Buradasınız: HomeItems filtered by date: Kasım 2016
Items filtered by date: Kasım 2016

Bilgeliğin ve ortak bilincin YeniAyı karşımızda. Daha önce hiç aklınıza gelmemiş, ancak bilinçaltınızdan yüzeye çıkmak isteyen bilgilerin açılacağı, rüyalarınızın bilgi akışında olacağı, hiç düşünmediğiniz kadar değişik düşüncelere ulaşacağınız, kapasitenizin üstüne çıkabileceğiniz, zihninizin canlanacağı, kendinizi yenilemek için can atacağınız bir sinyal olarak gelmekte Yay YeniAyı.

7 derecede olan bu YeniAy özellikle değişim sancıları yaşayanlar için, duygusal olarak doğru yolu bulmalarına yardımcı olacaktır. Çünkü sis perdesi kalkmakta, çünkü daha pürüzsüz bir görüntü ile alacaklar mesajlarını. Fiziksel ve zihinsel enerjimiz oldukça yükselecektir. Hırsımız ve çalışma azmimiz yükselecektir, biraz daha toz pembe bakacağız Dünyaya. Özellikle yabancılarla işlerde, yüksek eğitimlerde, uluslararası işlerde atılım yapmak için güzel bir dönem.

İlişkiler için ise karar aşamasına getirebilecek bir YeniAy. Özgürlük diye bağıran bir iç ses(Uranüs) sevgiye tutunan bir dış ses(Venüs) sert açıya girmekteler. Git ve kal sesleri arasında sıkışan bir kalp. Bu ilişki içinde olabilir, kariyer içinde olabilir. Bir atılım ve bir karar vermeniz bekleniyor. Bunun bir diğer seçimi konuşup, karşılıklı kişisel özgürlük sağlamaktır. Eğer bu seçim size uymuyorsa bir süre daha sıkışıp kalabilirsiniz. Diğer yandan Neptün sizi depresif hallere çekerken, bir yandan gelecek kaygıları sizi ele geçirebilir.

Bu durumu çözmenizin tek yolu, kişisel olarak özgürlüğünüze kavuşmaktan geçiyor. Uzun süredir yaratıcılığını ve yeteneklerini ortaya koyamayanlar için biçilmez kaftan olan bu Yeni Ay bizi yepyeni bir yola sürükleyecektir. Daha önce denemediğiniz ama içten içe hep yapmak istediğiniz şeyleri yapabilirsiniz, üstünüzde bir havailik sezinleyebilirsiniz, 'aman ya ne olacaksa olsun' kafasına girebilirsiniz, kendinize dönüp bilgeliğin keyifli bilgilerini evrenin her yanından indirebilirsiniz. Bu Yeni Ayın etkilerini aslında rüyalarımızda bir süredir hissediyoruz. Geçmişte bizde yer etmiş insanları görerek, farklı rüyalar görerek, farklı mimariler görerek, aslında bir mesaj taşıyan ancak daha karşımıza çıkmadığı için mesajları algılayamadığımız rüyalar görüyoruz. Bunların karşılığını güzelliklerle alacağız. Hayatımıza güzellikleri ve kolaylıkları daha rahat çekeceğiz.

Çok önemli bir karar vermemiz bekleniyor. Yolculuğumuzun bir durağındayız şu an, Boğa Dolunayında bu durakta bekledik ve tren kalkmak üzere. Dinlendik, ağladık, zor kararların eşiğindeydik ancak bekledik, ruhani bir el değsin, biri yol göstersin, bir mesaj gelsin diye bekledik, şimdi o mesajların akmaya başlayacağı, ortak bilinçten yararlanmak isteyenlerin önünün açılacağı, ruhumuzun biraz daha huzura ulaşacağı, depresyonu bırakıp ilahi mesajlara açılacağımız bir tren kalkmak üzere.

Duygusal olarak kısıtlandığımız, ruhani mesajlara kapalı kaldığımız, enerjileri bir türlü algılayamadığımız, belki sorunlar yaşadığımız ve bir türlü harekete geçemediğimiz bir dönemi geride bırakıyoruz. Tek yapmamız gereken depresiflikten çıkıp, hayal kırıklarını durakta bırakıp, o soğukta bir bank üzerinde sabahladığımız tren garından hüzünleri bırakıp, öz yolculuğumuza başlamaktır. Evrensel bilincin ne olduğunu kavrayabileceğimiz, zihnimizin ışık gibi parlayacağı, felsefik bir dönem bizi bekliyor. Uzun süredir çektiğimiz sıkıntıları çözmemiz için mesajlar yağacaktır.

Sayın kendi yoluna gitmeye karar veren, kendi kararlarını alacak cesarete ulaşan, içsel gücünü eline alan, maddi sıkıntıları geride bırakmaya, duygusal boşluklarını doldurmaya karar veren Bilinç yolcuları. Mola süremiz dolmuştur. Lütfen yerlerinizi alınız. İyi yolculuklar dileriz.

Yiğit Penguen

Published in Astroloji

29 Kasım  Salı günü , saat 14:17  de Yay burcunda Yeniay gerçekleşecek.  Yeniay zamanları Ay ve Güneş gökyüzünde yan yana gelir, yenilikler yapmak için bize fırsatlar tanır. Bu Yeniay Neptün ve Ay Düğümlerine sert açı gönderecekleri için , yeni alınan kararlarda uygulama aşamasında oluşabilecek pürüzleri işaret ediyor. Herşeye rağmen iyi analizler yapıp, gerekirse farklı yollar deneyip, kararlı adımlar atabilmek önemlidir. İnandığınız değerleri sorgularken kendinizden şüpheye düşmeden, değişimi kabullenebilmek yaşamınızı kolaylaştırır. Yeniayın sizlere olan etkisini yükselen burcunuza ve güneş burcunuza göre okuyunuz sevgiler .

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR 

Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri yolculuklar, eğitim, yabancılarla ilişkiler, basın, yayın , hukuksal konularla ilgili alanınızda etkisi altına alıyor. Bazılarınız ortaklı işlere başlarken gerçekçi olmakta zorlanabilir. Hedeflerinizi tekrar gözden geçirip yeni kararlar alabilirsiniz. İşinizle ilgili bu hafta yeni gelişmelere yaşanabilir, yeni projelere başlayabilirsiniz. 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR  

Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri finansal konularda yenilenmeyi getiriyor. Eşininiz gelirinde ya da ortağınızın gelirinde uzun dönemdir yaşadığınız maddi konulara farklı bakış açıları geliştiriyorsunuz. Bu dönem ödemeleri olanlar yeni kazanç yolları bulabilir. Bu Yeniay' da gerçekleşecek ortaklıklarda şartlar adil mi diye kontrol etmenizde fayda var. İşinizle ilgili yeni sistemler geliştirebilirsiniz. Bu hafta eğitimle ilgili veya seyahatlerle ilgili yeni girişimler başlatabilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR 

Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri ilişkilerle ilgili yeni kararlar verme aşamasında olduğunuzu gösteriyor.  Aşk hayatınız veya çocuklarla ilgili konularda bu yeniay da değişimler yaşayabilirsiniz. Özellikle bu yeniay evlilik veya ortaklık gibi yeni gündemleri sizlere getirebilir. Bu süreçte şartları iyi değerlendirmeniz gerekiyor, aceleci davranıp detayları atlayabilirsiniz. Eşinizin veya ortaklı işlerinizden gelirlerinizden artışlar olabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR  

Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri günlük işlerinizde etkisi altına alıyor. Uzun dönemdir iş yapma şekliniz de farklılıklar yaşanıyor ve bazen kısıtlanıp engellendiğinizi hissediyor alabilirsiniz. Bu yeniay sizlere farklı iş fırsatları getirebilir ancak iyi analiz etmenizde fayda var. Ev veya aile ile ilgili konularda alacağınız kararlarda , ani kararlar yerine , şartları iyi değerlendirerek kararlar alın. 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR  

Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri  eğlence hayatınız, aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konularda etkisi altına alıyor. Başkasından kaynaklı gelirleriniz ile ilgili bu dönem kafa karışıklıklarınız olabilir veya ortaklı gelirleriniz de fazla iyi niyetli davranıyor olabilirsiniz. Bazılarınız bu dönem yeni hobilere başlayabilir, yaşamadan daha çok keyif almak adın yeni adımlar atabilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR 

Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri   yaşamınızın temelleri ile ilgili düşünmeye sevk ediyor. Uzun dönemdir yaşadığınız gündemleriniz de artık bir şeylerin değişmesi gerektiğinin farkındasınız. Finansal konularla ilgili yeni bir bakış açısı geliştirmeniz, gerekirse yeni kazanç yolları araştırmanız gerekebilir. Bu Yeniay sizler için evlilik veya ortaklı işler konusunda alacağınız kararlarda, iyi düşünüp , planlamalar yapmanız gerektiğini gösteriyor. 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR  

Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri   uzak yerlerle ilgili hayallere sürükleyebilir. Bazılarınız bu dönem yolculuğa çıkmak için içsel bir güç hissedebilir. Yaşamınızda Jüpiter’in şanslı dokunuşlarından faydalandığınız bu dönemde, yine de alacağınız kararları somut zemine oturmaya çalışmanız önemlidir. Eğitim konuları, seyahatler, yakın çevreniz bu dönem sizin için önemli. Bazen iş hayatınızla ilgili kafa karışıklıkları yaşasanız da bu Yeniayda ani kararlar almamaya özen gösterin. 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR 

Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri   maddi manevi sahip olduğunuz değerleriniz alanında etkisi altına alıyor. Finansal konularda yaşayacağınız yeniliklerde , alacağınız kararları iyi analiz etmenizde fayda var.  Sahne , çocuklar, aşk hayatınız, hobileriniz, yetenekleriniz ile ilgili bu dönem yeni yapılanmalar yaşayabilirsiniz. Bu hafta işinizle ilgili yeni girişimler başlatabilirsiniz. 

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR  

Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizlere yeni değişimleri getiriyor. Yaşamınızın genelinde değişimler  yaşadığınız bu dönem, sosyal çevrenizin yenilendiğini farklılaştığını gözlemliyorsunuz. Bu Yeniay sizler için önemli , yaşamınızda yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Bazılarınız bu dönem yeni teklifler alabilirler. Ailesel koşullarla ilgili alacağınız kararlarda bu yeniayın etkisiyle gerçekçi olabilmeniz önemlidir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR  

Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri içsel değişimleri getiriyor. Uzun dönemdir çözmeye çalıştığınız gündemleri artık çözüme kavuşturma niyetindesiniz. Manevi farkındalığınızın artacağı bu süreçte, yalnız kalma ihtiyacı hissedebilirsiniz. İşinizle ilgili beklediğiniz haberleri alabilirsiniz, ancak beklentilerinizi azaltmanızda fayda var . Yakın çevreniz , akrabalarınız veya arkadaşlarınızla olan gündemleriniz de kafanız karışık olabilir. 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri gelecek planlarınızla ilgili kararlar almaya itiyor. Umutlarınızın arttığı bu dönem, yaşama bakış açınız değişiyor. Arkadaşlarınız tarafından desteklendiğiniz bu süreçlerde,  yeni girişimler yapmak , yeni iş kararları almak için uygun bir zaman dilimi. Karşınıza çıkan teklifleri iyi değerlendirebilmek önemli.  Maddi manevi değerleriniz değişiyor ve gündeminizde daha çok seyahat planları olabilir. 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR 

Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri ,  kariyeriniz, iş konularınız alanında etkisi altına alıyor. Bazılarınız bu yeniay etkisi ile iş değişimi yapmak isteyebilir veya kıdem artışı yaşayabilir. Finansal konular alacağınız kararlarda önemli yer tutabilir. Kendinizden şüphe duymak yerine, güvenle adım atmak, kararlı olmak bu dönem önemli.

ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI  BİREYSEL ve KURUMSAL ÇALIŞMALAR İÇİN İLETİŞİM

MAİL : nurgul.duzenli @hotmail.com

FACEBOOK  : https://www.facebook.com/Nurg%C3%BCl-D%C3%BCzenli-Astrolog-ve-Kuantum-Ya%C5%9Fam-Ko%C3%A7u-1552415275038178/

BLOG : http://nurgulduzenli.blogspot.com.tr/2015/07/astroloji.html 

*Astroloji doğum haritası yorumu için ve Kuantum Yaşam Koçluğu seansları için yukarıdaki mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. 

Nurgül DÜZENLİ

Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu

Published in Astroloji


 

Bu hafta Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor. Yay burçlarının doğum günleri kutlu olsun. Bu geçişin sizlere olan etkisini yükselen burcunuz ve burcunuza göre okuyabilirsiniz, sevgiler. 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR   

Bu hafta Güneş’in Yay burcuna geçiş yapmasıyla birlikte gündeminiz değişiyor.  Seyahatler, yabancılarla ilişkiler, yurtdışı konuları , hukuksal konular , ikili ilişkileriniz bu süreçte odak noktanız da yer alabilir.  Sevdiklerinizle tatil planları yaparken , iş ile ilgili planlamaları da göz ardı etmeyin.Bireysel gelişiminiz için sorumluluklar almak söz konusu olabilir. Bazılarınız bu dönem iş için hırslı davranışlar sergileyebilir. 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR 

Bu hafta Güneş’in Yay burcuna geçiş yapmasıyla birlikte gündeminizde finansal konular , başkasından kaynaklı gelirler yer alabilir. Bankacılık işlemleriniz, ödemeleriniz, miras, nafaka gibi konularla ilgilenebilirsiniz.  Eşinizin veya ortağınızın geliri ile ilgili değişiklikler yaşanabilir, sizlere katkı sağlayabilirler.  İş hayatınızda bu dönem fırsatlarla karşılaşırken , çevrenizin fikrini almak isteyebilirsiniz. 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR   

Bu hafta Güneş’in Yay burcuna geçiş yapmasıyla birlikte ilişkilerinizle ilgili farklılıklar yaşadığınız günlerden geçiyorsunuz. Evli olanlar  eşleriyle birlikte hareket etmek veya daha çok zaman geçirebilirler.  Bazılarınız bu dönem yeni kişilerle tanışabilir, evlenme kararı alabilir. Daha çok keyif aldığınız hayatınızın bu döneminde , çocuklarla ilişkilerinizde gelişmeler yaşanabilir. Yeni projelere başlamak, yeni anlaşmalar yapmak için uygun bir haftadasınız. 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR  

Bu hafta Güneş’in Yay burcuna geçiş yapmasıyla birlikte günlük hayatınızda hareketlilik başlamakta. Etrafınızda fark edileceğiniz, iş yerinizde dikkat çekeceğiniz gelişmeler yaşanabilir. Bu dönem ev ile veya aile ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Bazılarınız bu dönem ev konularında taşınma kararları alabilir. Ev hayatında,  hanenizde genişlemeler olabilir, kalabalıklaşabilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR 

Bu hafta Güneş’in Yay burcuna geçiş yapmasıyla birlikte aşk hayatınız hareketlenmeye başlıyor. Eğlenmeye keyif yapmaya daha çok zaman ayırmaya başlıyorsunuz. Bazılarınız bu dönem yeni hobilere yönelebilir. Yakın çevrenizde eğitim konuları söz konusu olabilir, yolculuklara çıkabilirsiniz. Akrabalarınız veya kardeşlerinizle ilgili şanslı olduğunuz koşullar yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili hırslı davranmamaya özen gösterin, iletişim aksaklıklarını  yönetmeye çalışın. 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR 

Bu hafta Güneş’in Yay burcuna geçiş yapmasıyla birlikte aile ilişkilerinizde hareketlilik söz konusu . Yaşadığınız yer aileniz, aile bireyleri bu dönem gündeminizde. Finansal olarak gelirinizin arttığı bu dönem , gayrimenkul alım satımı gibi kararlar alabilirsiniz. Bu kararınızı uygulamayı sonraki haftaya bırakmanız  uygun olacaktır. 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR          

Bu hafta Güneş’in Yay burcuna geçiş yapmasıyla birlikte yolculuklarla ilgili gündemleriniz başlıyor. Bu dönem seyahatlerle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akraba ilişkileriniz , kardeş ilişkileriniz bu dönem daha samimi ve içten olabilir. Bu süreçte yazılar yazmak , sosyal medya konularıyla ilgilenmek veya  eğitimlere başlamak için uygun dönemdesiniz.  Aşk hayatınızla ilgili yaşadığınız gündemlerinizde  kafanızın karışıklığını yenmek için , kalbinizin sesini dinlemeniz gerekiyor. 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR 

Bu hafta Güneş’in Yay burcuna geçiş yapmasıyla birlikte finansal konularda hareketliliğiniz başlıyor. Maddi manevi sahip olduğunuz değerlerinizle ilgili kendinizi ortaya koyacağınız bu dönem, farkındalığınız gelişiyor. Zam bekleyenler için bu dönem gelir artışı olabilir. Bazılarınız bu dönem yeni yatırım kararı alabilir, parasal planlamalar gerçekleştirebilir. Bu hafta çevrenizle iletişiminizde anlayışlı olabilmek önemlidir. 

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR

Bu hafta Güneş’in Yay burcuna geçiş yapmasıyla birlikte kimliğinizi daha çok ortaya koyacağınız gelişmeler olabilir. Fiziksel olarak imaj değişimi yapabilir, bu dönem yeni girişimler başlatabilirsiniz. Sosyal guruplarda daha çok vakit geçireceğiniz bu süreçlerde, arkadaşlarınıza zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bu hafta parasal konularda harcamalarınızı kontrol etmeniz önemli. İşinizle ilgili değişimler yaşıyorsunuz ve yeni arayışlar içerisinde olabilirsiniz. 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR  

Bu hafta Güneş’in Yay burcuna geçiş yapmasıyla birlikte iç dünyanızda yeni farkındalıklar yaşadığınız gelişmeler sizi bekliyor. İş hayatınızda işlerinizin artığı, yöneticileriniz tarafından fark edildiğiniz bu süreçlerde, kendinize zaman ayırıp tatil planları yapabilirsiniz. Bazılarınız bu dönem yalnız kalmak isteyebilir  veya kalabalık ortamlardan uzak durmak isteyebilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR

Bu hafta Güneş’in Yay burcuna geçiş yapmasıyla birlikte dostluk bağınız kuvvetleniyor. Çevrenizden işinizle ilgili destekler alabilirsiniz, arkadaşlarınızla görüşmeleriniz artabilir. Gelecek beklentileriniz konusunda yeni konular gelişebilir. Bazılarınız bu dönem yabancılarla ilgili çalışmalar yürütebilir.  Yaşam felsefeniz olarak farkındalıklar yaşadığınız bu dönem, kendi kimliğinizin daha çok farkına varıyorsunuz. Sizler için artık harekete geçme vakti. 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR  

Bu hafta Güneş’in Yay burcuna geçiş yapmasıyla birlikte iş hayatınızda fark edilmeye başlıyorsunuz. Kariyerinizle ilgili çözemediğiniz problemler var ise , güneş bu ay size destek verecek. Finansal konularla ilgili alacak verecek konularında desteklendiğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Eşinizin veya ortağınızın geliri ile ilgili gelişmeler yaşanabilir. Bu hafta kadınlarla ilişkilerinizde gelgitli durumlar yaşanabilir. 

ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI  BİREYSEL ve KURUMSAL ÇALIŞMALAR İÇİN İLETİŞİM

MAİL : nurgul.duzenli @hotmail.com

FACEBOOK  : https://www.facebook.com/Nurg%C3%BCl-D%C3%BCzenli-Astrolog-ve-Kuantum-Ya%C5%9Fam-Ko%C3%A7u-1552415275038178/

BLOG : http://nurgulduzenli.blogspot.com.tr/2015/07/astroloji.html 

*Astroloji doğum haritası yorumu için ve Kuantum Yaşam Koçluğu seansları için yukarıdaki mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. 

Nurgül DÜZENLİ

Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Published in Astroloji

Deniz Öztaş ile Nöro Pazarlama(Zihinsel Pazarlama) Eğitimi

22 Kasım salı 12:00 -15:30 Kendini Keşfet Atölyesi

Deniz Öztaş ile Aile Sistemi Terapisi

27 Kasım pazar 11:00-18:30 İzmir

Deniz Öztaş ve Cansel Cansever Çeşit ile Transformal Nefes ve Aile Sistemi Açılımı

4 Aralık pazar 11:00-18:30 Retina Değişim Rehberlik ve Güzellik Merkezi

Deniz Öztaş ile Aile Sistemi Terapisi

3 Aralık 10:00-17:00 Anka by Sanem Özcan Antalya

Şule Y.Günel ile Thetahealing Basic DNA

9-11 Aralık Kendini Keşfet Atölyesi

Şevin Mızrak ile Psych-K Seansları

18 Aralık pazar Kendini Keşfet Atölyesi

İş Bankası Blokları F Blok D:2 Cemil Topuzlu Cad. Kadıköy, Istanbul
 
@kendinikesfetatolyesi
 
(0216) 706 1630

 

Published in Etkinlikler

 

Amacım,insanların gerçek güçlerini keşfetmelerine,bu gücün sorumluluğuyla,kendi seçimlerini yapabilmelerine ve gerçek mutluluğu fark edebilmelerine yardımcı olmaktır.

Dilek Demir

Eski Hisar Mah. 9539 Sok.No:3/1
Manavgat, Antalya
 
 
@kuantumalan
 
https://www.facebook.com/kuantumalan/?fref=ts
 
0532 675 2696 
Published in Etkinlikler

En son 1948 yılında olan bu Süper Dolunayın etkisi de istisna derecede güçlü olacaktır. Madde ve mâna, siz ve özünüz. Alemlerin birleştiği nokta. Şu an olan Siz ve aradığınız Siz. Hedefleriz ve hedefiniz olduğunu bilmedikleriniz. 
Olmak ya da başkalarının olmak, başka insanların hayallerini yaşamak, maddeye kattığımız manaları yaşamak ve geçmişi peşimizden sürüklemek. Evet, geçmiş bizi takip etmeyi bırakalı uzun zaman oldu ama biz hala geride bıraktığımız 'zaman' bizi takip etsin diye iz bırakmaya devam ediyoruz, çünkü umudumuz şu 'an' dan değil, geçmişten. Umudumuz var geçmişteki güzel anılardan, korkularımız var geçmişte yaşadığımız acılardan, tutunduklarımız var 'ya bir daha öyle bir gün yaşayamazsam' düşüncelerinden, o kadar çok geriye dönüp bakıyoruz ki, geçmiş geliyor mu? diye.. İlerleyemiyoruz.

Korkularımız var, 'bir türlü istediğim yere gelemiyorum'. Çekememezliklerimiz var 'ya onun gibi olamazsam.' Kıskançlıklarımız var 'ben ondan daha iyiyim, neden o benden önde?'. Kendimizi görmek istemiyoruz, hayalimizde kendi maddemize yüklediğimiz manayı yaşamak istiyoruz. Dönüşmeye gönüllü müyüz gerçekten? Yoksa kendimize uygun şekilde kandırılmak mı istiyoruz? Kendimizi kandırmanın sonudur bu Dolunay.

'Sizde ne varsa o ortaya çıkacaktır'

Özünüze ne kadar yaklaştığınızı hissettiğinizi biliyorum, bir kapı var ve çaldığınız an karşınıza siz çıkacaksınız. Sadece buna ne kadar hazır olup olmadığınızı yaşıyorsunuz. Biz buna 'zaman' diyoruz. Hazırlık aşamasıdır zaman, özünüze hazırlık aşaması. Şimdi bunların birleştiği noktadayız. Geçmişte kalmak ile anı yaşamanın tam ortasındayız. Seçim bizlerin.

Boğa Dolunayın yanında Neptün-Kuzey Ay düğümü karşıtlığı ile geçmiş hayal kırıklıklarımızı geride bırakmanın tam zamanı. Acılara tutunduğunuz kadar, kendinize tutunmayı denemeniz yeterlidir. Bir tek biz acı çekiyormuşuz gibi gelebilir, her gece aynı şeylerin kafanızda oynamasından sıkıldıysanız artık hayallerinizi geleceğe odaklayın, geçmişe değil.

Hayatınıza devrim getirmek için uygun bir Dolunay var karşımızda. Size zevk veren ancak hayatınızı zorlaştıran şeyleri geride bırakmak için süper bir dolunay. Hayatınızı baştan sona değiştirmekten korkmayın, Çünkü Dünya deri değiştiriyor. Olmaz denilenlerin olduğunu görüyorsunuz, çünkü bu 'an'dan itibaren olmaz denilenlerin 'insanın öz seçim hakkıyla' nasıl değiştiğine tanıklık edeceğiz. Artık tam anlamıyla o kadar 'seçimlerimizi' ve 'sözlerimizi' yaşıyoruz ki, sözlerinize ne kadar dikkat etmenizi uyarmama gerek yok sanırım. Biz Dünya'nın değişimine ayak uyduramazsak, olduğumuz yerde kalırsak(boğa), Güneş'in ışığını kaçıracağız. Yeteri kadar karanlıklarda kaldı zihinlerimiz, bu kötü mü oldu? Hayır. Kendimizi, özümüzü tanıdık, çevresel faktörlerden uzaklaştık ve kendi yolumuzu bulmaya yaklaştık. Şimdi Tünelin sonundaki ışığa yaklaştık. Şimdi vazgeçmenin zamanı değil, ayağa kalkıp ışığı bulmanın zamanı. Gerçek Dünyayı keşfetmenin zamanı, kafamıza kazıdıkları yalanları yok etmenin zamanı, Merkür'ün Yay burcundaki seyriyle kendimizi eğitmenin, Venüs'ün Oğlak burcundaki seyriyle saf maddeyi tanımanın, Uranüsün Koç burcundaki seyriyle atağa kalkmanın, Marsın Kova burcundaki seyriyle 'onların beklediği değil, kendi tercihlerimizi' yaşamanın zamanı. 
Maddeye yüklediğiniz mânalar, sizin tanımlarınız. Bu tanımların üstüne çıkmaya hazır mısınız? Gücünüzü toplayın, yolculuğumuz yeni başlıyor.

Öyle bir içlendiniz ki, gökyüzü sizin için ağladı ve ardından öyle bir güldünüz ki gün-eş sizin doğdu. Gün'ler'i bitmek üzere ve Gün'ümüz' doğmak üzere. Sevgiyle, her şeye rağmen ayakta kalıp bizi bugünler için besleyen 'sevgiyle'. Kişilere, maddelere, tanımlara eklediğimiz sevgi değil, içimizde kapana kıstırdığımız ve artık Evrenin her köşesinde yankılanacak olan, zamansızlıktan büyüyen o büyük sevgi ile, özünüzün sizi götürdüğü yerde bekleyen asıl sevgiyle, hedeften çok bir yolculuğun kendisi olan sevgiyle, hep beraber yürümeye hazır mısınız? O zaman başınızı kaldırıp gökyüzüne gülümser misiniz? Sizden hiç ümidini kesmeyenlere sevgi dolu bir gülümsemenizi eksik etmeyin. Gücünüzün gülümsemelerden geldiğini unutmayın.

Sevgi ve saygıyla güzel bir dönem diliyorum sizlere.

Yiğit Penguen

Published in Astroloji

14 Kasım Pazartesi günü saat 16:51 de Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay dünyamıza çok yakın konumda gerçekleşeceği için ismi Süperay olarak geçmekte. Etkileri oldukça yoğun hissedilecek bu Dolunay ,  Boğa –Akrep aksında gerçekleşecek.  Sahip olmak ve bırakmak arasında kalacağımız konuları işaret eden bu geçiş,  değişimleri bizlere getiriyor. Durumları, kişileri kontrol ederek artık daha fazla ilerleyemeyeceğimizi gösteriyor ve sorumluluklarımızı bizlere hatırlatıyor. Burcunuzun ve yükselen burcunuzun aldığı etkiyi birlikte okuyunuz , sevgiler. 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR   

Bu dolunay hayatınızda kazançlarınız yönünde etkisini gösteriyor. Maddi manevi sahip olduğunuz değerler konusunda değişimler sizleri bekliyor. İşinizle ilgili uzun dönemdir beklettiğiniz kararlarınızı artık uygulamaya geçiyorsunuz. Sorumluluklarınızın farkına varıp,  gerekli adımları atıyorsunuz. Bu dönem desteklendiğinizi, işinizde fark edildiğini hissedebilirsiniz. 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR 

Sizin burcunuzda gerçekleşecek olan bu dolunay,  yaşamınızda önemli bir yere sahip. Kişiliğiniz, hayata bakış açınız, fiziksel imajınız dolunayın etkisi altında değişimden geçiyor. Bu dönem yolculuklarla ilgili, yabancılarla ilgili planlarınızda yeni gelişmeler yaşanabilir. Yaşamınızın yönü konusunda kendinizi sorguladığınız bu süreçte ilişkilere bakış açınız değişiyor. Bazılarınız bu dönem ilişkilerini resmiyete döküp, evlenme kararı alabilir. 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR  

Boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunayda içsel farkındalıklar, psikolojik değişimler sizleri bekliyor. Finansal konularla ilgili , bankalarla ilgili, alacaklarınız veya borçlarınızla ilgili yeni durumlar gerçekleşebilir. Ortaklı işlerden yeni kazançlarınız olabilir. Bu dönem sağlığınızla ilgili kontrolleri yaptırmanız faydalıdır. Bazılarınız bu dönem yalnız kalmak isteyebilir, tatile çıkabilir. 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR 

Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay, geleceğinizle ilgili kararlarınızı gözden geçirmenizi sağlayan gelişmeleri sizlere getiriyor. Arkadaşlarınız, sosyal guruplar , dernekler, yeni projeler yaşamınıza dahil olabilir. Yeniay dönemi başlattığınız konuların sonuçlarını bu dönem alabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili , eşiniz veya ortağınız ile ilgili konularda iletişim aksaklıklarında dikkatli olmakta fayda var.Bazılarınız bu dönem ilişkilerinde nişan , evlenmek gibi kararlar alabilirler. 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR   

Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay sizlerin iş hayatınız için önemli bir dolunay. Kariyerinizle ilgili uzun süredir bekleyen konularda yeni gelişmeler yaşanabilir. Günlük işlerinizin gelişmesini değiştirecek bu dolunay, yeni projeleri gündeme getirebilir. İş arkadaşlarınızla iletişiminizde toleranslı olabilmek önemli. İlişkilerinizle ilgili yaşamınızda bazı konular netleşmeye başlıyor. 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR  

Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay sizlerin yolculuklar, inançlar, hukuksal konular alanlarında gerçekleşiyor. Bazılarınız bu dönem eğitimle ilgili yeni kararlar alabilir, seminer programlarına dahil olabilirler. Aşk hayatınızda dolunayın etkisi ile yanlış anlaşılmalara dikkat etmekte fayda var. Çocuklarla ilgili gündemi olanlar , onların geleceği ile ilgili yeni planlamalar yapabilirler. Hukuksal gündemi olanlar sonuç alabilirler.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR  

Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay sizlerin  başkalarından kaynaklı gelirleriniz alanında gerçekleşmekte . Eşinizin veya iş yaptığınızın kişilerin geliriyle ilgili gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bazılarınız bu dönem bankalarla ilgili yeni girişimler başlatabilir. Ailesel konularla ilgili veya yaşadığınız yer ile ilgili değişimler yaşanabilir. Ev alım satımı için uygun zamanlardan geçiyorsunuz. 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR  

Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay sizlerin ilişkilerle ilgili alanınızda gerçekleşecek. Eşiniz veya ortaklıklarınız ile ilgili yaşanacak bu dolunayda , yeni kararlar alabilirsiniz. Bu dönem sorun olan ilişkilerinizle ilgili sonlandırma kararları alabilirsiniz. Bazılarınızın yolculuklarla ilgili gündemi olabilir. Eğitimle ilgili yaşanan konularda sorumluluklar alabilirsiniz. Bu dönem dolunayın etkisiyle yeni ilişkiye başlayabilir veya  evlilik adımı atabilirsiniz. 

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR  

Boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte , günlük işleriniz, sağlığınız , çalışma arkadaşlarınız ile ilgili konular ön planda olabilir. Bu dönem iş koşullarınızda gerçekleşecek olan yenilikler, finansal gelirinizi artırabilir. Birlikte iş yaptığınız kişilerle ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir, yeni projelere yönelebilirsiniz. Bu dönem sizin çalışma hayatınızın yön değiştirdiğini işaret edebilir. Bazılarınız bu dönem yeni ilişkilere yönelebilir. 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR  

Boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte , aşk hayatınız , çocuklar, hobileriniz, ile ilgili konularda yeni gelişmeler yaşanabilir. Sosyal ortamlarda daha çok bulunabilir,  arkadaş çevrenizden destekler alabilirsiniz. Yaşamınızı genelini ilgilendiren konularda , fiziksel imajınız da değişimler yaşayabilirsiniz. Bazılarınız dolunayın etkisi ile spora başlama kararı alabilir. 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR  

Boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte, aile ile ilgili konular, ev hayatınızla ilgili konularda değişimler sizleri bekliyor. Bazılarınız için bu dönem iş koşullarının değişimi diyebiliriz. Bu süreçte içsel olarak farkındalıklar yaşadığınız gelişmeler gerçekleşebilir. Karşınıza çıkan iş teklifleri sizi sevindirecek durumda olabilir. Manevi konular veya spiritüel konularla ilgilenip farkındalığınızı artırabilirsiniz. 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR  

Boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte, yakın çevrenizle iletişiminiz dikkat çekiyor. Akrabalarınız, kardeşleriniz dolunayın etkisi ile yaşamınızda önemli bir noktada yer alabilir. Gelecek beklentilerinizle ilgili çevrenizin desteğini alacağınız bu süreçlerde değişimler gerçekleşebilir. Sosyal medya ile ilgili  yeni durumlar gerçekleşebilir, yeni girişimler başlatabilirsiniz. 

ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI  BİREYSEL ve KURUMSAL ÇALIŞMALAR İÇİN İLETİŞİM 

MAİL : nurgul.duzenli @hotmail.com 

FACEBOOK  : https://www.facebook.com/Nurg%C3%BCl-D%C3%BCzenli-Astrolog-ve-Kuantum-Ya%C5%9Fam-Ko%C3%A7u-1552415275038178/

BLOG : http://nurgulduzenli.blogspot.com.tr/2015/07/astroloji.html 

*Astroloji doğum haritası yorumu için ve Kuantum Yaşam Koçluğu seansları için yukarıdaki mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Nurgül DÜZENLİ

Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Published in Astroloji

 

YIN

TOPRAK

DOMUZ

SU

 

 

 

 

 

 

7 Kasım-8 Aralık

Çin Takvimi ya da diğer bir deyişle çiftçi takvimi elementler takvimi olup, bizim Maarif Takvimimize çok benzer. İçinde bulunduğumuz zamanı, mevsimler, 5 elementin ( ağaç-ateş-toprak-metal-su ) yin ve yang halleri ve bu beş elementin birbirleri arasındaki etkileşimleri üzerinden değerlendirir.

7 Kasım’dan itibaren Çin Takvimine göre Domuz 亥 ayına giriyoruz. Bu tarihle birlikte Kış Mevsimi başlamış olur. Kış Mevsimi su elementini temsil eder ve Domuz, Fare, Öküz (Kasım-Aralık-Ocak) aylarını kapsar. Bu dönemde Yin enerji gittikçe güçlenir, ateş elementi etkisini yitirir, soğuk hava, gecenin uzun gün ışığının az olması, insanların umut ve yaşama enerjisi ile dolmasını zorlaştırır.

5 element içinde ateş elementi kalp bölgesini temsil eder ve duygu olarak eğlence, mutluluk ve pozitif düşünceyi destekler, su elementi ise insanlarda korku duygusunu arttırır, insanların duygusal durumları değişir, daha temkinli, gelecekle ilgili daha endişeli, karamsar düşünürler ve daha az harcama yaparlar. Bu karamsarlık borsayı, bankaları ve finansal işletmeleri de olumsuz etkiler. Bunun en belirgin örneği 2008 Fare (su) senesinde Amerika da finansal tsunami yaşanmış olmasıdır. Diğer yandan yeryüzünün % 70 inin ve ayrıca vücudumuzda birçok organımızın da %75-80 oranında sudan oluştuğunu düşünürsek su elementi vücudu dengelemek, fiziksel, zihinsel ve duygusal uyum yaratmak için çok önemlidir. Ayrıca dinlenmek ve gençleşmek içinde gereklidir. Denge çok önemli, bir element tamamen eksik olduğunda ya da çok fazla olduğunda dengeden çıkıyor, Haritalarında çok ateş olan kişiler kış mevsiminde dengeye giriyorlar ama su olanlar dengeden çıkıyorlar. Siz hangi gruba giriyorsunuz? Öğrenmek isterseniz bana ulaşmanız yeterli. 4 Sütunlu Kader analizinizde tüm bilgiler mevcut.

Çin Takviminde 2016 senesi Kasım Ayı iki karakterle tanımlanır. Domuz 亥 (Su) üzerinde Toprak 己.    5 elementin birbirleri ile ilişkisine göre toprak suyun taşmasını engeller. Kontrol ilişkisi olan elementler bir araya geldiği için Kasım ayının  % 100 uyumlu bir ay olmayacağını, toprak ve su elementlerinin dengeden çıkması ile bu elementlerle ilgili doğal ya da bireysel olaylarla karşılaşacağımızı söylemek mümkün. Bunlar ne olabilir; su taşkını, toprak kayması, çığ felaketi hatta deprem/toprak alanların suyun içine gömülmesi toprağın suya hâkim olmasına birkaç örnek. Toprak, ateş elementinin desteği yokken zayıf, üstüne bir de su enerjisini kontrol etmeye çalışırken iyice dengeden çıkacak.

Aslında Kasım ayında uçan yıldızların dağılımı çok belirleyici olacak. Bu ay senelik uçan yıldız dağılımı ile aylık uçan yıldız dağılımı aynı. Her yönde çifte etkili enerji ile bereketli alanlar iki kat bereketli ama sorunlu alanlarda olumsuz enerji iki kat daha kuvvetli olacak. Özellikle 2016 senesinde merkezde bulunan hastalık yıldızı 2 nin yanına bir tane daha 2 geliyor. Bu çok etkili bir durum çünkü sadece mekânlar değil tüm dünya genelini kapsayan bir etki.  Her evin merkez noktası farklıdır, evin ortası genellikle koridora denk gelir. Bu durumda etkisi daha azdır ancak eğer evinizin merkez noktası açık ve geniş bir alana denk geliyorsa bu ay sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek. Merkezde iki tane hastalık yıldızı salgın hastalıkları ve böbrekler, bağışıklık sistemi ile ilgili sağlık problemlerini arttırabilir. Merkeze siyah ipte 6’lı para asmanızı ya da durgun su ile bu enerjiyi zayıflatmanız çok önemli.  Kuzeydoğu yönünde ise şanssız ve talihsiz olaylara neden olan 5 yıldızı etkili olacak. Bu yöne de metal rüzgâr çanı asmanızı öneririm. Daha genel bir ifade ile Kasım ayında coğrafik olarak Kuzeydoğu yönünde yer alan ülke ve şehirlerde salgın hastalıklar, toprak ve su ile ilgili felaketler bu ay gündeme gelebilir. Güneybatı, Doğu ve Güneydoğu yönleri ise bu ayın bereket yıldızlarını daha da güçlendiriyor. Bu odalarda daha çok zaman geçirmeniz, hareketli objeler koymanız bu enerjiyi aktive edecektir.

 

 

Domuz Burcu batı astrolojisinde Akreple başlar, Yay burcuyla biter. Domuzun temsil ettiği su, YİN SU癸 kalitesini taşır. Çin Zodyakının 12.ve son burcu. Tamamlayıcılığın simgesidir.  Zıt burcu Yılan burcu olup, Kaplan burcuyla ikili uyum, Tavşan ve Keçi burçlarıyla üçlü uyumu (ağaç) oluştururlar.

Çin Astrolojisinde bazı burçlar kendinden bir tane daha gelince hoşlanmıyorlar. Domuz burcu da bu burçlardan birisi. Biz bu duruma kendine ceza (Self Penalty) diyoruz. Domuz ayında Domuz burçları kişisel cezaya giriyorlar. Ceza; endişe, huzursuzluk, iletişimde sorun ve bile bile kendine eziyet etmek anlamına geliyor. Kendi burcuyla ceza olduğunda kişilerin kendilerine eziyet edercesine akılsızca işler yapabilirler. Bu kişiler ayrıca ikili ilişkilerinde de sorun yaşayabilirler. Sadece Domuz senesinde doğanlar değil, domuz burcunun ayında, gününde hatta saatinde doğanlar da kişisel cezadan etkilenirler strese girebilirler.

Yılan-Horoz-Öküz burçları bu ay çok gezecekler. Seyahat yıldızları Domuz sayesinde Kasım ayı hareketli geçecek.

Kaplan burçları ayın burcu Domuz ile uyum içerisindeler.  Bu ayın şanslıları onlar.

Domuz-Tavşan-Keçi bir arada AĞAÇ uyumu oluşturur. Bu ay öncelikle Tavşan burçları ve doğum haritasında Tavşan olanlar, Keçiler ve Domuzlar uyum içinde olacaklar. Yaptıkları iş, gösterdikleri performans, işle ilgili atılımlarda gelişme, büyüme ve tatmin olma hissi yaşayacaklar.

Ateş gününde veya senesinde doğanların (Yin Ateş ve Yang Ateş) Domuz koruyucu melekleridir. Bu kişiler bu ay boyunca başları sıkıştığı zaman onlara yardım edecek insanlar karşılarına çıkacak. Evrenden destek alacaklar.

Ağaç gününde doğanlar için (yin ağaç-yang ağaç) bu ay para ve finansal konular öne çıkıyor. Tabi Su elementi ve DOMUZ favori elementleri ise bu finansal kazanç anlamına gelir. Domuzla bir zıtlık varsa, ya da su favori elementleri değilse bu ay paranızı harcarken kontrollü olmanız gerekir.

Domuzlar, Yılanlarla zıtlık yaşarlar, bu sebeple ay boyunca Yılan burçları mücadele ve hareket içerisinde olacaklar.  Yılanların yaşadıkları zıtlık, sadece Yılan senesinde doğanları değil, Yılan ayı, günü ve hatta saatinde doğanları da etkileyecektir.  Zıt dönemleri engelleyemeyiz, sadece haritasında Yılan burcu olanlara fazla risk almamalarını, hayatlarında olumlu bir değişiklik yapmaya çalışmalarını ve olayların üstüne gitmeden akışa bırakarak enerjileri değişmesini beklemelerini önerebilirim. Zıtlığı azaltmak için üzerlerinde KAPLAN obje taşımalarını öneririm.

Elementimize göre ay boyunca yaşayacağımız temalar da fark gösterir.

Su gününde doğanlar için; iş, kariyer, hukuksal konular, yasalar, kurallar ve sorumluluklar,

Ağaç gününde doğanlar için; para ile ilgili konular,

Ateş gününde doğanlar için; performans, kendini ifade etme, etkin çalışma, asi davranışlar,

Toprak gününde doğanlar için; sosyallik, rekabet, kalabalık ortamlar ya da aile ve insan ilişkileri,

Metal gününde doğanlar için ise; eğitimler, anne ile ilgili konular, ev veya iş yeri ile ilgili konular, içsel gelişim ile ilgili çalışmalar, maneviyata yönelik çalışmalar. (yazmak isteyenler için bu ay iyi zamanlamadır.) Bu ayın teması olacak.

4 Şubat sonrası 1935-1947-1959-1971-1983-1995-2007 senelerinden birinde doğduysanız Çin Astrolojisine göre DOMUZ burcusunuz.

7,8 Kasım – 7,8 Aralık arasında doğduysanız ay sütununuz DOMUZ burcudur.

21-23.00 saatleri arasında doğduysanız saat sütununuz DOMUZ burcudur.

Doğum haritanızı www.aysunsezgin.com dan; Ana Sayfa – BaZı Hesaplayıcıdan doğum tarihi bilgilerinizi girerek öğrenebilirsiniz.

 

4 sütunlu Kader Analizinizi yaptırarak, 5 elemente göre zayıf ve kuvvetli taraflarınızı, şans dönemlerinizi, kaderinizin size nasıl bir yol çizdiğini öğrenin. Bunun için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Danışmanlık seçenekleri için tıklayın

 

Sağlıklı ve bol kazanç dolu bir ay dilerim.

 

 

Aysun Sezgin

Feng Shui & Kader Danışmanı

Paylaşmak Güzeldir.
Published in Astroloji

 

Bu hafta Marsın Kova burcuna geçmesiyle birlikte, önceliklerimiz değişiyor. Özgürlüğün , bireyselliğin önem kazacağı bu dönem, doğum haritanızın nasıl etki aldığını burcunuz ve yükselen burcunuza göre okuyunuz , sevgiler... 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR 

Bu hafta Mars gezegenin Kova burcuna geçiş yapmasıyla birlikte, sosyal ortamlarda enerjiniz artıyor. Arkadaşlarınızla bir arada olacağınız, destek göreceğiniz bu geçişte, gelecek ile ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Hafta ortasında  konulara daha duygusal yaklaşabilirsiniz. Son zamanlarda hızlı kararlar alıp, uyguluyorsunuz. Cuma günü yeni girişimleriniz için uygun bir süreç, cesur hareket edebilirsiniz.  Hafta sonu yolculuklar söz konusu olabilir. Arkadaşlarınızla iletişiminizde daha nazik olmaya çalışın. 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR   

Bu hafta Mars gezegenin Kova burcuna geçiş yapmasıyla birlikte iş hayatınızda hareketli bir dönem başlıyor. Yoğun çalışmalar yapacağınız bu dönem, iş yapma kapasiteniz artabilir. İş arayanlar için yeni iş fırsatları karşılarına çıkabilir.Bazılarınız otorite ile veya baba ile fikir ayrılıkları yaşayabilir. Finansal konularla ilgili harekete geçebilir, kararlı adımlar atabilirsiniz. Bu dönem fikirlerinizde inatçı davranmak yerine , esnek olmayı deneyin. 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR  

Bu hafta Mars gezegenin Kova burcuna geçiş yapmasıyla birlikte, yolculuklar gündeminizde yer alabilir. Uzak yerlere seyahat edebilir, yabancı insanlarla bir arada olabilirsiniz. Hukuksal konularla ilgili gündemi olanlar yeni araştırmalar yapabilir. İnandığınız değerlerle ilgili kararlı yaklaşımlarınız olabilir, gelecek ile ilgili planlar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizle ilgili yapılandığınız bu dönem, umutlarınız tazeleniyor. Cuma günü itibari ile şehir dışına çıkabilir, arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR      

Bu hafta Mars gezegenin Kova burcuna geçiş yapmasıyla birlikte , finansal konularla ilgili gündemleriniz başlıyor. Başkasından kaynaklı gelirleriniz, bankacılık işlemleriniz, sigorta işleri daha çok gündeminizde yer alabilir. Maddi konularla ilgili endişelenmek yerine, atılması gereken adımları atmanız gerekir. Cuma günü iş hayatınızı ilgilendiren konularda yeni kararlar almak, girişim yapmak için uygun bir zaman dilimi. 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR 

Bu hafta Mars gezegenin Kova burcuna geçiş yapmasıyla birlikte, ilişkilerle ilgili hareketli bir dönem başlıyor sizler için.  Bu hafta hızlı gelişen gündemlerinizde sakinliğinizi koruyup, stresten uzak kalın. Aşk hayatınızın hareketleneceği bu süreçte, yaşamınıza yeni birileri gelebilir. Cuma günü tatil planları yapıp, kısa süreliğine yolculuğa çıkabilirsiniz. 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR   

Bu hafta Mars gezegenin Kova burcuna geçiş yapmasıyla birlikte, özgürlüğünüz, bireyselliğiniz daha çok dikkatiniz de olacak. Bazılarınız bu dönem spora, dansa veya hareketli aktivitelere yönelmek isteyebilir. İş hayatınız için cesaretiniz artıyor, mücadele gücünüzü elinize alıyorsunuz. Sizler için günlük işlerinizde cesur olduğunuz ve yoğunluklar yaşadığınız bir süreç başlıyor. İş arkadaşlarınızda iletişiminizde fikir ayrılıklarında sakin olabilmek önemli. 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR   

Bu hafta Mars gezegenin Kova burcuna geçiş yapmasıyla birlikte, çocuklarla ilişkileriniz, aşk hayatınız, eğlence hayatınız hareketleniyor. Bu dönem özgürlük ihtiyacınızın artmasına rağmen , aşk için adımlar atabilirsiniz.Yaşamınıza yeni birisi gelebilir, yeni tanışmalar yaşanabilir. Aşk bakış açınızda özgürlük duygunuzu ön planda tutacaksınız.Bu dönem harcamalarınızı kontrol altında tutmaya çalışmanız gerekir. Hafta sonu evinizle ilgili değişimler isteyebilir, bazılarınız taşınma kararı da alabilir. 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR  

Bu hafta Mars gezegenin Kova burcuna geçiş yapmasıyla birlikte, aile ilişkileriniz, eviniz, yaşadığınız yer ile ilgili konular gündeminizde yer alacaktır. Aile içi fikir ayrılıklarını saygı çerçevesinde yönetebilmeniz önemlidir. Bazılarınız adres değişimi yapmak isteyebilir. Parasal konulardaki gündeminizde yeni girişimler başlatabilirsiniz.Cuma günü itibariyle yaşam enerjinizde artışlar olabilir, günlük işlerinizde daha cesur girişimler gerçekleştirebilirsiniz. 

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR 

Bu hafta Mars gezegenin Kova burcuna geçiş yapmasıyla birlikte, gündeminizde yolculuklar yer alabilir. Eğitim, seminer, sosyal medya, ticari konular da yeni kararlar alabilirsiniz. Yakın çevreniz arkadaşlarınız, akrabalarınız ile ilgili gelişmelerde fikir ayrılıkları olabilir.Hafta sonuna doğru aşk hayatınız, eğlence hayatınız ön planda olabilir. Hafta sonu itibari ile Venüs'ün oğlak burcuna geçmesiyle finansal konularda artışlar olabilir. 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR  

Bu hafta Mars gezegenin Kova burcuna geçiş yapmasıyla birlikte, finansal konularda enerjiniz artıyor. Kazançlarınıza yansıyacak olan bu geçiş, maddi manevi değerleriniz konusunda etkileyebilir. Harcamalar konusunda planlı olabilmeniz bu dönem önemlidir. Hafta sonuna doğru odak noktanız da aile ile ilgili konular veya ev ile ilgili konular yer alabilir. Venüs'ün sizin burcunuza geçmesiyle birlikte kendinize daha çok özen gösterebilirsiniz, fiziksel görünüşünüzde değişiklikler yapabilirsiniz. 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR 

Bu hafta Mars sizin burcunuza geçiyor ve hayata karşı enerjiniz artıyor. Son dönem aksayan konular için artık harekete geçme zamanı. Hafta ortasında finansal konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Marsın sizin burcunuzda olması motivasyonunuzu artırmakla birlikte, hareket halinde olmazsanız öfkenizi artırabilir. Bu dönem sizler için en önemli konu harekete geçmektir. Haftasonu Venüs'ün oğlak burcuna geçmesiyle iç dünyanızda uyumlu bir süreç başlıyor. İlişkilerle ilgili gizli gündemleriniz olabilir, sevgilinizle gözlerden uzak tatille gitme planları yapabilirsiniz. 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR  

Bu hafta Mars gezegenin Kova burcuna geçiş yapmasıyla birlikte, daha çok yalnız kalmak isteyebilir, sadece yakın arkadaşlarınız ile iletişimde olabilirsiniz.. Aşk hayatınızla ilgili gerçekçi olmayı tercih ettiğiniz bu dönem, bireyselliğinize daha çok önem verebilirsiniz. Yaşamınızda sorumluluklarınızı farkettiğiniz bu süreçlerde yaşamınızda hareketlilikler olabilir. Haftasonu Venüs'ün Oğlak burcuna geçmesiyle birlikte sosyal ortamlarda daha çok bulunabilir, kalabalıklardan gelecek fırsatlarınız söz konusu olabilir. 

ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI  BİREYSEL ve KURUMSAL ÇALIŞMALAR İÇİN İLETİŞİM

MAİL : nurgul.duzenli @hotmail.com 

FACEBOOK  : https://www.facebook.com/Nurg%C3%BCl-D%C3%BCzenli-Astrolog-ve-Kuantum-Ya%C5%9Fam-Ko%C3%A7u-1552415275038178/

BLOG : http://nurgulduzenli.blogspot.com.tr/2015/07/astroloji.html 

*Astroloji doğum haritası yorumu için ve Kuantum Yaşam Koçluğu seansları için yukarıdaki mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. 

Nurgül DÜZENLİ

Astrolog ve Kuantum Yaşam Koçu

 

 

 

 

 

 

 

 

Published in Astroloji

Sosyal Medya

Yazı Takvimi

« November 2016 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

REVOLUTIONARYFIRE

Kendimden bile hala sakladığım hangi devrimlere sahibim ?