Buradasınız: HomeARŞİVTALİSMAN- TILSIM NEDİR? / BUĞRA LUVİ

TALİSMAN- TILSIM NEDİR? / BUĞRA LUVİ


Tılsımlar, Hermetik Kaballa ve Simya’da, inisiyasyon, ritüel ve maji çalışmalarının içerisinde kullanılmaktadır.

Antik dönemlerden günümüze çağlar boyunca olumsuz enerjilerden korunma amacıyla tılsımlı objelerden ya da giysilerden faydalanılmıştır.

Tılsımlar,  süptil düzlemde herhangi bir tür enerjiyi harekete geçirmek; enerjinin ve enformasyonun akışına yön kazandırmak; uzay ve zaman boyutlarından bağımsız olarak enerjinin başka bir forma dönüşmesini tetiklemek için çalışır.

Tılsımlar;  geometri, sembolizma ve titreşimsel değeri olan alfabeler ile birlikte kurulan kutsal enerji devreleri ya da dönüşüm çarklarıdır.

Bir çizimin tılsım değeri olması için kutsal geometri, sembolizma ve majikal alfabelerin harflerinin kullanılarak oluşturulmuş olması gerekir. 

Tılsımlar Ne İşe Yarar?

Tılsımlar genel anlamıyla, kişinin hayatında uzun vadede olumlu etkiyi yaratacak enerjileri çağırmak için çalışır. Kişiyi ve sahip olduğu elektromanyetik çekim alanını olumsuz etkilerden korumaya yarar.

Tılsımlar, kişi üzerinde zihinsel, fiziksel, duygusal ve ruhsal düzlemlerde dönüşüm etkisi sağlamaktadır.

Bazı tılsımlar DNA’nın mavikopyasını aktive ederek yaratıcılığı ve üstbenlik ile bağlantıyı artırmaktadır. Böylece kişinin tam potansiyeline ulaşmasını mümkün hale getirmektedir.

Tılsımları günümüzde kullanılan elektronik cihazların anakartlarına benzetmek mümkündür. Tılsımların her biri ayrı bir amaca hizmet eder ve bir bilgisayarın işletim sisteminde çalışmak üzere tasarlanan birer yazılım gibidirler.

Tılsımlar, aynı zamanda antik çağlardan bu yana her dönemde bilincin üst boyutlarıyla temas kurmanın araçlarından biri olmuştur.

Tüm tılsımlar çeşitli frekansların “Kuantum Alan” a  yayılmasını sağlar.

Tılsımı üzerinde taşıyan ya da yaşam alanında bir obje halinde kullanan kişinin elektromanyetik çekim alanında değişim başlar.

Çekim alanının titreşimi ve niteliği değişen kişinin hayatında pek çok farklı katmanda olumlu değişim ve gelişim, iyileşme, dönüşüm ve ruhsal yükseliş meydana gelir.

Talisman tılsımları, kutsal geometriye dayalı bir düzen içerisinde, üzerine yerleştirilmiş Enokyan kodlar aracılığıyla belirli enerjilere aktivasyon kazandıran dönüşüm çemberleridir.

Talisman, okült geleneğin ve Kadim Mısır’ın Bilgisinin önemli bir parçası olan “Tılsım”ları  ezoterizmin gizli dünyasından, aydınlanmayı ve ışığa geçişi kolaylaştırmak amacıyla ortaya çıkarıyor.

"Talisman" Enokyan tılsımlara sahip olmak isteyen herkese ilk olarak bir giyim markası halinde sunuluyor. Oysaki giyen kişinin alanını negatif enerji ve etkilerden korumak amacıyla, üzerinde taşımak isteyenler için çeşitli kıyafet tasarımlarıyla tılsımları gündelik hayatın kullanışlı bir parçası haline getiriyor. 

Buğra Luvi

 

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
primi sui motori con e-max

Sosyal Medya

Yazı Takvimi

« February 2018 »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

REVOLUTIONARYFIRE

Kendimden bile hala sakladığım hangi devrimlere sahibim ?