz  aile koşulları  , ev konuları, ev için sorumluluklar olabilir, bazılarınız yaşlı kişilerle ilgilenmek durumunda kalabilir. Ayrıca işinizle ilgili kararsızlıklarının olduğu bir dönemi işaret ediyor. Bu dönem sizler için temel atma dönemi gibidir. Yaşamınızda yeni gelişen durumlara adapte olmaya çalıştığınız bir dönemi işaret ediyor. Bazılarınız bu dönem taşınabilir ev alabilir veya gayrimenkul ile ilgili işler yapabilirler. Bu yıl parasal anlamda şanslarınız olabilir, Jüpiter’in finans alanından geçişi sizlere sağladığı faydalar olacaktır. Ancak harcamalarınızı kontrol altında tutmak önemlidir, harcamanız çoğalabilir.  Şubat ve ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla yaşamınızda iş konuları, çalışma arkadaşlarınız, sağlığınız, gündelik işleriniz konusunda değişimler söz konusu olabilir.  Ekim itibari ile Jüpiter'in Akrep burcuna  geçmesiyle yaşamınızda iletişim, zihinsel konular, yakın çevreniz, kardeşleriniz ,  eğitim konularında şartlarınız iyileşiyor.Ayrıca son dönem yaşadığınız Neptün geçişi ilişkilerde, ortaklıklarda, eş ile ilgili aldanma durumlarına açık durumda olduğunuzu gösteriyor. 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR 

Yılın genelinde Satürn yay geçişi sizleri,  eğitim konularında ,  iletişim konularında, ticari konularda yapılanmaları getiriyor. Yakın çevreniz arkadaşlarınız değişimden geçtiği bu dönem , kurduğunuz iletişimi yapılandırıyorsunuz . Bazı durumlarda etrafınızdaki kişilerle anlaşma problemleri yaşanabilir. Bu dönem seminerlere katılabilir, zihinsel aktiviteleri artırıcı faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Uranüs’ün koç burcunda seyahat etmeye devam ettiği için , ilişkilerle ilgili ani beklenmedik durumlar söz konusu olabilir.  İçgüdüsel olarak yeni bir şeyler yapma ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Bu yıl Ekim ayına kadar Jüpiter Terazi burcunda kalacak ve bu durum sizlerin yaşamının genelinde bir takım fırsatları beraberinde getirmeye devam edecek.   Yaşamınızda eğitim konuları, yolculuklar, ilişkiler konusunda şanslarınız var. Bu şans on iki yılda gelen bir şans olduğu için harekete geçip,  yaşamınıza yeni şeyler katmanız konusunda destekleriniz olacağını işaret ediyor. Bedensel olarak sağlıklı olmak ve kilo almamak için spor yapmanız fayda sağlayabilir. Şubat ve ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla, aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konular, eğlence hayatınız , sosyal ortamlarda arkadaş çevreniz ile ilgili yeni gündemler sizleri bekliyor olacak.10 Ekim tarihinde Jüpiter'in akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte, finansal konularda şanslı bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Maddi manevi sahip olduğunuz değerlerinizde artışlar söz konusu. 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR   

Yılın genelin Satürn yay geçişi sizleri , maddi konularla ilgili etkisi altına alıyor. Bu dönem yaşamınızda parasal sorumlukları fark ediyorsunuz. Para kazanç şekilleriniz değişebilir, paraya bakış açınız değişebilir. Bu yıl bazılarınız mülk sahibi olabilir. Yaşamınızda para sıkışıklıklarınız söz konusu olduğu takdirde, olması  gereken bütçe planlamasını doğru yapmanızdır. Jüpiter Terazi burcu geçişi ile şanslı olduğunuz konular bilinçaltı konuları , manevi değerleriniz olmaya devam edecektir.  Bu yıla kadar korktuğunuz, kaygılandığınız, yaşamınızda endişe duyduğunuz her ne var ise , bununla ilgili bakış açılarınız değişiyor.  İçsel olarak daha rahat koşullarla yaşamınıza devam etme şansınız var. Şubat ve ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla, ev ,aile konuları ile ilgili değişimler, buna bağlı olarak kariyerinizle ilgili değişimler söz konusu olabilir. Ekim 10 itibari ile sizin burcunuza geçecek olan Jüpiter yaşamınızda bir takım şansları sizlere getiriyor. Hayatınızın genelinde yolculuklar, felsefeler, eğitim, iş hayatı, kalıcı ilişkiler  gibi konularda fırsatlarınız sizlerle olacak. 

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Yılın genelinde Satürn Yay burcu geçişini yaşamaya devam edeceksiniz. Bu durum yaşamınızda sorumluklar, sınırlanmalar , ciddiyet gibi konuları getiriyor. Son yıllarda neşenizin azaldığını düşünüyor olabilirsiniz. Satürn geçişi motivasyonunuzu geriye çekebiliyor, ayrıca disiplinli olmayı sizlere öğretiyor. Bu dönem yaşamınızda ilişkilerle birlikte olgunlaşıyorsunuz. Bekar olan yaylar için , evlilik gündemleri olabilir. Ortaklı işler yaparken dikkat edilmesi gereken bir dönem.Jüpiter Terazi burcu geçişiyle   sosyal gruplar içerisinde, arkadaşlarınızla ilgili konularda desteklendiğinizi hissedebilirsiniz. Gelecek umutlarınız konusunda planlamalarınız söz konusu olabilir. Yeni tanışmalar  olabilir, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Şubat ve ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla, yaşamınızda akrabalarınızla, kardeşlerinizle veya yakın çevre ile ilgili değişimler söz konusu olabilir. Bu dönemlerde yolculuklar ve eğitim konularıyla ilgili yenilenmeler yaşayabilirsiniz.  10 Ekim tarihi itibari ile yaşamınızda manevi konularda daha rahat hissetmeye başlıyorsunuz. İçsel olarak birçok karmaşık düşünceyi, kaygıyı, iç dünyanızda çözümleyecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR 

Yılın genelinde Satürn yay geçişi sizleri içsel olarak yapılandırma getiriyor. Yaşamınızda kargaşa yaşadığınızı hissediyor olabilirsiniz.  Bu dönem yaşamınızda kontrol edemediğiniz olaylar söz konusu olabilir.  Kısıtlanmışlık hissinde olabilirsiniz, bazı durumlarda yalnızlığı tercih edebilirsiniz. Tüm bu durumlar neticesinde kendi gücünüzü elinize almanız gerektiğini öğreniyorsunuz. Jüpiter Terazi burcu geçişiyle, iş hayatınız , kariyeriniz ile ilgili konularda, bu dönem şans sizden yana . İş hayatında bazılarınız çok yoğun koşullarda çalışıyor olabilir ancak mükafatını göreceklerdir. Ayrıca bazılarınız bu dönem yaşamında evlilik ile ilgili kararlar alabilir. Şubat ve ağustos ayında gerçekleşecek olan ay ve güneş tutulmalarıyla, finansal konularla ilgili yapılanma sürecine girebilirsiniz. Maddi ve manevi değerlerinizle ilgili bir planlama yapmanız gerekebilir. 10 Ekim tarihinde Jüpiter’in Akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte sosyal çevrenizden , arkadaşlarınızdan destekler almaya başlıyorsunuz. Geleceğiniz için daha ümitli olduğunuz koşullar sizleri bekliyor. 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR 

Yılın genelinde yaşamınızda sosyal gruplardan , kalabalıklardan , arkadaşlarınız ile ilgili konulardan, sınırlandığınızı hissedebilirsiniz. Bu yıl sosyal ortamlarda bir takım sorumluluklar almanız gerekebilir. Bazı arkadaşlarınızla fikir ayrılıkları olabilir, yol ayrımları yaşayabilirsiniz. Bu yıl şanslı olduğunuz konular içerisinde, yolculuklar, yurtdışı, akademik konular olabilir, özellikle bu dönem manevi yolculuklar yapmak isteyebilirsiniz. Hukuksal konularsa gündemleri olanlar şansların kendilerine döndüğünü gözlemleyebilir. Yabancılarla ilgili konularda yeni başlangıçlarınız söz konusu olabilir. 7 Ağustos tarihinde sizin burcunuzda gerçekleşecek olan Ay tutulması, ilişkilerinizle ilgili durumlarda yeni bir yön arayışınız olabilir. Sorunlu birliktelikleri olanlar bu dönem yol ayrımlarına gelebilir veya iyi giden birliktelikler evlilikle sonuçlanabilir. 10 Ekim itibari ile Jüpiter’in Akrep burcuna geçmesiyle birlikte , iş hayatınızda hareketlenmeler başlıyor. Beklediğiniz koşulların şansların karşınıza çıktığını gözlemleyebilirsiniz. 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR  

Yılın genelinde yaşamınızda iş koşullarında sınırlanma, sorumluluk alma, yapılanma döneminden geçiyor olacaksınız. İşinizle ilgili oluşan koşullarda yeni bir yön belirlemeniz gerekebilir. Bazılarınız bu dönem terfiler alabilir.  Hedefleriniz ,  yaşamsal amaçlarınızı düşünürken , çevrenizdekileri  ihmal etmemeye özen gösterin.  Annenizle  ilgili bir takım yeni durumlar ortaya çıkabilir. Bu yıl Jüpiter Terazi burcu geçişiyle birlikte finansal konular, hisseli paralar, başkasının geliri, eşin geliri gibi konular şanslı olduğunuz konular arasında. Duygusal olarak esnek , daha çok farkında olduğunuz bir dönem sizin için. Bu süreçte yaşamınızda daha paylaşımcı olabilirsiniz. Sezgileriniz artabilir,  bilinmeyen konularda araştırmalar yapmak hoşunuza gidebilir. Şubat ayında sizin burcunuzda gerçekleşecek Güneş tutulması yaşamınızın geneliyle ilgili gelişmeleri size getiriyor. İlişkiler ile ilgili yaşamınızda değişiklikler söz konusu olabilir. 10 Ekim tarihi itibari ile Jüpiter’in akrep burcuna geçiş yapmasıyla birlikte yaşamınızda seyahatler, yolculuklar, medya ile ilgili işler konusunda fırsatlarınız söz konusu olabilir.

ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI BİREYSEL ve KURUMSAL ÇALIŞMALAR İÇİN İLETİŞİM

MAİL : nurgul.duzenli @hotmail.com

FACEBOOK : https://www.facebook.com/Nurg%C3%BCl-D%C3%BCzenli-Astrolog-ve-Kuantum-Ya%C5%9Fam-Ko%C3%A7u-1552415275038178/

BLOG : http://nurgulduzenli.blogspot.com.tr/2015/07/astroloji.html

*Astroloji doğum haritası yorumu için ve Kuantum Yaşam Koçluğu seansları için yukarıdaki mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Nurgül DÜZENLİ

Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu

 

 

 

 

 

 

 

 

Published in Astroloji

Sosyal Medya

Yazı Takvimi

« January 2017 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

REVOLUTIONARYFIRE

Kendimden bile hala sakladığım hangi devrimlere sahibim ?