Buradasınız: HomeAstrolojiSEMRA ÜRE / KOÇ BURCUNDA DOLUNAY
Çarşamba, 04 Ekim 2017 17:30

SEMRA ÜRE / KOÇ BURCUNDA DOLUNAY

Written by 
Rate this item
(0 votes)
Geçmişi ve mazisi olmayan Koç burcunda 5 Ekim ' de Ankara saati ile 21.40 civarında ateşli bir dolunay gerçekleşiyor.
Her şey onunla başlar ,insanlık için savaşan ,çocuksu cesareti ile öne atılan bir fedai gibi ,hareketleri açık direkt ve dürüst olan Koç burcu ,özellikle bu konulardan en çok yara alan zodyağın delikanlısı.
Hareket etme gereksinimi duyacağımız,gerçek başarıyı kendi gücümüzle ulaşabileceğimiz amaç doğrultusunda olabiliriz.Gerçek gücün, enerjinin, bağımsızlık  ve güçte olduğunu düşünebilir,amacımıza ulaşmak için zihinsel güçleri ego ile birleştirebiliriz …
 
Öyle mi sizce ?
Peki tüm bu güce sahip olmak için manevi olarak ne yaptık ,ilahi olanın desteğini kazanabilmek için sadece ego mu ürettik !!!
Sistem alt yapısı olmayanları ,güç ve iktidar için savaşana sessiz mi kalacak ?
Özellikle kariyer alanında yükselme bekleyenler ,hazır olmadığın durumda git ,tekrar gel işleyişine tabii tutulacaklar.
Haritanın genelinde Mars' ın dinamiği göze çarpıyor.
 
Ateş elementi ve su elementi yükselişte.
Eril ve dişil birbirini zorluyor.Ben ve bize gidip geliyoruz.Galip olacak kim mi ? ‘’ DENGE ‘’
 
Öncü gruplarda Büyük T açı kalıbı zorlayıcı etkilere sahip .KOÇ-  TERAZİ  - OĞLAK  -YENGEÇ  etki alacak burçlar ,özellikle bu burçlarda gezegenleri olanlar ve bulundukları ev konumları itibari ile birçok konuda görünmeyeni görecekler.
Kültürel ve sosyal normların değişmesine neden olacak bazı atılımlar ,yeni girişimlerde birçok kişiye şans da  getirecek.Büyük imkanlar ve başarı için kendi içinde bazı ahlaki değerleri yaşayanlar ,elde edecekleri maddi varlığı ,yine faziletli bir ahlakın temeli ile yükseltecekler. Şans birçok kişi için kapıda.
 
Ancak ahlaki değerlerle bunu hak edenlere ,zira aksi durumda kazanılan hızlı kaybedilecek.
Dolunay haritasında en önemli açılardan biri ;
Güneş / Neptün 150 lik açısı.Birbirini fark edemeyen burç ve gezegenlerin kelamı görene ;
‘’Başarılı olup tanınmak istiyorsun,ama çok hassas ve merhametli olduğun için ,insanlar tarafından sürekli sömürülüyor,hayır demeyi bilmezsen kazık yiyeceksin ‘’
 
‘’Hayır demediğin için yıllarca kullanılmadın  mı ? Eee canım sezgilerin kuvvetli  !!!  İlahi olanın  desteği var ,hedefini koy ilerle.Ne demiştik  ? Ben mi Biz mi  !!! 
 
 ‘’ DENGE ‘’
 
Dolunay haritasında kadersel birlikteliklerin başlayacağı, hak edişlerin verileceği kavuşumlar da var.
Belirtmek isterim ki çürümüş aile yapısı ,arkadaş grupları ,birlikteliklerde hazır olun, olmayın bitiyor.Sistem sizden yeni yapılanmış, ahlaki birçok değerin ön planda olacağı kimliğinizi almanızı istiyor.
Sezgilerimiz güçlü ancak korku ve endişerimiz fazla.Bu yüzden dua ,meditasyon ,şifa tekniklerini uygulamanızı tavsiye ederim.
Ülke olarak askeri hareketlilik,
döviz piyasasında artış,
şirket iflasları,
sulardan gelecek tehlikelere karşı dikkatli olmakta fayda var.
Ay menzil olarak Er – Reşa
Esmanız El -Basir
Zenginlik ve sosyal statüyü arttıracağı için tespih çekebilirsiniz.Uyarım esmaları çekerken ve bu esmaların daha kuvvetli titreşimine nüfuz olabilmeniz için , ahlaklı olmak çok önemli.Gıybet yalan,hak yiyorsanız ,negatif etki olarak dönecektir.Bilgiyi dikkate alınız. 
 
Tarot kartlarında ;
Venüs ve jüpiter karakterine sahip olan kartlarımız ;
 
AŞIKLAR ; ( SEÇERİM )
Yaşamın pozif ve negatif yönlerinin farkında olup ,hayatı kendi kontrolünüzün eline almak .Geçmişe bir örtü çekip,yeni kadersel bir birliktelik için hazırlanıyor olmak ve önünüzde süregelen yaşamın dışında seçimlerinizin olacağını belirtiyor Venüs & Jüpiter doğasındaki kartımız.
 
 
  
DENGE ( UYUMLU OLMAK )
 
Bu süreçte sezgilerinize güvenin,meditasyon sezgilerinizi arttırmada işe yarayacaktır.Enerjinizi olumlu kullandığınız takdirde uyumlu kişiliğiniz ile kapılar size açılacak.Fiziki ve ruhani açıdan olumlu bakış açısı ile kararınızın en yüksek hayrınıza işleyeceğini bilmelisiniz.Kaderde olumlu bir dönem,irade ve güçlü karakterle şans getiren bir dönemdesiniz.
 
 
 
 
İMPARATORİÇE ( BEN YAPARIM )
Artık tecrübelerinizden yararlanacağınız bir dönemdesiniz.İş alanında yeni poziyonların ve kariyerinizin çıkış noktasına işaret ediyor.Enerjinizi yaşamdan zevk aldığınız yöne yönlendiriyorsunuz.Kaderi ve aşkı temsil eden bu kart zafer ve başarıyıda beraberinde getirir.Uzun süredir anne olma planları olanlar için hamilelik sevinci .Anne veya ailenizde ki yaşlı bir bayandan dolayı oluşabilecek bir mutluluk da söz konusu.
 
 
 
 
Gökyüzü yalan söylemez .
semRA üre
 
ASTROLOJİ DANIŞMANLIK İÇİN
Semraramsesgmail.com

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
Read 1157 times

Sosyal Medya

Yazı Takvimi

« February 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

REVOLUTIONARYFIRE

Kendimden bile hala sakladığım hangi devrimlere sahibim ?